Világ 53 ELEMZÉS

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Nyilván hirtelen át akart állni, mikor rohadt rég semmit sem csinált és az is véletlen, hogy már Barcsa tesz vesz majd a fiókban lassacskán :D

Tényleg, neked nincs dolgod barcsa fiókjában? Lassan az egész kis társaságotok azt a fiókot viszi, hogy valamit kezdeni tudjatok vele, gondolom már kiverni sem tudjátok egymás kétfogása nélkül

Csak a fióknévért nyomtam egy likeot :D
 

DeletedUser20119

Vendég
"Ennyire fáj, hogy az ASG-be bekerült társaim..."

"Én vagyok az egyetlen külsős aki szokott helyelni, és én is csak Barcsánál.."

Már a külső fórumos fiókot is többen viszitek, hogy összevissza megy a magyarázkodás?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
ugyan már, ha nem helyelne minden tagot vmi külsős és barcsa nem játszana gazdálkodj okosant párhavonta nem lenne sehol az asg

Azért nem kéne elszállni, az AC-Hodor páros évtizedekkel rosszabb armát csinál, mint az ASG. Az ASG szervezők se elitek, sőt... :D Amikor bent voltam és 10nuke cpt kaptam piros tengerbe, ahová max 2-t szánnék, de ennél a hodor-ac páros armája mérföldekkel rosszabb.. xD elmondanám a hibákat, de ezt egy amatőr kezdő is látná szerintem :D Szóval nem kell azon csodálkozni, ha nincs tartós sikeretek :p

Az átvételt nem kommentálnám, még barcsa kitilt az accból, pedig 2 hete nem nagyon jártam arra :p:p:p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
"Ennyire fáj, hogy az ASG-be bekerült társaim..."

"Én vagyok az egyetlen külsős aki szokott helyelni, és én is csak Barcsánál.."

Már a külső fórumos fiókot is többen viszitek, hogy összevissza megy a magyarázkodás?

Na most találd ki, mit is akarsz. Külsős az, aki nincsen a klánban, gondoltam egyértelmű, de látom nektek az alapvetőt is magyarázni kell. Duálba biztos bele akarsz kötni? Mert Ti mind a 94-en solo fiókok vagytok a majdnem fele ennyi ASG-s triál ellen, nemdebár? :) Ha ilyen sötét vagy, nem csodálom hogy nem mersz bemutatkozni.
 

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Mosmá' lehet írni ide? :D valami dolgok történnek ott a világban, mesélne erről valaki, vagy ez is GDPR alá tartozik? :oops::oops:
 
Fent