VILÁG 55

  • Témaindító DeletedUser19651
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19651

Vendég
A CotL kifordított nadrágzsebként van jelen a magyar KH közösségébe. 10világonként 1x összeállni ezt nevezném egy v46os véletlen győzelemnek. A CotL nem egy meghatározó klán Magyarországon, sőt az SBT v50en bomlasztotta őket és tagságát szétkergette a klán egységük romokban.

R.I.P CotL
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
A CotL kifordított nadrágzsebként van jelen a magyar KH közösségébe. 10világonként 1x összeállni ezt nevezném egy v46os véletlen győzelemnek. A CotL nem egy meghatározó klán Magyarországon, sőt az SBT v50en bomlasztotta őket és tagságát szétkergette a klán egységük romokban.

R.I.P CotL

CotL 10 világonként nyer véletlenül egy világot, valóban rip!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19651

Vendég
Induljon most 9 világ után a CotL ahol ellenfél is lesz. Netán v56 on kihivott valaki titeket?
 

DeletedUser19748

Vendég
Eklézsia világok óta mondogatja hogy indul egy világon leszerződtetett legjobbakkal, és még mindig semmi.

R.I.P Eki...


a profet árnyharcosklánként jött létre, nem látod mert ott van minden világon és lappang, ha szabad mondani a zInternet ebolája
 

DeletedUser

Vendég
Na majd világ 61 körül újra próbáljuk rábeszélni hogy próbája meg. Addig igazolhatja a további legjobbakat a tagságába
 

DeletedUser19792

Vendég
Kik a legjobbak?
ÉN ÉS A FIAM. utánnunk pedig legendásZsemle,te tudatlan.
Indulásunkat elhalasztjuk v60-ra hol már mernek índulni a Kótlósok is,és a véres tavaszból talán folócsúdott kamu harcos sbt-sek,és talán miléna nem csak magát támasztja fel,hanem az AG klánját is.
ÍGY HÁT BEJELENTEM A Próphet klán fiam vezényletével v60-ra megy,várjuk azokat akik behódolnak a nagyságunk ELŐTT!!44!!4!!!!
a KÖZELGŐ VILÁG ELŐTT VISSZAVONULUNK MAJD V56-NÁL MINDEN HONNAN!!!!,HOGY megpihenjünk a világra,és feltöltődve,FELTÖLTVE A VARÁZS RAKTÁRAKKAL TUDJUNK ELINDULNI?!?!?!?!?!4444,,,,!!
 

DeletedUser19651

Vendég
A PROphet klán tgf-et hirdet! Jelentkezni itt. 30 fő ha megvan ünnepélyesen elindulunk.
 

DeletedUser

Vendég
ÉN ÉS A FIAM. utánnunk pedig legendásZsemle,te tudatlan.
Indulásunkat elhalasztjuk v60-ra hol már mernek índulni a Kótlósok is,és a véres tavaszból talán folócsúdott kamu harcos sbt-sek,és talán miléna nem csak magát támasztja fel,hanem az AG klánját is.
ÍGY HÁT BEJELENTEM A Próphet klán fiam vezényletével v60-ra megy,várjuk azokat akik behódolnak a nagyságunk ELŐTT!!44!!4!!!!
a KÖZELGŐ VILÁG ELŐTT VISSZAVONULUNK MAJD V56-NÁL MINDEN HONNAN!!!!,HOGY megpihenjünk a világra,és feltöltődve,FELTÖLTVE A VARÁZS RAKTÁRAKKAL TUDJUNK ELINDULNI?!?!?!?!?!4444,,,,!!

Köszönöm a jelzőt. Igazán kedves tőled. De mit is várjunk ;)
 

DeletedUser19651

Vendég
Lehet tudni mely klánok indulnak itt 55ön? Nagy a titkolózás viszont egy dolog publikus, a MEMO és a PROphet valószínűleg nem.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent