Világ 57 beállítási javaslatok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Leírom pontosabban, elnézést a kapkodásomért!

V60-ra tervezett világbeállítás
Egység sebesség:
1
Játék sebesség: 1,5
Végjáték: A felvilágosodás kora
A felvilágosodás kora előrevetíti olyan klánok győzelmi lehetőségeit, melyek előszeretettel védekezve mindig kikapnak. A felvilágosodás korában lehetőséget kapna egy védekező klán, mely okosan tud dipózni, s nem feltétlenül kellene mindig azt látnunk, szövetségek bomlanak és olvadnak a győzelem érdekében.
Millsec: kikapcsolva
Nekem speciel elegem van a kockákból, meg a scriptekkel csalókból, abban az esetben viszon, ha minden csapat csupán másodpercre pontosan érkezne, megszűnnének a civakodások, nem lenne értelme scripteket venni, azokért fizetni, illetve Pista bácsi is ugyan annyira tudna időzíteni a 2003-as xp-vel, mint Fullhouse a 8 magos, vízhűtéses gépével, 100gb-os nettel, millsecre pontos scriptekkel.
Kezdővédelem: 5 nap (bőven elég)
Kereskedelem: 1:1
Szabad kereskedelem: klánon belül 30 nap után / 60 kívül
Támadó - Védekező arány: 20:1-hez (az első 60 napra)
Klán: 40 fő
Klán zárul: Igen (még az aktívabb időszakban)

Fejlesztési rendszer: 3 szintes
Lovag: aktív (mostani)
Zászló: aktív
Templom: aktív
Őrtorony: aktív
Íjász: aktív
Erőd: aktív
Barbár és Bónusz: emelt emelt emlet és emelt
Fejlődnek: 5000 pontig
Plusz valahogy akkor lehetne duplázni a világot!

Gyűjtögetés: van
Nemes: 30mező (nincs giga-mega arma a kicsikre, sem kezdeti fölényeskedés)
Éjszakai bónusz: 22:00-09:00-ig (Mindenki pihenje ki magát fiúk-lányok ;)

A világ lehetőségei
Egy olyan világot kapunk, amiben nem éri meg árulónak lenni, ahol nem lehet egyedül terjeszkedni, ahol sok kicsi klán van, és kötelező használni a diplomáciát. Nem jönnek létre gigászok, nem fél speed világot kapunk, nem roncsolja az ideget, hogy beállnak ezredekbe, s nem nyerhet egy klán hatalmas területeket jó reggel, és starter játékosokkal.

Ez a világ valóban V1 korai éveihez hasonlítana!

Hűha,ezt valaki igazán lefordíthatná a világ lehetőségei részt:(

Mert nekem elégè kósza ez az írás.

A klán zárás nem megoldható normál világon,és nem véletlenül szerintem....és itt nem a népvándorlásal van a baj,hanem azzal ,hogy sok az olyan játékos akik idővel belefáradnak a játékba...tehát tegyük fel,hogy marad 20 klán 2-3 játékosal...dipoznak stb(ez ok) ,de hány évbe telne amíg vége lenne a világnak?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Az éjszakai bónusz, templom, nemestáv... Milisec nincs... Őrtorony... Ennyire azért remélem nem süllyed a kh, hogy ilyet engedjen xD
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
A játékosállományt muszáj lenne felfelé húzni, és erre van egy elképesztően kézzelfogható módszer ami ugyan befektetést igényel, de szerintem megtérül: Hirdetések.
Anno srácként én is egy x weblap oldalán láttam meg a hirdetést(travian,kingsage,kh). Ez volt talán a legszimpatikusabb. Azóta költöttem is rá, tehát a felém irányuló hirdetés hopp meg is térült. Tényleg nem lenne nagy befektetés, cserébe mások is belekóstolhatnának..

Egyébként azzal egyetértek, hogy az innonak növelnie kéne a játékos számot.. Ma már olyan picik a szerverek, hogy minden szerveren, ha indulni akarunk egy szervezett van és a többi olyan klán, hogy simán elvérzik, mert sem szervezés sem egyéb más, csak barbiznak, és belsőznek mert klánszinten támadni nem tudnak.. Pontosabban a hadvezérük nem érti a dolgát. Így minden szerón a szervezetten induló több világot nyert klánok nyernek, mindenféle nagyobb megerőltetés nélkül. Aki újonnan regisztrál hamar abbahagyja, mert nincs számára értelem játszani, hisz kicsik a világok, és hamar befoglalják, farmolják. Mi annó mikor kezdők voltunk, azért tudtunk fejlődni, mert volt rá térünk. Ebben a játékban a harc tanít meg mindenre... Ha nem tudunk fejlődni, akár gyengék vagyunk akár nem, akkor nagyobb klán fel sem vesz, mert megvan a taglistájuk, a mai kh-ban szinte lehetetlen, hogy kezdőként tényleg op-pro játékos lehess. Azért annó, ha full kezdő voltál is eljutottál 2 faluig. Amikor regisztráltunk a tesómmal még gyerekként mi is a googlebol kattintottunk ide... Akár olyat is lehetne, hogy egy világot előre meghírdetnek hírdetésben, majd ha elindul 1 évesre teszik minimum, ha csak 8ezerre nőne a játékos szám 2000ről már játszhatóbb lenne a szerver. Manapság meg 2000ből 1000 ppt gyűjt a maradék meg gyorsan behúzza a világot, persze vannak kivételek az 51 pl..., de azért minden szerverrel csökkennek is a létszámok, nem értem az innonak ez miért éri meg. Nagyon sokan úgy vagyunk vele, hogy egy utolsó győzelem aztán inkább megyünk nemzetközire, ha az annyira nem is élvezhető, az éjszakai bónusz miatt, de legalább, nagyobb szerverek, több lehetséges bejövők, élvezhetőbb játék...
 

DeletedUser18930

Vendég
Kapitány, hamarosan elhagyjuk a süllyedő hajót!
Lengyel barátainknak meg kell mutatni, mi az a KH;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent