VILÁG 55

  • Témaindító DeletedUser19651
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Való életes példánál maradva.
Say Hi egy közszereplő, aki a város megmondó embere, sokan adnak a véleményére.

Say Hi töbször át megy a piroson, ami miatt több rajongója követi.

Support a városi rendőrség, aki már nagyon unja, hogy az emberek állandóan átmennek a piroson. Ezért kiszabja rá és még pár gyalogosra akiket rajtakaptak, hogy a piros lámpánál táncolnak az úttesten, a legsúlyosabb erre kiszabható büntetést, hogy az polgárok vegyék észre, hogy a szabályokat be kell tartani.
 

DeletedUser18655

Vendég
nem rosszbol support bacsi, de az en velemenyem szerint, az a hsz, hogy "diktatura" az nem olyasfajta politizalas, amely itt tiltott lenne, akarmennyire is koze van a politikahoz :DDD ennyi erovel ha valaki leirja, hogy bajusz, azt mar neonacizhatjuk? :D
 

DeletedUser19843

Vendég
Való életes példánál maradva.
Say Hi egy közszereplő, aki a város megmondó embere, sokan adnak a véleményére.

Say Hi töbször át megy a piroson, ami miatt több rajongója követi.

Support a városi rendőrség, aki már nagyon unja, hogy az emberek állandóan átmennek a piroson. Ezért kiszabja rá és még pár gyalogosra akiket rajtakaptak, hogy a piros lámpánál táncolnak az úttesten, a legsúlyosabb erre kiszabható büntetést, hogy az polgárok vegyék észre, hogy a szabályokat be kell tartani.

Magyarul livkidalni kell Say Hi-t? Vegulis, ha nincs Say Hi, nincsenek kovetok, jol ertem?
 

DeletedUser19843

Vendég
Az egesznek ugyanaz a tanulsaga: merlegelni kene a trollkodo uzenetek buntetesenek hosszat. Mi vagyunk a fogyasztok, s nem a Support, ha eluldozitek a fogyasztokat, nem lesz szukseg Support-ra se. Irhattok 1001 ellenpeldat, akkor sem josztok ki ebbol az egeszbol jobban.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
2dolgogban vagyok biztos..

Az egyik az hogy ezt normális ember nem olvasta el mert gondolom valami ügyvédiessen megírt szabályokra hagyatkozó maszlag amibe normális kommunikációt nem folytatsz velünk csak a szabályokra hivatkozva véditek magatok hogy ti nem hibáztatok..a másik dolog ebből fog következni...Tényleg ilyen komolyan kell venni a szabályokat?! azt mondjátok hogy ezek kőbe vannak vésve és nem lehet felettük elsiklani?? azért vetítsük ezt át kicsit a való életbe...ha nem a zebrán mész át/vagy piroson gyalogosként akkor megbüntetnek?
vagy egy kisebb bolti lopás után egyből rendőrt hívnak rád és mész börtönbe vagy csak felszólítanak/figyelmeztetnek előbb?
Jöhettek itt az elfogadott jogszabályokkal meg a szerződésekkel meg tudom is én mikkel viszont van szabályszegés meg szabályszegés között is különbség itt is meg a való életben is...azzal meg ne gyertek itt nekünk hogy külső fórumot civilek ufók állatok is olvashatják és ezért nem értik a poént és jelentik..szerinted ezt ki hiszi el? olyan kevesen vagyunk már itt kint hogy ide a kutya se jár max az a 20ember aki irogatni szokott..az meg hogy külső fórum miatt majd a németek megbüntetnek titeket megint csak egy üres szöveg mert sokszor az se érdekelte őket mikor sajtmacskáék itéletét ott akartuk fellebezni..fogták és vissza küldték az ügyet a magyaroknak..szerintetek ezek után elfogom azt hinni hogy egy külső fórummal majd foglalkozni fog a központ??

Szóval zárásképpen gondoljatok bele ha a való életben minden szabályt pontról pontra betartatnának akkor milyen világban élnénk és mennyi ember lenne szabad lábon sokszor a körülmények úgy hozzák hogy ellehet siklani fölöttük vagy figyelmeztetéssel többet elérünk mint egy azonnali büntetéssel és akkor talán nem az lesz hogy köpködve lesz rátok utána egyből hanem talán nem írná le legközelebb az illető

Egyben hibázol, itt nem apróságok. A prémium kereskedelem, sértő, diszkrimináció és súlyosan trágár terminológiák használata a legsúlyosabb szabálysértések közé tartoznak. Azokban az ügyekben, amelyeket te is említesz, hogy kicsiségek és nem kell azonnal büntetni, mi sem szoktunk, figyelmeztetünk vagy csak egyszerűen töröljük a hozzászólást (lásd kisebb sértések); de a legsúlyosabb szabálysértések esetén is nem lehet elnézni egy figyelmeztetéssel a dolgot. Inkább nem mondanék a való életben ehhez illő példát.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Az egesznek ugyanaz a tanulsaga: merlegelni kene a trollkodo uzenetek buntetesenek hosszat. Mi vagyunk a fogyasztok, s nem a Support, ha eluldozitek a fogyasztokat, nem lesz szukseg Support-ra se. Irhattok 1001 ellenpeldat, akkor sem josztok ki ebbol az egeszbol jobban.

Egyetlen dolgot írok még, aki tovább kívánja vitatni azt ami azóta így van, hogy létrejött a Klánháború, annak bár nagyon sajnálom, de valószínűleg az lesz az utolsó hozzászólása. Már leírtuk szépen és érthetően az indokokat többszörösen is. Aki képtelen megérteni és elfogadni, azt nagyon sajnáljuk, de mi ennél jobban nem lehetünk a segítségére.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Én ezt inkább átfoglamaznám egy kicsit :)

Dj egy ismert ember a városban de nem követi őt senki hanem úgy viselkedik ahogy a város többi lakója...nem dj miatt lettek ilyenek hanem ott ilyen a közösség ilyen a nyelvjárás a polgárok tudják egymásról ki mikor viccelődik kit mikor nem szabad komolyan venni mert csak idegből beszél és az ottani rendőr ezt tudja is és sokszor velük poénkodik(korbi)
de miután a régi rendőrséget lecserélik jön egy új brigád akiknek fogalmuk sincs a város lakók szokásairól nem is akarják azt megérteni vagy hülyéskedni velük hanem egyből büntetnek :)

Ez is egy álláspont!

Az új rendőrség meg akarja állítani, hogy a polgárok a tömegszellem által vezérelve egyre nagyobb kihágásokat vétsenek. És figyelmezteti is a közszereplőt, hogy figyeljen a magatartására, de a helyi törvényeknek megfelelően nem a többi polgár előtt teszi, a közszereplő tudomásul veszi,
majd 1 hónap elteltével még inkább feszegeti a határokat.
 

DeletedUser19843

Vendég
Továbbá mindenkinek joga van elmondani a véleményét, de ha azt nem a szabályok betartásával teszi el fogjuk távolítani, nem a mondani való miatt, hanem a megfogalmazás miatt!

Syntex! Most akkor szabalyt sertettem a velemenyemmel? Nem ertem mit fogalmaztam rosszul.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Syntex! Most akkor szabalyt sertettem a velemenyemmel? Nem ertem mit fogalmaztam rosszul.

Nem vita tárgya a szabályok és az intézkedések megváltoztatása, és ez nem a játékosközösség feladata, sőt nem is a Support Csapat feladat, hanem az InnoGames erre szakosodott munkatársainak. Annak a vitának ahol ugyanazon pontokat ismételjük nincs értelem, úgy hogy a hozzászóló személyek szinte egésze valamilyen módon sértegeti, provokálja vagy minősíti a Klánháború Csapatot, és olyan dolgokat követel amelyre nincs lehetősége.

Így mi ezt a témát lezártnak tekintjük, mivel úgy érezzük, hogy elbeszélünk egymás mellett, és bármit mondunk, bárhogy érvelünk, ti ezt nem vagytok hajlandóak elfogadni és megérteni. És nem vagyunk köteles és nem is vagyunk hajlandóak folyamatosan bizonyos játékosok kedvéért, akik képtelen a szabályokat elfogadni és betartani, a végtelenségig ismételni, magyarázni és megértetni olyan szabálypontokat, amelyek mindig is így voltak és így lesznek. És nem vagyunk hajlandóak, sőt nem is tehetjük meg, hogy magyarázkodjunk, indokoljunk vagy bármilyen információt adjunk más kizárásával kapcsolatban. Ezt is leírta már több munkatársam is, de úgy látszik, úgy gondoljátok, hogyha tovább írogattok ebben a témában akkor megváltoztatjuk a véleményünk. Ami hozzáteszem, ha megtörténne, akkor a vita amiatt törne ki és megint mi lennénk a rosszak, hogy most eltértünk a szabályoktól pár játékosunk kedvéért, arról nem beszélve, hogy így mi követnénk el szabálysértést, amit sajnos nem tehetünk meg.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828


___________________________________
Tiszteletem! Kíváncsivá tett ez a mai nap már engem is...

Melyik a korrektebb?
Az a rendőr, aki az ország törvényeihez alkalmazkodik, vagy az, amelyik a város lakosainak szokásaihoz?

Én az elsőre voksolom a szavazatomat, az utóbbi nem túl korrekt...
Lehet ezt a témát tovább feszegetni... Sok-sok példát fog felhozni mindkét fél.


Én személyes véleményem az, hogy a supportereknek szigorítania kell a szabályokon, de mindenképpen először figyelmeztetésben kellene részesíteni az illetőt, és aztán ha még egyszer elköveti, akkor járhatna érte (nagyon) súlyos büntetés. Nem szeretem én az olyat, mikor csak ilyen 3 napra zárnak ki fiókokat, akár itt, akár kh-ban... Legyen nyoma... legyen súlya... Ezt is lehessen mérsékelni. Én az összes szabályt tovább fokoznám, mivel úgy gondolom, hogy a szabályoknál vannak kiskapuk, vannak szabályok, amik pontosan nincsenek sehova sem leírva (pl sokan tőlem kérdezik, hogyan is kell dualosodni, ugyanis most teszik először).
Továbbá... Én nem annyira ismerem Say Hi-t, mint a többiek, de tény, nem igazán voltak gondok vele, legalábbis nekem nem okozott soha sem gondot, a statisztikák, amiket a közösségnek szánt, azzal is élvezetesebbé tette a fórumot. Ezért is mondom, hogy először érdemes lenne figyelmeztetésben részesíteni őt, hogy mit követett el, mert én úgy gondolom, hogy van ő olyan intelligens, hogy felfogja, mit szeretnétek.
Ezek ilyen javaslat félék-vélemények a részemről...

Mindenesetre, ez már nekem is szembe tűnt, hogy sok felesleges fórumrész van... Azt javaslom, hogy csak a Supporterek hozzanak létre fórumtémákat a világokon, vannak helyek, mint pl scriptek, javaslatok ott pl.: lehessen a tagoknak nyitni fórumrészt, hiszen az azért van kitalálva.
Most van itt egy fogadó rész, meg egy világ 55 fórumrész, de mi is a különbség a kettő között, mert nekem nem esett le... Ha erre valaki mondana valami tényleg olyan megkülönböztetést, amiben sokunk egyetértene, arra azt mondanám, hogy akkor hagyjuk így, de szerintem kevés olyan hsz -t fogok erre a kérdésre kapni, hogy miért is vannak ezek...

Sajnálom tehát Say Hi fiókot, hogy így járt, meg a többieket is. A szabályokat azért nehéz is észben tartani, bármelyikünk belefuthat véletlen.

Legjobbakat,
Üdv.: PA


u.i.: Én végigolvastam Syntex hsz-ét, ahogy minden fontosabbat végigszoktam.

Nagyon szépen köszönöm az építő jellegű kritikát, a fórumot már kicsit átrendeztük, de dolgozunk azon hogy még átláthatóbb és egyszerűbb legyen. Figyelembe fogjuk venni a javaslatod, viszont nem szeretnénk korlátozni játékosaink jogait, így szerintem megmarad a lehetőség, hogy mindenhol létrehozhassanak témát - ha felesleges vagy szabálysértő, természetesen törlésre fog kerülni.
 

DeletedUser19331

Vendég
Még hány a témához köthető értelmes hozzászólás fog törlésre kerülni? Eddig mindet sikerült végig olvasni, és egyik sem tartalmazott szabály ellenes dolgot..
 

DeletedUser19651

Vendég
Mi köze van ennek az 55ös világhoz? A bannolt embereknek legalább volt értelmes témájuk a világgal kapcsoltban.
Teljesen elterelődött a fórum masszív fogyasztói szemmel ...
Mi lesz így az OS-el és a szövetségi túlerővel?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent