Világ 53 ELEMZÉS

DeletedUser19698

Vendég
Szép napot.
Ma gondoltam belépek 53ra körbenézni mi a helyzet,s hát,kb 2 kattintás után akkorát nevettem,hogy majdnem levertem a laptopom is..:(
Kobiak nevű nagymester top17ben eddigi rekordjait (ami ugye alapban igen példamutatóan mesteri tehetségre vall) megdöntve halad a top1 felé dicső klánjával.. :D
Itt hirtelen elgondolkoztam,vajon a mester dual lett,vagy valaki átvette a fiókját?
Mikor megláttam ezt,minden további kérdésemre választ kaptam:

https://hu.twstats.com/hu53/index.php?page=player&mode=conquers&id=88668&type=&pn=-1

Itt igen megtisztelve érzem magam hogy a nagymester,szinte csak tőlem volt képes ellenségtől falut hozni... :D
(Tény azt is akkor mikor már szinte be sem léptem mert 5 napja folyamat jöttetek Hodor-al,s kb osztottam le a faluim Horzsol-nak,meg Pár embernek,s full üres volt a fiók,de nah..A magyarázkodás nem ér annyit,mint amit a stat mutat.)

Szóval,itt a nevetésem átment sírásba,hogy még Kobiak-nál is nagyobb noob vagyok,hisz foglalt tőlem..:(
Nah,el is engedem csak ezt azért meg kellett osztanom..
Sajnos kb ez a világ színvonalát is kb 0-ra emeli,de nem akarok senkit megbántani,így 1 számomra igen tetszetős Kobiak falunévvel el is köszönnék innen..:p


!Nem vagytok kobiak szintjén! (439|474) K44
 

Hunnyadi

New Member
A reakció pontszáma
16
Majd az V 58 törölin fógsz ha nem fóg jó menni a szekér?Ezt mondtad V 42 is hogy nem voltál már aktív a fiókba ?Ezt mág meg szoktúk te már csak ilyen vagy :)
 

DeletedUser19698

Vendég
Ő eklézsiás legújabb követője, ki látja lelki szemei előtt fiókom törlését.. :D:oops:
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Side 1:
Tribes: ASG
Side 2:
Tribes: A-L, HODOR

Timeframe: 29/09/2019 07:00:00-tól 29/09/2019 23:59:59 -ig

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 43
Oldal 2: 31
Különbség: 12

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 418,613
Oldal 2: 302,845
Különbség: 115,768

chart

Side 1:
Tribes: ASG
Side 2:
Tribes: A-L, HODOR

Timeframe: 30/09/2019 07:00:00-tól

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 14
Oldal 2: 16
Különbség: 2

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 138,229
Oldal 2: 160,335
Különbség: 22,106

chart

Side 1:
Tribes: ASG
Side 2:
Tribes: A-L, HODOR

Timeframe: 29/09/2019 07:00:00-tól

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 57
Oldal 2: 50
Különbség: 7

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 556,842
Oldal 2: 491,886
Különbség: 64,956

chart

831unknown.png

Nincs :D
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Én elgondolkodnék a játszó felek helyébe a vádaskodás helyett azon, hogy miért választja egy 2x+ erőfölényben levő szövi helyett a másik oldalt a kolléga.
 

DeletedUser20119

Vendég
Én elgondolkodnék a játszó felek helyébe a vádaskodás helyett azon, hogy miért választja egy 2x+ erőfölényben levő szövi helyett a másik oldalt a kolléga.

Nyilván hirtelen át akart állni, mikor rohadt rég semmit sem csinált és az is véletlen, hogy már Barcsa tesz vesz majd a fiókban lassacskán :D

Tényleg, neked nincs dolgod barcsa fiókjában? Lassan az egész kis társaságotok azt a fiókot viszi, hogy valamit kezdeni tudjatok vele, gondolom már kiverni sem tudjátok egymás kétfogása nélkül
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nyilván hirtelen át akart állni, mikor rohadt rég semmit sem csinált és az is véletlen, hogy már Barcsa tesz vesz majd a fiókban lassacskán :D

Tényleg, neked nincs dolgod barcsa fiókjában? Lassan az egész kis társaságotok azt a fiókot viszi, hogy valamit kezdeni tudjatok vele, gondolom már kiverni sem tudjátok egymás kétfogása nélkül

Kérlek mutatkozz be, mert nem tudom ki vagy.

Ennyire fáj, hogy az ASG-be bekerült társaim beárazzák a másik két klánt? :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Csak ezen tudtok pattogni, de ha ez így van:

- magyarázza, miért nem tudtok támadni?
- magyarázza, miért nem tudtok védekezni?

Mindezt egy ASG ellen, amiről noha változott a véleményem, még mindig nem tartom egy elit klánnak.
 

DeletedUser20119

Vendég
Csak ezen tudtok pattogni, de ha ez így van:

- magyarázza, miért nem tudtok támadni?
- magyarázza, miért nem tudtok védekezni?

Mindezt egy ASG ellen, amiről noha változott a véleményem, még mindig nem tartom egy elit klánnak.

ugyan már, ha nem helyelne minden tagot vmi külsős és barcsa nem játszana gazdálkodj okosant párhavonta nem lenne sehol az asg
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Én vagyok az egyetlen külsős aki szokott helyelni, és én is csak Barcsánál, mert ő a társam, nem az ASG-sek. De az a mókás, hogy ha csak közepesen kompetensek lennétek, akkor minden körülménytől függetlenül már be kellett volna darálnotok őket. Ez miért nem sikerül?
 

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Én vagyok az egyetlen külsős aki szokott helyelni, és én is csak Barcsánál, mert ő a társam, nem az ASG-sek. De az a mókás, hogy ha csak közepesen kompetensek lennétek, akkor minden körülménytől függetlenül már be kellett volna darálnotok őket. Ez miért nem sikerül?

Az FF tehet mindenről ne bántsd
 
Fent