Világ 55 beállítási javaslatok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
Nem értem amúgy, ez a pp ügy hogy tud még mindig terítéken lenni. Az Innonak a pénzkeresés a lényeg, nem az, hogy a 300 aktívan játszó magyar játékos jól érezze magát. Ott volt V50 pp nélkül, kövi ilyet várhatjátok V100-ra :D
 

DeletedUser10827

Vendég
Emléked bőven elég érv , sajnálom ha idődet raboltan
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Nem értem amúgy, ez a pp ügy hogy tud még mindig terítéken lenni. Az Innonak a pénzkeresés a lényeg, nem az, hogy a 300 aktívan játszó magyar játékos jól érezze magát. Ott volt V50 pp nélkül, kövi ilyet várhatjátok V100-ra :D

A baj szerintem inkább az, hogy nem sikerült áttörést elérnünk, régi játékosokat vissza hozni és színvonalas világot létrehozni, még ha az elején úgy is indult. És ékes bizonyítványt állítottunk ki, hogy a mai magyar KH-sok megalkudtak. Megalkudtak, hogy a győzelemért 3 klán összefogjon a 4ből és alkalmazkodtak a pp orientált játékhoz. Ami érhető, hisz egy két pp gyűjtögetős világ után anyagi ráfordítás nélkül is fel lehet zárkózni a ranglistán.

Fel kell tennünk a kérdést: Valóban akarunk pp mentes szerót még? Vagy már elkényelmesedtünk és csak megszokásból akarjuk egyfajta lázadásként a rendszer ellen? Tudunk e még pp nélkül játszani vagy mégis kényelmes néha leüríteni a tőzsdét meg fel pp-zni a falat?
 

Bosss

Active Member
A reakció pontszáma
94
Blacket kérdezném, van már konkrétum?
Mikorra és kb hogyan várható az indítása 55 nek? (KB!)
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Blacket kérdezném, van már konkrétum?
Mikorra és kb hogyan várható az indítása 55 nek? (KB!)

Köszönjük az érdeklődésed! Mint említettem, amint konkrét információink lesznek róla, megosztjuk veletek. Egyelőre csak az biztos hogy Május közepe táján lesz az indulás.
 

DeletedUser18930

Vendég
A baj szerintem inkább az, hogy nem sikerült áttörést elérnünk, régi játékosokat vissza hozni és színvonalas világot létrehozni, még ha az elején úgy is indult. És ékes bizonyítványt állítottunk ki, hogy a mai magyar KH-sok megalkudtak. Megalkudtak, hogy a győzelemért 3 klán összefogjon a 4ből és alkalmazkodtak a pp orientált játékhoz. Ami érhető, hisz egy két pp gyűjtögetős világ után anyagi ráfordítás nélkül is fel lehet zárkózni a ranglistán.

Fel kell tennünk a kérdést: Valóban akarunk pp mentes szerót még? Vagy már elkényelmesedtünk és csak megszokásból akarjuk egyfajta lázadásként a rendszer ellen? Tudunk e még pp nélkül játszani vagy mégis kényelmes néha leüríteni a tőzsdét meg fel pp-zni a falat?

Szerintem tökéletesen egyszerűen lehetne duzzasztani a játékos számot: hirdetések.
Az imént szembejött velem egy travian reklám, és hopp, jé, létezik. Szerintem sok ember lenne ezzel így, vagy csak kalandvágyból kipróbálná. Ahogyan mi is tettük egyszer ;)
 

DeletedUser

Vendég
Mindenkinek tabu a régi lovag blah blah blah, de éppen pár perce hogy felkeltem és ránézek a nyitott speed világokra és azt látom, hogy régi lovag fáklyával... pedig support elődök azt írták "ez lehetetlen, mert törölték a beállítások közül", nos valaki valahol vagy hazudott vagy eltévedt félúton és elment az info rossz irányba! Így akkor lehetne kérvényezni hogy ne a pp lovag legyen hanem ez a régi? Előző íráshoz amit lehet, ezzel is lehet vissza lehet hozni pár játékost, akik régen voltak, mivel a tőzsde és torony + lovag miatt mentek el. Ha volt pp mentes világ, miért ne lehetne egy régi lovagos világ is?o_O
És légyszi ne mondjátok hogy lehetetlen, mert nem az mint látszik:)

Da-Dark
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
egy régi lovagos őrtorony nélküli pp nélküli templom nélküli világ nem lenne rossz a köveljövőben
 

DeletedUser

Vendég
Őszintén 50 után most jó ideig nem hiszem hogy lesz minden nélküli világ. De kiderül mit hoz. Én szerintem úgy világ 75körül TALÁN vagy esetleg minden 25-50. Világ lehet olyan, mint mini és nagyobb jubileumok. /személyes véleményem: ez lehet jó, mert ilyen mini ünnepek IS hozhatnak vissza embereket/
Pl volt világ 50, 75, 100 et cetera.../

Da Dark
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent