Világ 53 ELEMZÉS

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Hali, remélem legalább ez a topik meg fog maradni. Ha valaki bele tudja szerkeszteni s beleszerkesztené a lezárt topikba az is elegendő lenne,csak a számokat(kép spoiler).

A mai napon (2019.09.16) az AL-Hodor közösen támadott az ASG klán ellen,szeretnék gratulálni minden résztvevőnek a mai teljesítményhez!

Mint látható a képen is a mai napot az ASG faluvesztés nélkül levédekezte a két klán támadását elég szép let-lev arányt produkálván.
Ha tanácsolnom kéne valamit az ellenséges klánnak azt tudnám mondani, hogy irány v57, új szerver, új esélyek, új remény, ahol talán esélyük is lehet valamit produkálni ránézvén a jelenlegi bentlévő klánokra.

Valami szakértő írjon egy mesét ha akar. :D
738N_vtelen.png
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Apró pontosítás, de a lényegen nem változtat, hogy az ASG bukott egy armázott falut, viszont még ma éjjel történt egy falulopás is, ezért egál a stat. De elég nevetséges, hogy több mint 2x-es fölényben levő oldal nem tud falut hozni, és támadó szemszögből nézve borzasztó 1:3-as LET:LEV arányt hoz... Sztárt csináltok az ASG-ből :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Szeretném kérdezni, miért lett eltávolítva a posztom? Honnan tudjátok, hogy az illető nem járult hozzá, hogy ide kikerüljön? Eddig csak úgy volt, hogy játékon kívüli dolog support ügyben nem bizonyíték, de mostmár nem is posztolható? :D És ne legyen hivatkozva már a posztra. Visszamenőleg egy jó 1000+ hsz lehet, amiben van akár skype akár személyes levél, úgy volt visszamenőleg büntetendő, inkább azokat szedegesse le a tisztelt support csapat.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
7000 falu, 600 nuke (2 db top fiók kiadja), 1 arma? 2:1-ben 1:10-es támadó:védő arány? Érdekes, bár én nem értek hozzá és v57-en nem is akar megtanítani senki. :(
 

DeletedUser18336

Vendég
Hát, a HODOR csak védőt gyárt szinte, az AL meg csak nem használja ki szerintem amilye van. ASG szintén védőkre berendezkedett klán.

és védővel még nehezebb kiszedni a morálosokat! az innógémz mindenre gondolt, hogy hosszú és izgalmas szervereink lehessenek, ahol igazán kiemelkedő teljesítményre van szükség a győzelem eléréséhez
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
és védővel még nehezebb kiszedni a morálosokat! az innógémz mindenre gondolt, hogy hosszú és izgalmas szervereink lehessenek, ahol igazán kiemelkedő teljesítményre van szükség a győzelem eléréséhez
a jó játék kulcsa a morál!
Kint a szomszédos országban is úgy köszönnek,hogy gutten morál
kedvenc foci játékosom Morálta
Nevezetes üdülő ország,van ilyen szeretet szolgálat 5 betű. MORÁL
LÁROM szó vissza fele. MORÁL
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Szeretném kérdezni, miért lett eltávolítva a posztom? Honnan tudjátok, hogy az illető nem járult hozzá, hogy ide kikerüljön? Eddig csak úgy volt, hogy játékon kívüli dolog support ügyben nem bizonyíték, de mostmár nem is posztolható? :D És ne legyen hivatkozva már a posztra. Visszamenőleg egy jó 1000+ hsz lehet, amiben van akár skype akár személyes levél, úgy volt visszamenőleg büntetendő, inkább azokat szedegesse le a tisztelt support csapat.

Kérlek szépen jelentsd ezeket a tartalmakat, mivel nincs kapacitásunk jelenleg sajnos az egész fórumot újra olvasni.

Továbbá Skype képernyőmentések megosztása is személyes adatnak számít, ha tartalmaz nevet, vagy fényképet, vagy olyan adatot amely segít az adott személyt bármilyen módon beazonosítani. Kérjük szépen erre is figyeljetek oda.
 

DeletedUser19899

Vendég
Sziasztok!
Szeretném mindenkinek megköszönni ezt a szerót! Személyes okokból (amit nem szeretnék senkinek se megmagyarázni) ez itt számomra véget ér. Elég jó szerver volt, sok és jó harcokat hozott! Gratulálok mind a 3 még harcoló klánnak a kitartásáért! Azt hiszem még elég sokáig fog húzódni ez a V53 így hát további jó a harcokat! Ja a fiókom... az megy tovább egy új duál segítségével. :D Szóval nehogy azt higyjétek, hogy csak úgy eltűnök a szerverről :D
Sokat tanultam a szeróból és volt olyan mákom, hogy egy igazán jó srác mellett tolhattam le, szóval kösz mindent Barcsa, egy élmény volt, megérdemled, hogy behúzzátok :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Sziasztok!
Szeretném mindenkinek megköszönni ezt a szerót! Személyes okokból (amit nem szeretnék senkinek se megmagyarázni) ez itt számomra véget ér. Elég jó szerver volt, sok és jó harcokat hozott! Gratulálok mind a 3 még harcoló klánnak a kitartásáért! Azt hiszem még elég sokáig fog húzódni ez a V53 így hát további jó a harcokat! Ja a fiókom... az megy tovább egy új duál segítségével. :D Szóval nehogy azt higyjétek, hogy csak úgy eltűnök a szerverről :D
Sokat tanultam a szeróból és volt olyan mákom, hogy egy igazán jó srác mellett tolhattam le, szóval kösz mindent Barcsa, egy élmény volt, megérdemled, hogy behúzzátok :)
Pacsi neked is.
 

DeletedUser20105

Vendég
Sziasztok!
Szeretném mindenkinek megköszönni ezt a szerót! Személyes okokból (amit nem szeretnék senkinek se megmagyarázni) ez itt számomra véget ér. Elég jó szerver volt, sok és jó harcokat hozott! Gratulálok mind a 3 még harcoló klánnak a kitartásáért! Azt hiszem még elég sokáig fog húzódni ez a V53 így hát további jó a harcokat! Ja a fiókom... az megy tovább egy új duál segítségével. :D Szóval nehogy azt higyjétek, hogy csak úgy eltűnök a szerverről :D
Sokat tanultam a szeróból és volt olyan mákom, hogy egy igazán jó srác mellett tolhattam le, szóval kösz mindent Barcsa, egy élmény volt, megérdemled, hogy behúzzátok :)

Szia!
En is koszonom, hogy melletted harcolhattam. Egy peldaerteku tars vagy, aki nem csak odaado, tehetseges, de husege renduletlen! Koszonom a sikerekben es elmenyekben gazdag jatekot reszedrol, remelem az eleted is legalabb ilyen hozzallassal fogod leelni. Megkulonboztetett figyelemmel szeretnem megkoszonni azt is, hogy nemet mondtal az arulo ellensegeinknek, noha mi vagyunk kevesebben!

Minden jot es sok szerencset kivanok!

~Barcsa
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Szívesen átvenném a fiókot hátha megtudnám oldani a falukat okosba barcsának. :rolleyes:
 
Fent