VILÁG 55

  • Témaindító DeletedUser19651
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
GIMIIma ekkor: 18:47

Sziasztok.

Rövid leszek.
Ajánlott titeket egy jstekos miszerint kérdezzem meg, hogy volna e kedvetek velünk folytatni a szervert !?

Tudom furcsa a kérdés , de

-nekünk kell a délnyugati resz az OS ellen. Ha ezt háború helyett toborzassal tudjuk , engem nem zavar, sőt időben jobban is járunk .

-híre ment h a vezetőséggel nálatok sokaknak gondja van és nem lehet a jövőt látni stb stb... Itt nálunk kaptok jövőt és fejlődhettek...
Eddig 4 tag JELENTKEZETT tőletek akikeket a szóbeszeddel ellentétben nem én kerestem meg. Meg is egyeztem velük.

Várom a választ. Itt csapat van amit azért építünk, h szervereken át együtt lehessünk.

King Gimii

Aláírás: king gimi

Nem is vezér már... Szerintem mégtöbb belső kell neki, nehogy bedőljetek! :D
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Ömm nem tudom mire gondolsz..(ha arra, hogy klán lopással vagy puccsal vádollak, nem) én csak szólni akartam az nb-seknek, hogy gimii már lelépett mert elferdült a korona a fején és ezt már nem bírta
 

Gummikuh

Well-Known Member
A reakció pontszáma
338
Hallottátok. Háttérbe vonul. Mert a háttérből könnyebb rángatni a szálakat, betoborozni az ellenséget, meg utolsó nap top1-et intézni. Ha nem kapott volna annyi belsőt a készletkisöprés idején, már átlátszó lenne a fiókja annyira háttérből dolgozik. De a betoborzó levelet azért nem háttér-gimi, hanem king gimi aláirással illeti.:rolleyes:
 

DeletedUser16135

Vendég
már átlátszó lenne a fiókja annyira háttérből dolgozik :''''DDDDD ez volt olyan jó,mint Dj alpesi zsemléje hahahaha
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Hallottátok. Háttérbe vonul. Mert a háttérből könnyebb rángatni a szálakat, betoborozni az ellenséget, meg utolsó nap top1-et intézni. Ha nem kapott volna annyi belsőt a készletkisöprés idején, már átlátszó lenne a fiókja annyira háttérből dolgozik. De a betoborzó levelet azért nem háttér-gimi, hanem king gimi aláirással illeti.:rolleyes:

húúú ez rendesen pirított!!:D:D
 

DeletedUser18625

Vendég
Teljesen mind1 hogy Gimii, Háttér Gimii vagy fekvő Gimii lányGimii Táncos Gimii! Swakot akkor is legyőzte :D Ő MÁR A MINDENKORI KING! Dongábor ezt hogy fogja fogadni??
Ugyan ezt màr leírtuk egy páran :D basszus , hogy ennyi kreativitásod se legyen :/
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent