Vhl-a

DeletedUser

Vendég
Szia nem rád ez nem érdekel hisz ha kémkedtél azt saját magadnak kell megbocsájtanod!Nekik(nekünk nem)Ha bírsz úgy élni hogy,még azok sem tartanak semmire akinek kémkedtél szuverén jogod!!!Mert lássuk be akiknek kémkedtél azok sem tartanak sokra!:) miért tennék?Számukra sem vagy más mit egy valaki aki elárulja még magát is:D De ezzel nincs is gond kellenek a hozzád hasonlók is!!Tapasztalat!:))Különben hol tartana a (kinti világ?)szemét ládára mindig szüksége van az Emberiségnek,különben hová pakolnánk a szemetet????:D

Nem magamról írtam hisz ha bukok azt gerincek egyedül és tisztességgel teszem!!Teljesen mindegy milyen klánba vagyok!!!!!!!!!!!
De ha valakit oly módon ki zárnak mint azt tették némely játékossal hogy létezik hogy mégis játszhat??Nekem ez volt a kérdésem?!Mi kell hogy, bármit meg lehessen tenni??????

Ez azért nem teljesen kerek :)

Kaito a második offenzívánk után beremegett,és megígérte hogy csatlakozni fog a WikinGhez,ezért, és CSAK EZÉRT álltunk le a támadásával.
Megvártuk amíg az átmeneti és pillanatnyi előnyünk elmúlik, a seregeit szépen pótolni tudta, de legfőképp,hogy a VHL közben belepumpálta a tömérdek katonát.
az ígérete miatt...
Mert hittem...
Majd egy szép reggelen megjelent elegáns vigyorral az arcán, és bejelentette (megtette) hogy az ellenséghez a VHL-hez áll át.
Ez egyszerűen gátlástalanúl alattomos húzás volt, hogy máshogy ne minősítsem :p
Amolyan vlad-os (Elme) húzás, csak piszkosabb :)
Ezzel érdemelted ki a feljelentést, aminek azért megvolt a haszna ;)

hibridhez meg annyit, hogy én sosem árultam el az Elmének hogy ki adja az infot, ennek ellenére Ti tettétek ki Kaitot a klánból.
Akkor miről beszélünk ?!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Valaki már akkor is látta, melyik lesz a nyertes oldal? :)
 

DeletedUser

Vendég
Én küldtem el, mivel úgy volt, hogy befejezi a játékot. egyébként ő is megkapta a segítséget a klántól mikor szüksége volt rá.
 

DeletedUser

Vendég
Ez azért nem teljesen kerek :)

Kaito a második offenzívánk után beremegett,és megígérte hogy csatlakozni fog a WikinGhez,ezért, és CSAK EZÉRT álltunk le a támadásával.
Megvártuk amíg az átmeneti és pillanatnyi előnyünk elmúlik, a seregeit szépen pótolni tudta, de legfőképp,hogy a VHL közben belepumpálta a tömérdek katonát.
az ígérete miatt...
Mert hittem...
Majd egy szép reggelen megjelent elegáns vigyorral az arcán, és bejelentette (megtette) hogy az ellenséghez a VHL-hez áll át.
Ez egyszerűen gátlástalanúl alattomos húzás volt, hogy máshogy ne minősítsem :p
Amolyan vlad-os (Elme) húzás, csak piszkosabb :)
Ezzel érdemelted ki a feljelentést, aminek azért megvolt a haszna ;)

hibridhez meg annyit, hogy én sosem árultam el az Elmének hogy ki adja az infot, ennek ellenére Ti tettétek ki Kaitot a klánból.
Akkor miről beszélünk ?!

Mindegy, valami csavar volt, emlékszem...szerintem más is megtenné, dilemmába lenne, ha egyszerre ott van 3 lehetőség merre menjen, és a régi csapatának annyi... Azért elég fájó volt... a V13-as Mesehősök szervezésébe elég sokat vállaltam, pont, hogy a régi klánomba lehessek...mert hiányzott. Azóta sajnos abba kellett hagynom. Ez van.
 

DeletedUser14685

Vendég
Ez azért nem teljesen kerek :)

Kaito a második offenzívánk után beremegett,és megígérte hogy csatlakozni fog a WikinGhez,ezért, és CSAK EZÉRT álltunk le a támadásával.
Megvártuk amíg az átmeneti és pillanatnyi előnyünk elmúlik, a seregeit szépen pótolni tudta, de legfőképp,hogy a VHL közben belepumpálta a tömérdek katonát.
az ígérete miatt...
Mert hittem...
Majd egy szép reggelen megjelent elegáns vigyorral az arcán, és bejelentette (megtette) hogy az ellenséghez a VHL-hez áll át.
Ez egyszerűen gátlástalanúl alattomos húzás volt, hogy máshogy ne minősítsem :p
Amolyan vlad-os (Elme) húzás, csak piszkosabb :)
Ezzel érdemelted ki a feljelentést, aminek azért megvolt a haszna ;)

hibridhez meg annyit, hogy én sosem árultam el az Elmének hogy ki adja az infot, ennek ellenére Ti tettétek ki Kaitot a klánból.
Akkor miről beszélünk ?!

Nézd Én tisztellek mert valahogy össze raktál egy olyan klánt mint a wiking mert el kell ismerni Ti jók voltatok és még vagytok is!Ti álltok a szívemhez mint ellenfél a legközelebb hisz annó v5-ön szerencsém volt harcolni egy Bulcsú nevezetű klánnal akiket Ti teljesen le másoljátok az összetartással és azzal hogy nem olvadnak a tagjaitok,és tartjátok magatok ami igen is tiszteletet érdemel legalábbis számomra!:)Más kérdés hogy őket is be daráltuk és hát tudom soha nem ismerik el de Ti vagytok azok akiket pajzsként használnak mert feleslegesek vagytok a másik általatok agyon dicsért 2 klánnak:D Ahol is megtalálható a tag aki oly nagyra van azzal hogy ezt azt ígért ide-oda és még van:) Csak ne a Ti soraitokban keresd:) De ne is a Poá-nál:)
 

DeletedUser

Vendég
Amilyen zöldfülüként kezdtem a v1-es szervert 2008-ban, de a jóbarátok és a töretlen harci (játék-) szellem útján hamar megtanultam annyit, amennyi egy sikeres játékhoz kell :)
A v1-en voltam sok klánban, és sok helyen. Megismertem sokfajta embert, sokfajta játékstílust, de egy megmaradt bennem.: Az önmagukat nem sajnáló s áldozatra kész emberek játéka ez szemben az önző emberekkel szemben.
A v7-es WikinGbe átültetve a tudásomat és a taktikát, a lehető legjobb stratégiát követve ez lett ami lett.
Túl a rengeteg kiesőn,abbahagyón,és beleszarós inaktívon át ,diplomáciai csalárdokon át eddig jutottunk.
Nem tehettem a malacka2, sytixtk és david2113 félék kieséséről,de amit tudtam megtettem hogy a klán élete rendületlenűl follyon tovább.
Egyik legjobb döntés az egykori Tur-Ul klán tagjainak bevétele volt, akik jelenleg a WikinG vezérkara.
Nm koppintottam semmit és senkit. v5-ön soha nem is voltam.
Egyszerűen össze próbáltam fogni mindent ami egy jó csapathoz kell.
kiowa tudja igazolni, hogy így lett ,hiszen amit a Skulls-ban felmutattam, az folytatása volt a régi Dark-DoC háborús virtusnak . Részemről ez volt 1848 :)Nem én tettem szarrá semmit, a Görgey féle árulókat sem én képeztem, bár haa tudtam volna ,hogy ki milyen színt vall, jobb társaságot lehetett volna összedobni. Keményebbet, szívósabbat.
Így utólag sajnálom azt a rengeteg bizalmatlansági pert ami utóbbi időkben a WikinG udvarán volt.

Én bízom abban hogy nm hagynak cserbe engem, és az álmaim egykor bevalósulnak majd.
És én jelen leszek ,csak épp egy másik klánban ;)
És amikor majd a WikinG és az csatlakoznak, nem lesz erő a szerveren ami ellen fog állni nekünk :D:D:D

Kaito, sajnálom a dolgokat,de tényleg. Lehetett volna nálunk accod, ha nem játsszottátok volna el a bizalmamat ezze a VHL-es húzással.
Majd legközelebb ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14685

Vendég
Amilyen zöldfülüként kezdtem a v1-es szervert 2008-ban, de a jóbarátok és a töretlen harci (játék-) szellem útján hamar megtanultam annyit, amennyi egy sikeres játékhoz kell :)
A v1-en voltam sok klánban, és sok helyen. Megismertem sokfajta embert, sokfajta játékstílust, de egy megmaradt bennem.: Az önmagukat nem sajnáló s áldozatra kész emberek játéka ez szemben az önző emberekkel szemben.
A v7-es WikinGbe átültetve a tudásomat és a taktikát, a lehető legjobb stratégiát követve ez lett ami lett.
Túl a rengeteg kiesőn,abbahagyón,és beleszarós inaktívon át ,diplomáciai csalárdokon át eddig jutottunk.
Nem tehettem a malacka2, sytixtk és david2113 félék kieséséről,de amit tudtam megtettem hogy a klán élete rendületlenűl follyon tovább.
Egyik legjobb döntés az egykori Tur-Ul klán tagjainak bevétele volt, akik jelenleg a WikinG vezérkara.
Nm koppintottam semmit és senkit. v5-ön soha nem is voltam.
Egyszerűen össze próbáltam fogni mindent ami egy jó csapathoz kell.
kiowa tudja igazolni, hogy így lett ,hiszen amit a Skulls-ban felmutattam, az folytatása volt a régi Dark-DoC háborús virtusnak . Részemről ez volt 1848 :)Nem én tettem szarrá semmit, a Görgey féle árulókat sem én képeztem, bár haa tudtam volna ,hogy ki milyen színt vall, jobb társaságot lehetett volna összedobni. Keményebbet, szívósabbat.
Így utólag sajnálom azt a rengeteg bizalmatlansági pert ami utóbbi időkben a WikinG udvarán volt.

Én bízom abban hogy nm hagynak cserbe engem, és az álmaim egykor bevalósulnak majd.
És én jelen leszek ,csak épp egy másik klánban ;)
És amikor majd a WikinG és az csatlakoznak, nem lesz erő a szerveren ami ellen fog állni nekünk :D:D:D

Kaito, sajnálom a dolgokat,de tényleg. Lehetett volna nálunk accod, ha nem játsszottátok volna el a bizalmamat ezze a VHL-es húzással.
Majd legközelebb ;)

Nézd a Skullsos tagok alakítgattak játszani annó v5-ön:) Őket nem kell bemutatni és azt sem hogy ők hogy játszottak, játszanak ha baj van!1-2-3embert tisztelek becsülök közülük de sem ott-sem a v7-en (mert meg fordultak itt is) sem v5-ön nem bírták az igazi nyomást!!!
Én nem azt írtam hogy Te tudatosan koppintod azt a klánt,de még azt sem hogy Te ott voltál mert hát emlékeznék rád:D Csak rosszúl írtam illettve őket láttam bennetek!:) És az új profilodon igazán át írhatnád azt a "nő" dolgot,hacsak nem képzeled magad annak:D
 

DeletedUser

Vendég
Ha így gondolod, akkor a nevükben is köszönöm a tiszteletet ;)
A játékbeli fiókomat már egy 35 éves "anyuka" viszi, aki anno sokat segített a 'v1'-en.
Ő 'csöcsy' ,aki a v1-en ezzel a névvel futott a K.L-ben.
Megtiszteltem azzal hogy rátettem az accot.
Ezért is, részint a való életbeli problémáim miatt is abba kellett hagynom.
De nem adom fel a reményt ,és mint mondtam, más fiókkal kezdtem el.
Az egykori DL acc, már nem az én kezemen van , igaz azokra az LE pontokra nagyon büszke voltam.
v1-en bala1201-et akartam megelőzni a TOP 10-ben ,ami a kizárásom miatt (akkor éppúgy mint most is) zátonyra futott .
Aki egy vérbeli KH-s, csak az tudhatja, hogy LE ide vagy oda, a játékon kívűl már nem az igazi :D
 

DeletedUser

Vendég
Épp az imént morzsoltam el egy könnycseppet a szemem sarkában... :)
 

DeletedUser12243

Vendég
:):-:)-)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
XXX mondta:
on 22.04. at 22:08
Daryki mért hagytál el v7 ...
Tudod milyen szar az Ak klánba ?
Folyton téged szidnak ...

Ez igaz ? :)
Az Ak klánban még mindig én vagyok a főellenség ? :D
Nemhiába tartotok ott ahol vagytok .
Azt mondják el nekem, hogy vajon miért van a sok belső befoglalás ?
Gondolom ezért is én vagyok a felelős :rolleyes:
Egy idő után mindenkinek szembe kell néznie a tényekkel, és felvállalnia a saját keresztjét, hogy nem lehet egy embert hibáztatni mindenért.
Hogy csöcsy Elmés lett ,arról nem én tehettem, és nem is tudhattam előre :)
Ha csak azért szídtok ,akkor próbáljátok meg legyőzni .
 

DeletedUser

Vendég
Ez igaz ? :)
Az Ak klánban még mindig én vagyok a főellenség ? :D
Nemhiába tartotok ott ahol vagytok .
Azt mondják el nekem, hogy vajon miért van a sok belső befoglalás ?
Gondolom ezért is én vagyok a felelős :rolleyes:
Egy idő után mindenkinek szembe kell néznie a tényekkel, és felvállalnia a saját keresztjét, hogy nem lehet egy embert hibáztatni mindenért.
Hogy csöcsy Elmés lett ,arról nem én tehettem, és nem is tudhattam előre :)
Ha csak azért szídtok ,akkor próbáljátok meg legyőzni .

Nem szid téged az ég világon senki...valójában nem vagy téma. Ez lehet, hogy fáj, de így van...ha valaki olyan kérdez rólad a fórumon, aki akkor jött, mikor te már mentél, annak elmondják a többiek a tényeket, de érzelemmentes a dolog...semmiképp se nevezném szidásnak...inkább a "halottakról" jót vagy semmit tipikus esete (száraz tényközlés) ...hisz a v7-en már nem létezel.
 

DeletedUser

Vendég
Régen írtunk ide, nem ok nélkül.
Megtiltottuk a tagságnak a külső fórum használatát, mivel a nagy összeveszések itt alakultak ki, információk kerültek ki, stb.
Jó döntés volt, sokkal nyugodtabban játszottunk, páran olvastuk rendszeresen a fórumot és hozzászóltunk ha kellett.

Azok akik folyamatosan azt szajkózták az ELME majd megfogja támadni a szövetségeseit, hogy így győzzön, azok nagyot tévedtek.
Hiába mondtuk az ellenkezőjét nem hitték el. Pedig akkor már a két klán között erről meg volt a megállapodás, hogyha eljön az ideje közös klánba folytatjuk. Nem beolvadunk az ELMEbe hanem egyenjogú tagként társulunk új klánban. Az ELME és mi is tartottuk a szavunkat.

Visszagondolva a múltra, amikor 2010 őszén átvettük a klánunk irányítását akkor az előző vezetés romokban hagyta itt a klánt. Teljesen a padlóról álltunk fel, tagságunk megcsappant. Viszont nem adtuk fel 4-5 fronton harcolva felálltunk a padlóról. Sok energia, rengeteg átvirrasztott éjszaka, és a tagságunk túlélni akarása, erőt adott nekünk. Kitartottunk sőt sikerült is fordítanunk. Sokat köszönhetünk az ELV közösségnek, mivel létrehozásával a terhek egy része leesett a vállunkról. Aztán egyre jobban erősödtünk ahogy fogytak körülöttünk a klánok, sok jó játékost vettünk át a szétesett, bedarált egykori ellenfeleink közül. Volt akivel jól jártunk és volt akivel nem.
Hamarosan TOP3 klán lettünk, majd az ELV közösség megszűnésével az északi szövetség ellen kellet csak harcolnunk.

Le a kalappal az északi szövetség tagjai előtt, jól állták a sarat. A wiking kimagasló LEV pontjaiból látszik milyen jól szervezett klán volt. Az AK klán-nak is csak elismerésemet tudom kifejezni, tőlük szép támadásokat kaptunk és védekezésben is jól muzsikáltak. különösen azoknak a tagoknak szeretném a tiszteletemet kifejezni akik a végéig kitartottak és tényleg próbáltak harcolni. Külön tiszteletem lugalnak aki éjt nappallá téve harcolt ki tudja hány fiókban, közben szervezve a teljesen demoralizált klán életét is. Szép volt fiúk.

Győztünk, a kitartásunk, az élni akarásunk, a büszkeségünk és a kiváló diplomáciánknak köszönhetjük. Köszönhetjük a szövetségeseinknek akikkel úgy játszottunk mintha egy klánba lennénk. Minden akciónk közös volt.
A V7-es szerver egy különleges szerver volt sok szempontból. Nagy klánok nagy birodalmak léteztek rajta és el is tűntek, ki ebből ki abból az okból. Rengeteg fordulat jellemezte. És a végén kialakult az Észak - Dél ellen háború. Érdekes lett volna ha a POA nem adja fel.
De feladta ezzel magára hagyta az AK klánt.
Győztünk és "sírni csak a győzteseknek szabad".

Szeretném tiszteletem, szeretettem, és büszkeségem, kifejezni a VHL-A klán azon harcosai előtt is, akiket nem tudtam magammal vinni a VHELME-be. -sajnos a klánlimit miatt csak 30 játékosunkat tudtuk a győztes klánba bejutatni.

Álljon itt a VHL-A taglistája örök mementóként
=Endee=;alan002;b2200;balcsi14;baroness;bea06;csusza1;czinger;Ermytage;huanitahercegnő;hubicsek;ildiko1;kpeti99;Metalcore;Mistic16;Ramszesz Girl;rico79;Sand2;Sterilzona;stiklinzon;Your Enemy;zsjoco83

Köszönöm fiúk, lányok hogy együtt lehettem veletek, ti is a győztesek közé tartoztok.

Búcsúzom jelmondatunkkal amit minden körlevelem alá írtam.

Győzelem vagy Valhalla

Mi a győzelmet választottuk, mert mi nem alkuszunk.
 
Fent