Világ 57

DeletedUser19651

Vendég
az SBTnek köszönhetően a Hydra a beállításokra fogta az indulást.
Jó duma Tibax! A Hydra elkerülte a biztos vereséget és megfutamodott az SBT elől. Ez az igazság minden egyéb más csak duma és magyarázat.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
az SBTnek köszönhetően a Hydra a beállításokra fogta az indulást.
Jó duma Tibax! A Hydra elkerülte a biztos vereséget és megfutamodott az SBT elől. Ez az igazság minden egyéb más csak duma és magyarázat.
Szép mese,de az SBT nem játszik komolyan ezen a szerveren,csak ennyiből vérzik.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
az SBTnek köszönhetően a Hydra a beállításokra fogta az indulást.
Jó duma Tibax! A Hydra elkerülte a biztos vereséget és megfutamodott az SBT elől. Ez az igazság minden egyéb más csak duma és magyarázat.

Mondd meg nekik maistro!
Habár ezen a szerón csak egy tömeg a stb :p
 

DeletedUser

Vendég
az SBTnek köszönhetően a Hydra a beállításokra fogta az indulást.
Jó duma Tibax! A Hydra elkerülte a biztos vereséget és megfutamodott az SBT elől. Ez az igazság minden egyéb más csak duma és magyarázat.
Neki legalább jó a dumája, a tied meg hát....
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Witcher gyere varunk megmutathatod mire nem vagy kepes,szerintem ugyis vissza akarsz vagni 51ert IS:D:D:D Ne csak a szadat jartasd meg kampanyolsz a Hydra ellen,eklezsiassal egyutt aki szinten ezt teszi ahelyett h o is megmutatna mit nem tud...mindaddig amig ez igy van igazi pancserek vagytok...a hydra akkor indul ha gyors vilag lesz a kovetkezo(templomot nem kedveljuk,de szerintem ha lesz akkor is indul a csapat)...ha nem josz vicsike akkor egyertelmuve valik a dolog,hogy 3adjara mar nem akarsz megalazva lenni ellenunk csak szereted a szadat jaratni es ocsarolni masokat;)
 

DeletedUser

Vendég
Witcher gyere varunk megmutathatod mire nem vagy kepes,szerintem ugyis vissza akarsz vagni 51ert IS:D:D:D Ne csak a szadat jartasd meg kampanyolsz a Hydra ellen,eklezsiassal egyutt aki szinten ezt teszi ahelyett h o is megmutatna mit nem tud...mindaddig amig ez igy van igazi pancserek vagytok...a hydra akkor indul ha gyors vilag lesz a kovetkezo(templomot nem kedveljuk,de szerintem ha lesz akkor is indul a csapat)...ha nem josz vicsike akkor egyertelmuve valik a dolog,hogy 3adjara mar nem akarsz megalazva lenni ellenunk csak szereted a szadat jaratni es ocsarolni masokat;)
v42 templomos volt az is nem?
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
v42 templomos volt az is nem?

Így van,kedveltem is, 49 is az volt ahol már a jóval kisebb játékos állomány miatt kisebb világot alkotott területen nem lehetett normalisan kiépíteni templomos területet viták nélkül,ezért részemről(valószínűleg a többiek egy része is) megutáltam a templomos világokat
 

DeletedUser

Vendég
Ott /v42-őn/ én leadtam a falvaimat Scarlet O Hara-nak még a játék elején. Akkor már motivációs gondokkal küzdöttem. Portugál szerverre mentem onnan.
 

DeletedUser19698

Vendég
Bla bla bla...ha bizonyítani akarsz bármit is indulsz 57-en és nem a szádat jártatod :p
Amúgy hydra meg 56-on akart indulni,de a beállításoknak köszönhetően 57 lesz , tehát ők is rég készülnek :p

Amúgy,te akarsz bizonyítani nem ők, tehát neked kell alkalmazkodni és nem nekik :D

És maradjunk annyiban,hogy ASG ide vagy oda,de ők tökösebek és szervezetek nálad:oops:

Érdekes,hogy elég sokan mocskoljak és gyávázák őket,de lényegében egyik sem indul el ellenük :rolleyes:

A 3. részre még mindig kíváncsi vagyok o_O


1. Én 53 után jelentettem ki hogy 58-ra megyek,nem célom hydra feltétlen leverése,annyit írtam,hogy szeretném ha jönnének.
2.Nem tudom akkor miért is te képviseled őket,bár mind a ketten tudjuk,hogy ugye a párod hydrás,így nagyon nagy harcok nem lesznek..;)
3.ASG-vel harcoltunk,ha lehet azt harcnak nevezni.
(Nem nekünk kellett még 3-4 klán hogy összefogjunk ASG ellen..;)
Szóval a mondandód sajna itt bedőlt,mert mi kiálltunk...
Továbbiakban a dumád tartsd meg másnak,mert tudtommal én sosem álltam beléd,tisztelem a tudásod,de maradjunk is ennyiben.
 
Fent