Világ 55 beállítási javaslatok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Tehát volt róla szó,mert olvastam róla :-D

De ne érts félre nem kötöszködni jöttem fel ide,és igen tudom hogy ti nem kaptok fizetést érte.
Viszont javaslatokba nem hiszem hogy 1-1-est írtak volna.
Sokan készültünk 55-re játszani amit tudtátok,erre beraktak egy igen lassú világot,ezzel sok játékos kedvet elvéve:-(
Szerintem ilyenkor mikor tudjátok hogy sokan akarnak indulni lehetne egy gyorsabb világot inditani / kicsit s játékosok kedvébe járni / pl. és akkor úgy érezzük kicsit számítunk mi is :)
 
Utoljára szerkesztve:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Remélem ppzni azért még fog lehetni úgy rendesen,mert szerver előtt a kis madarak sok játékost és sok induló klánt csiripeltek,az 1-1 remélem nem veszi el a kedvét senkinek.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Kint vannak a beállítások!

Mostanában csak gyors világok indultak, azért lett most lassúbb világ, és amúgy a javaslatoknál arra is volt igény. Növeltük a klánlimitet, csökkentettük a nemes távot; illetve emeltük a szabad kereskedelem arányait (1:10).
 

DeletedUser19692

Vendég
Kint vannak a beállítások!

Mostanában csak gyors világok indultak, azért lett most lassúbb világ, és amúgy a javaslatoknál arra is volt igény. Növeltük a klánlimitet, csökkentettük a nemes távot; illetve emeltük a szabad kereskedelem arányait (1:10).

A szabad kereskedelem arányait? Na ez már valami. Így már biztosan jövök. Eddig emiatt nem játszottam.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Alig várom, hogy menjenek be a "haverok" a tápfiókokkal. Ráadásul mivel ilyen olyan módon a multi engedélyezve lett, vagy lesz (nemzetközin nem szabálytalan több fiókot tartani, amíg csak egyben folyik játék, vagy valami ilyesmi, gondolom itt is lesz), még csak "havernak" se kell lenni, jöhet mindenki 10 nyersisfiókkal :) GG guys
 

DeletedUser

Vendég
Elnézésetek kérjük, a Support nagyon leterhelt, a beállítások megfognak jelenni perceken belül, viszont a Statisztika oldalon megtekinthető már most is. A felháborodást meg nem teljesen értem; bármilyen meglepő, a Support önkéntesekből áll, akik nem kapnak ezért a munkáért fizetést, és nem napi 24 órában vannak itt, bár a napi 5-8 óra is sokszor kevés, és bár én itt voltam még tegnap éjjel 1-kor a beállításokat nézve, nem gondoltam úgy hogy más játékosok örvendenének ha éjjel 1-kor lenne meghirdetve a beállítás.

Szavazásról nem volt szó, bár szerettem volna, de nem engedte az idő. A következő világról már lesz remélhetőleg; viszont pár javaslatot figyelembe vettünk és megvalósításra került.

Tisztelettel értem én hogy önkéntes munka de akkor miért vállalsz vállaltok ilyen jellegű elfoglaltságot. A felháborodás ahogy nevezed szerintem jogos. Ez a világ előkészítés nem a megszokott módon lett előterjesztve a játékosoknak. Akkor ne kérjétek ki a véleményünket, hanem rakjátok be a világ beállításokat amiket kaptok a központból. Szavazást se írjatok ki legközelebb. Hangsúlyozom én tisztelem a munkátokat csak a többség megszokott egy menetet ahogy a világokat bejelentették,szavazást írtak ki ,véleményeket kértek és felvezették a játékosoknak. Véleményem szerint ha indulnak is azok a klánok akik tervezték a játékot jelentős játékos hiánnyal fognak indulni ami a pp gyüjtés valamint a vásárlás részére is kifog hatni. Remélem nem bántottam meg a tisztelt support csapatot.

Tisztelettel
galva04
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Alig várom, hogy menjenek be a "haverok" a tápfiókokkal. Ráadásul mivel ilyen olyan módon a multi engedélyezve lett, vagy lesz (nemzetközin nem szabálytalan több fiókot tartani, amíg csak egyben folyik játék, vagy valami ilyesmi, gondolom itt is lesz), még csak "havernak" se kell lenni, jöhet mindenki 10 nyersisfiókkal :) GG guys

Természetesen ilyen nem fog megtörténni, ha ilyenről tudomásod van kérlek jelezd nekünk.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent