Vhl-a

DeletedUser

Vendég
Akkor a tisztességes játékhoz hozzátenném, hogy a szabályzat kimondja, ha szabálytalanságot észlelsz, akkor azt kötelességed jelenteni a supportnak. Persze feltételezni se merem, hogy ezt nem tetted meg .:confused:
 

DeletedUser12679

Vendég
Nem jelentettem fel a klánom tagját, akiről már csak akkor tudtam meg, hogy több fiókja van, amikor előállt ezekkel az információkkal. Megtette helyettünk Dark Lord, akiről akkor hallottam először. Ha erre gondoltál Kaito.

És akkor most rögtön fel is jelenthetsz engem, ha ragaszkodsz a szabályokhoz :)

Sőt egyébként szoktam 60-nál gyorsabban vezetni, nem mindig kötöm be magam, és előfordul, hogy egy sör elfogyasztása után fél órával már vezetek. Olyan is előfordult már, hogy megfordultam a záróvonalon. Ettől még törvénytisztelő embernek tartom magam. Ha ezt az ellentmondást nem tudod feloldani, akkor azt sem fogod érteni, hogy miért nem jelentgetek fel játékosokat, és ennek ellenére miért gondolom mégis, hogy tisztességesen, és sportszerűen játszom :) De akkor nem is nagyon akarom magyarázni...
 

DeletedUser

Vendég
Egy újabb hazugság a soron :)

Egyvalamit nem árt tudni, egyetlen egy Elméset jelentettünk (jelentettem) eddig , a =Kaito= nevűt, aki SAJNOS épp az Elmétől húzta át az infokat Nekünk :D
Részemről még azzal a másik csalóval is megpróbálkoztam a supportnál,akit a POA is jelenteni próbált :p
mi is volt a neve ? Már nem tudom :(
Kár volt a kém forrásunk kiapadásáért,de a stratégiai előny mindennél előrébb való :D ;)

Több játékost én nem jelentettem, de ha akarod, kifotózom a supp. kérelmeim listáját ;)

Akkor a tisztességes játékhoz hozzátenném, hogy a szabályzat kimondja, ha szabálytalanságot észlelsz, akkor azt kötelességed jelenteni a supportnak. Persze feltételezni se merem, hogy ezt nem tetted meg .:confused:

Bagoly mondja verébnek :p:p

Hát ez lassan Piton professzori magasságokba emelkedő sztori lesz. :) Tudjukki Darky horcruxai még köztetek élnek, és elősegítik a sötét nagyúr újbóli felemelkedését!


Like.

Maala nyalása az Elme felé, már annyira szembetűnő hogy oktondiság lenne nem feltételezni azt, hogy egy Elmés bér accot visz ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12679

Vendég
Viktor társunk kizárásáról beszéltem Dark, amit tudtommal Te intéztél még a játék elején. De ha nem Te voltál, és én emlékszem, vagy tudom rosszul, akkor máris elnézést kérek.

Maala valóban keményebben és konkrétabban fogalmaz mostanában. De sajna nem azért, mert nálunk/velünk játszik. Én még csak nem is ismerem máshonnan, csak innen a külső fórumról. Az meg sem fordul a fejedben Dark, hogy egy független szemlélő is mondhat ilyeneket. Az meg gondolom már végképp nem, hogy ezekben ráadásul igaza is legyen...
 

DeletedUser12127

Vendég
Egy újabb hazugság a soron :)

Egyvalamit nem árt tudni, egyetlen egy Elméset jelentettünk (jelentettem) eddig , a =Kaito= nevűt, aki SAJNOS épp az Elmétől húzta át az infokat Nekünk :D
Részemről még azzal a másik csalóval is megpróbálkoztam a supportnál,akit a POA is jelenteni próbált :p
mi is volt a neve ? Már nem tudom :(
Kár volt a kém forrásunk kiapadásáért,de a stratégiai előny mindennél előrébb való :D ;)

Több játékost én nem jelentettem, de ha akarod, kifotózom a supp. kérelmeim listáját ;)

:DD Darky, ennyire nem lehetett régen a V7...

1. =Kaito= soha nem volt ELME tag.

2. wwwviktor ELME tag majd egyszemélyes SZMNT tag volt az, akit viszont Te zárattál ki, mert ostoba módon felült a provokációdnak. Beszóltál neki, majd letiltottad. Ő pedig nem bírta ki hogy ne válaszoljon meg neked, és egy másik fiókból tette ezt meg, nem a sajátjából. A másik fiók tényéről a kizárás alkalmából szereztünk tudomást. A dolgot színezi, hogy a másik fiók egy 100 pontos semmi falu volt, Viktor állítása szerint csak azért lett létrehozva, hogy neked válaszolhasson.
Úgyhogy még az is lehet, de nem biztos ezt ellenőrizni nem lehet már) hogy szerencsétlen Viktor csupán a Veled való diskurzusnak köszönheti kizárását. :S
 

DeletedUser1561

Vendég
Haha, "100 pont a Griffendélnek", ha ez a sztori igaz. :D
 

DeletedUser12593

Vendég
Engem is feljelentettél már Dark :)

Nem baj, neked elhisszük, hogy mégsem.
 

DeletedUser14685

Vendég
Én azt nem értem ha valakit végleg ki zárnak hogy lehet még is a v7-en más névvel????
Régen v5-ön ki zártak valakit azt semmi körülmények között nem engedték vissza!!!!!Tudom mert 4* hoztuk vissza mindannyiszor kizárták mihelyst a kedves ellenfeleink meg tudták!:D
Ez miért változott meg???
Vagy ott más volt a szitu?
 

DeletedUser

Vendég
És Dark: Engem jelenthettél, nem hiszem, hogy fogást találtál. Mert a szabályok szerint játszottam. Még, ha valóban kémkedtem is volna, nem hiszem, hogy a szabályzat kimondja , hogy nem lehet. Egyszer hibáztam, én magam jelentettem fel magamat. (Kíváncsi vagyok, hányan tennék meg ezt...) A büntetésem megkaptam, letöltöttem. (Végleges büntetés volt, a fellebezés sikeres volt. ) És itt vagyok. Te nem? Miért nem engedtek vissza?

Remélem ezzel a hozzászólásommal sem sértettem meg a supportot. Konkrét ügyet, nem tárgyaltam a külsőn, csak a körülményeket írtam le.
 

DeletedUser14685

Vendég
És Dark: Engem jelenthettél, nem hiszem, hogy fogást találtál. Mert a szabályok szerint játszottam. Még, ha valóban kémkedtem is volna, nem hiszem, hogy a szabályzat kimondja , hogy nem lehet. Egyszer hibáztam, én magam jelentettem fel magamat. (Kíváncsi vagyok, hányan tennék meg ezt...) A büntetésem megkaptam, letöltöttem. (Végleges büntetés volt, a fellebezés sikeres volt. ) És itt vagyok. Te nem? Miért nem engedtek vissza?

Remélem ezzel a hozzászólásommal sem sértettem meg a supportot. Konkrét ügyet, nem tárgyaltam a külsőn, csak a körülményeket írtam le.

Szia nem rád ez nem érdekel hisz ha kémkedtél azt saját magadnak kell megbocsájtanod!Nekik(nekünk nem)Ha bírsz úgy élni hogy,még azok sem tartanak semmire akinek kémkedtél szuverén jogod!!!Mert lássuk be akiknek kémkedtél azok sem tartanak sokra!:) miért tennék?Számukra sem vagy más mit egy valaki aki elárulja még magát is:D De ezzel nincs is gond kellenek a hozzád hasonlók is!!Tapasztalat!:))Különben hol tartana a (kinti világ?)szemét ládára mindig szüksége van az Emberiségnek,különben hová pakolnánk a szemetet????:D

Nem magamról írtam hisz ha bukok azt gerincek egyedül és tisztességgel teszem!!Teljesen mindegy milyen klánba vagyok!!!!!!!!!!!
De ha valakit oly módon ki zárnak mint azt tették némely játékossal hogy létezik hogy mégis játszhat??Nekem ez volt a kérdésem?!Mi kell hogy, bármit meg lehessen tenni??????
 

DeletedUser

Vendég
Benned nem csalódtam, egy vagy azok közül akiket neyti hozott, hogy majd hüek lesznek az enigmához.. :) Te árultad a volt társaidat a vhl-ben. Nekem akkor sem most sem és nem is lesz gerincem olyan dolgokhoz, amiket te akkor szemrebbenés nélkül megtettél. Pl. egy bejövőt nem látott tőlem Gergő. (Mke).Akkoriban. Vagy Iskuc és pokora most. (Kivétel miután pokora törölt.) És én közben beszélgettem vele v13-on is. Vagy az Ersekz acc, amit itt vittek hosszutávu helyettesbe. A VHL-be. Ő most utazott el Hamburgba, és látod? Te voltál a klántársa...Na ekkora barátaid vannak. Engem kért meg , hogy segítsek v13-on. Erről megint ennyit. (Az én régi csoportom szemébe a mai napig bele merek nézni. És beszélgetek velük. Iskuc,Pokora,Gabb,Mke...) Te kivel beszélsz? Ja, Zordonfiával, aki hozzádhasonlóan tiplizett. Hát igen, két átvett acc-ról beszélünk.

/Emlékszem még a közös skypos beszélgetésre, ahol irtad, hogy te nem bízol Kaito-ban. Mi alapon? mert ő/ én nem árultam el a vhl-nek a régi társaimat? Így könnyü beilleszkedni, és látom azóta is ott a kula a nyelveden haver... :) /
 

DeletedUser14685

Vendég
Benned nem csalódtam, egy vagy azok közül akiket neyti hozott, hogy majd hüek lesznek az enigmához.. :) Te árultad a volt társaidat a vhl-ben. Nekem akkor sem most sem és nem is lesz gerincem olyan dolgokhoz, amiket te akkor szemrebbenés nélkül megtettél. Pl. egy bejövőt nem látott tőlem Gergő. (Mke).Akkoriban. Vagy Iskuc és pokora most. (Kivétel miután pokora törölt.) És én közben beszélgettem vele v13-on is. Vagy az Ersekz acc, amit itt vittek hosszutávu helyettesbe. A VHL-be. Ő most utazott el Hamburgba, és látod? Te voltál a klántársa...Na ekkora barátaid vannak. Engem kért meg , hogy segítsek v13-on. Erről megint ennyit. (Az én régi csoportom szemébe a mai napig bele merek nézni. És beszélgetek velük. Iskuc,Pokora,Gabb,Mke...) Te kivel beszélsz? Ja, Zordonfiával, aki hozzádhasonlóan tiplizett. Hát igen, két átvett acc-ról beszélünk.

/Emlékszem még a közös skypos beszélgetésre, ahol irtad, hogy te nem bízol Kaito-ban. Mi alapon? mert ő/ én nem árultam el a vhl-nek a régi társaimat? Így könnyü beilleszkedni, és látom azóta is ott a kula a nyelveden haver... :) /

Ui:Azok közül akikkel Te levelezel 1sem áruló!!!
Gábor főleg!!
Na akkor Tisztázzunk 1-2 dolgot:)

1:Engem nem hoztak mert jöttem magamtól sacc akkor mikor Te még csak az Akadémiába voltál;)
2:Ja Enigma: Ovijocival? ja ovbojcival?
3:Sacc 2 fiókom vették el,+majdnem ezt tönkre!
4:Mikor Én be kerültem a VHL-A klánba Te, meg azok akiket később "szemrebbenés nélkül támadtam éppen osztottátok a falvaim mondván:Támadja őt az Elme mi meg be húzzuk a többit mert úgy is feladja!!!"na ez nem jött be"
5:Ha beszélsz Gáborral üdvözli Markocska!!!:D
6:Zordon fiát Én hoztam nem Ney akit mellesleg utált miért is???????Ja már meg van!!!Mert már akkor Ashlannak meg írta hogy áruló vagy itt is és ott is!!!!!Szerinted miért raktak be a VHL-A-ba????
7:Ja nekem elég Zordon fiával beszélnem!!!Hisz régebb óta ismerem mint megy a KH-Magyarországon!!És más világokban vállvetve harcolunk és eddig sikerrel!:) Nem úgy mint Te!!!!
8:Lehet ott hagytam a fajtád miatt az enigmát de legalább úgy hogy,nem árultam el őket!!
Ki léptem majd 1magam védtem magam!!!illetve vettem el falvakat tőletek!!:D
9:Zordon fia az AK-klánból jött át a VHL-A-ba és jól tudta hogy háborúba jön és Ő nem félt ma is van sőt!!!Még nőveli is a falvait pedig nem ezt várnám tőle:D
10:A VHL-A,ELME közelébe nem kerülhetsz még 1*!!!

11****:Mint látom fáj az igazság:D;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Na Hibrid... most hagytam abba. Ha van hülye ember, ki lehet jelenteni hogy az vagy. A legnagyobb bajod, hogy szövegértésből is 1-es voltál ahogy nézem.... Pont arra céloztam, hogy azokkal az emberekkel a mai napig beszélgetek. Erre te:
"Azok közül akikkel Te levelezel 1sem áruló!!!
Gábor főleg!!"
idiot....

Azért voltam az akadéémiába, mert én vezettem azt. Látszik, mennyire voltál képben akkor is és most is...


Isten nem bottal ver...

Ney utált? :) Érdekes, hogy lehet ,hogy a mai napig beszélgettünk? Ha utált nem azért utált...

És a többi. Húzd le magad... értelmi szinted 0 körül lehet. Ott is megmutatkozik, hogy veled vitázni nem lehet csak veszekedni. Vagdalózol össze-vissza.
 

DeletedUser14685

Vendég
Na Hibrid... most hagytam abba. Ha van hülye ember, ki lehet jelenteni hogy az vagy. A legnagyobb bajod, hogy szövegértésből is 1-es voltál ahogy nézem.... Pont arra céloztam, hogy azokkal az emberekkel a mai napig beszélgetek. Erre te:
"Azok közül akikkel Te levelezel 1sem áruló!!!
Gábor főleg!!"
idiot....

Azért voltam az akadéémiába, mert én vezettem azt. Látszik, mennyire voltál képben akkor is és most is...


Isten nem bottal ver...

Ney utált? :) Érdekes, hogy lehet ,hogy a mai napig beszélgettünk? Ha utált nem azért utált...

És a többi. Húzd le magad... értelmi szinted 0 körül lehet. Ott is megmutatkozik, hogy veled vitázni nem lehet csak veszekedni. Vagdalózol össze-vissza.

Igen látom Te értelmes vagy:);)

Na de ez van,értelmes válsz nem jött tőled csak"Hülyézés"hát ez vagy Te:D
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Szeretném ha kulturált körök között zajlana a vitázás, sértegetés nélkül!
 
Fent