Vhl-a

DeletedUser12679

Vendég
Szia Lugal!

Rég hallottalak. Most viszont volt pár rossz szavad hozzánk/rólunk. Tudom, ez nem a mi fórumunk, de ha már rólunk írsz, akkor válaszolok.

A gyors szerver nyerés téma. Ez a Ti találmányotok. Cactus emlegette, mert ő azt szeretné, ha hegylakó stílusban menne a játék, nem lennének nagy klánok, akik 10x, 20x olyan gyorsan tudnak fejlődni, mert annyival több nemest tudnak előállítani összesen a tagjaik. Mi viszont normális játékot akarunk játszani, amire ezek a szerverek a szabályaik alapján valók egyébként: klánként akarunk játszani, nem kommandóként. És igen, ennek érdekében vettünk is fel korábban remek játékosokat más klánokból. De a játéknak ez is része, még ha Cactus-naknincs is ínyére.
Hogy Te mit vetsz rendszeresen a szemünkre, hogy mi gyorsan akarnánk nyerni, azt viszont nem tudom. Normál játékot játszunk, normál klánként. Még azt sem mondhatja senki, hogy toboroznánk.

Nálunk olyat sem láthattál, hogy kiraktunk volna aktív tagokat, mert megtámadták. Nem is fogsz. Csak olyanokat tettünk ki a törétnelmünk során, akik nem védekeztek, segítséget sem kértek, egyszerűen feladták, vagy átálltak. De ebből is nagyon kevés volt.


No és ez:
Lugal mondta:
... Ez az eset is mutatja ritkítani kell a déli tábort hogy 1 klánba legyenek minél előbb, mert inog a szervernyerés. ...

... (Gyanítom az Elme konyhájában főztek ki dolgokat. ) ...

A levegőbe lövöldözöl (találgatásokat írsz meg tényként), és olyasmit sugallsz, hogy mi rakattuk ki a tagokat a VHL-ből, hogy fogyjon a nép. Ez itt a sportszerűtlen része az irományodnak. Amikor mutyiban felkészülve hirtelen rátámadtatok a volt szövetségesetekre, akkor átmenetileg valóban nehéz helyzetbe hoztátok őket. De senkit nem vetettünk oda koncnak, ha emlékszel. Átvettünk két tagot a VHL-ből a legnehezebb helyzetbe került emberek közül. És meg is fogjuk őket védeni, ha arra kerül a sor.

A déli szövetséget önálló klánok alkotják. Szerintem Te sem mondhatod, hogy bármikor belebeszéltünk volna a játékotokba, amikor egy oldalon voltunk. De javíts ki, ha rosszul emlékszem. Amit tehát a VHL-nek írtál, azt az ő tisztük megválaszolni. Amit nekünk/rólunk, azt meg igyekeztem megválaszolni.

Egyébként még egy gondolat. Az északi szövetség létrejöttével semmi gondunk nincs. Nálunk is felmerültek kérdések/problémák korábban a beálló játék, és a jövő kapcsán. Az északi szövetség viszont megoldotta ezeket. Tiszta a jövő és tiszták az oldalak is. Most már nincs más dolgunk mint játszani. Tesszük is, tisztességgel...
 

DeletedUser

Vendég
Tisztességgel?:) A Stat nem számit mi? :) Megvédjük az embereket. Csusza más eset... Mellébeszéltek.

VHL-es. ma 11:49 órakor
Csak mig foglaltatok tölem adig dobtak ki.
Hogy ne rontsam a statot.

Ezen nincs mit félremagyarázni.. :) Én egy társammal akkor is jóban vagyok, odaáállok mellé, ha ő szarban van... -2 falu miatt kidobtátok. Ennyit A déli oldal, de legalábbis a VhL bőszen hirdetett emberközpontúságáról, ahol a stat nem számít, ti mindenkit szerettek.

Van tovább is a levélbe, a tagotok véleménye, akinek igaza van:
"Ezzel a módszerel én sem értek egyet de nem csak rám vonatkozik ez a módszer hanem a teljes klánra a vezetőkre is öket is kiteszik hogy ne rontsák a statot most is ez történt egy játékossal.
És tervezem hogy levélben megírom hogy ez a módszer nem helyén való és elég embertelen."

Felesleges a szó, ez mindent elmond. Nem tudom, lesz-e valaki aki ilyen dolgok után bele akar-e nyalni a mézesbödönötökbe. Ha lesz, hát azt előre sajnálom.
 

DeletedUser

Vendég
Kaito.
Nem mondtam, hogy ez nem volt okok között. Elkövette azt a hibát, amit nálunk nem lehet, mindig annyit foglalj amennyit meg is tudsz védeni. ennyire egyszerű.
Te meg légyszíves felejtsd el a tagokkal való levelezést kitalált indokokkal, engem keresve :D mint említettem, csak a tisztességes játékot értékelem, az ilyen trükköket nem komálom, és azonosítom valakivel aki már a sírban van, a jó voltomból. :D talán tudjátok kiről beszéltem
Ha megakarsz találni megtalálsz mindig, hiszen fent vagy nálam skypen :D
 

DeletedUser

Vendég
cezar2 te beszélsz tisztességről, amikor csak sejtelmesen utalgatsz folyton a kilétedre??? :)
a jelek szerint nem csak én nem tudom, hogy kinek a neve mögött bújsz meg :D
 

DeletedUser12127

Vendég
Én a magam részéről azt mondom az ellenségtől foglalni akkor is célszerű, ha nem biztos hogy sikerül megvédeni mindent.
Minden foglalással a faluból máshová kiküldött védők porladnak el. Ha vannak ilyenek. Persze törekedni kell a védhetőségre is, különben a tag magára húzza az ellenfelet egy kiépítetlen frontvonalon.

A VHL-A az ELME szoros szövetségese, de teljesen szuverén klán. Ebből kifolyólag nyilván mások az elvárások, és így a miénktől eltérő a belső szabályrendszere is. Nem szóltunk és nem szólunk bele a belügyeikbe.

A klánból való elbocsátásokhoz sincs semmi közünk természetesen. Kivéve pokorát, akiről 100%-ban bebizonyosodott, hogy Cactusland-nak falvakat játszott át ELME területen. Őt valóban kértük a szövetségesünktől. De kérni sem kellett volna.

Pokorának nem volt esélye az Ak-nál sem onnantól, hogy az árulására fény derült. Köszönjük Cactus! :)

Winnettou-ról és csuszáról semmit nem tudok.
 

DeletedUser12127

Vendég
Tisztességgel?:) A Stat nem számit mi? :) Megvédjük az embereket. Csusza más eset... Mellébeszéltek.

=Kaito=, ha ezt Patriciareka-nak írtad. akkor az a mellébeszélés, amit Te csinálsz.
Mutass valakit, akit kidobtunk az ELME-ből, hogy ne rontsa a statot! És ha mutattál, akkor mondhatod hogy mellébeszélünk!

Kérdezd meg Cactust hogy álltunk hozzá horvathkaroly72 társunkhoz amikor banális módon veszített 10 falut egyik éjjel a POA ellen és napokon belül 1500 támadás tartott felé. Ha megkérdezted akkor írd meg nekünk mit mondott. Ja és megkérdezheted pokoráról is...

Köszönöm előre is.

Egyébként egyetértünk. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
=Kaito=, ha ezt Patriciareka-nak írtad. akkor az a mellébeszélés, amit Te csinálsz.
Mutass valakit, akit kidobtunk az ELME-ből, hogy ne rontsa a statot! És ha mutattál, akkor mondhatod hogy mellébeszélünk!

Kérdezd meg Cactust hogy álltunk hozzá horvathkaroly72 társunkhoz amikor banális módon veszített 10 falut egyik éjjel a POA ellen és napokon belül 1500 támadás tartott felé. Ha megkérdezted akkor írd meg nekünk mit mondott. Ja és megkérdezheted pokoráról is...

Köszönöm előre is.

Egyébként egyetértünk. :D

Ennyit A déli oldal, de legalábbis a VhL bőszen hirdetett emberközpontúságáról, ahol a stat nem számít, ti mindenkit szerettek.

Tehát arra gondoltam, hogy a déli oldal nem biztos, de akiről biztosan bebizonyosodott az a VHL. Ti ilyen szempontból tiszteletre méltóak vagytok.(Az én szemszögembe.)
 

DeletedUser

Vendég
Kaito.
Nem mondtam, hogy ez nem volt okok között. Elkövette azt a hibát, amit nálunk nem lehet, mindig annyit foglalj amennyit meg is tudsz védeni. ennyire egyszerű.
Te meg légyszíves felejtsd el a tagokkal való levelezést kitalált indokokkal, engem keresve :D mint említettem, csak a tisztességes játékot értékelem, az ilyen trükköket nem komálom, és azonosítom valakivel aki már a sírban van, a jó voltomból. :D talán tudjátok kiről beszéltem
Ha megakarsz találni megtalálsz mindig, hiszen fent vagy nálam skypen :D

És mára már bevédett mindent? Vagy, hogy került vissza? Ááááá, értem leálltak a támadások, nem rontja tovább a statot. Erről ennyit.


Ez mért trükk? tudom, hogy a legtöbb fiókot te és vojo viszitek.Ezzel semmi gondom nincsen. Én csak írtam neked. Ahhoz túl jó volt a helyesírása, hogy Vojo legyen. :)És mondták, h előtte úgy vitték mikor támadták. :)
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen. most tévedtél, kivételesen nem én vittem :D és vojo sem :d
De miért fontos ez nektek nem is tudom :d
Harcoljatok és ne a mi belügyeinkkel foglalkozzatok.
Szóval harcra fel, és előre, ez a játék lényege.
tőlem harcban tisztességtelenséget nem fogtok látni.
 

DeletedUser2362

Vendég
Hát harcolok én.Tán nem veszed észre?..:p
Mond Cezar szabad ellőni a nukeokat a nagy nap előtt?.. :D

PR és Arhi adósotok vagyok a koholt vádakra való reagálásra. De nem felejtetem el. Nézzétek el nekem az Északi szövetség meg alakulásától még nem sok időm volt irkafirkálni. És most sem hagytok időt. :p

Bízok benne lesz annyi mind Darkinak mert. :cool:
 

DeletedUser12127

Vendég
Nincs itt semmilyen koholt vád ellened, kedves Lugal.

Az ELME nagyon sokáig minden helyzetben az Ak mellett volt. Alex71 és bilgekagan felvétele után viszont az Ak-nak már nem volt szüksége rá. Hiába próbáltalak finoman lebeszélni róluk, eltökélt voltál. Pedig megmondtam már akkor, hogy ők hárman eddig minden velünk addig szövetséges klánt az ellenségünkké tettek, és minden klánt tönkre is tettek. (kivéve a Wikinget, akiket ki nem fektettek, őket csupán a lejtőn indították el)

Nem kellett ahhoz sem nagy jóstehetség, hogy ezután hamarosan a K25-ös falvainkat fogjátok kérni tőlünk. Végül ez lett a hadüzenetetek egyik nyomós indoka is...

Stratégiaváltásotokkal, aminek már Alex-ék felvételével letettétek az alapkövét csupán megoldottatok számunkra egy nehéz kérdést. Mókás volt a foxer problémáról meg arról olvasni azok után, hogy éppen Ti nyújtottatok mentőövet anno az általunk már ezer éve körözött triónak...

A válaszodat ne felejtsd el. Bár fogalmam nincs miket fogsz tudni ellenünk felhozni a múltból. Hogy hol és mikor csesztük el nálatok a renoménkat.
Kíváncsi vagyok vajon a föntebbi Darky feeling után vajon megjelenik-e más, korábban idegen stílus a soraid között.

Üdvözöllek, észak nagyvezére! :)
 

DeletedUser2362

Vendég
Üdvözöllek, észak nagyvezére! :)

Na látod Arhi ez a megjegyzésed mutatja, hogy gyakorlatilag a sötét úrnak kikiáltott Ashlan nyomdokaiba lép-tél, -tettek.
Dárki stílusa mellet ezt a hatalmi arroganciát lehet tenyérbemászónak tartani.


Mondhatsz bármit. Ahogy a top 1 helyet megszereztétek megfigyelhető volt, hogy veszi át az elme vezetése és megmondóemberei az MH hatalmi gőgjét.

Nem tudom valami átok van a Top 1 helyen mert normális emberekből "gőgös nagyurakat" csinál. :(

Egyszerűen olyan nincs, hogy a Top egye klán valami hiba lenne. Ha mégis úgy tűnik akkor jön a propaganda és "be bizonyítja" hogy márpedig ők bárányok.

Soha nemértetem azt , hogy a top 10 klánok mennyire nem építetek a hírszerzésre, a nyomásgyakorlásra a játék adta lehetőségekre amit sokan etikailag kifogásolnak....

Vagy tán mégis?.. Csak veszettül tagadják. :D
Úgy tesznek mintha a kezük nem lenne piszkos. Nem is tudom, hány vezetőtől halottam már ilyent. És ki naiv elhisz mindent. :D:D:D

Hogy is van Arhi Altf4 milyen wikinges fórumokat látott?.. Ja és ne akarjátok megetetni a nagy becsű publikumot, hagy azt nem használtátok fel. Vagy meg említhetném azt a házaspárt kinek egyik tagja az Enigmába, másik tagja az Elv szövetség vezetésében.

De természetesen én a levegőbe pufogtatok végtére is ki vagyok én?.. Habár Ashlanék is összeakartak mosni egyes személyekkel. Nemsikerült. :)

Megnyugtatok mindenkit Én Lugal vagyok és van saját stílusom és véleményem. A véleményem meg tényekre alapozom. Olcsó szemfényvesztéssel nem lehet nem lehet kábítani. :cool:
 

DeletedUser12127

Vendég
A Lugal féle stílust én nagyon kedveltem. Ahogyan Darky csúsztatásaira és propagandájára reagáltál, ahogyan a nehéz időkben is egyben tartottad a klánodat, megkeresve és találva azt az ösvényt amin haladni tudtatok az nagyon tiszteletreméltó volt.

Aztán viszont átadtad magad egy olyan propaganda hatásának, aminek semmi más célja nem volt mint a mi lejáratásunk.

Az általam a napokban kommentált levélrészlet igenis úgy ahogy van Darky-t idézi. Mintha ő írta volna. Persze nem ő írta, hanem Te, ez nyilvánvaló. Én csupán felhívtam a figyelmet egy stílusbeli átalakulásra. Ahogyan te is erre próbálsz rávilágítani velem kapcsolatban.

-AltF4 nem látott be a Wiking fórumába. Beszélgetett tagokkal, de nem látott bele. Beszélgetett, mint ahogy a napokban én is beszélgettem cactusszal ilsj-t helyettesítvén, jókat csatázva közben. De ettől a beszélgetéstől még egyikőnket sem tartom információkiszivárogtatónak.
-AltF4 csupán kihasználta Darky érzékenységét a témával kapcsolatban és hülyítette ezzel. Eredményesen méghozzá.

Lugal, én csak egyszerűen nem szeretem azokat, akik egykori barátként megtámadnak és hadat üzennek nekünk.

A levelem végi ironikus elköszönésben ezt érezted. Csak Te a benned való személyes csalódásomat hatalmi gőgnek szeretnéd láttatni.
Nyilván ez a személyes csalódás kölcsönös. A stratégiaváltó döntésed után ez nem is nagyon lehet máshogy.

Vállalom.
 

DeletedUser

Vendég
pontosítanék egy-két dolgot :)

Kérdezd meg Cactust hogy álltunk hozzá horvathkaroly72 társunkhoz amikor banális módon veszített 10 falut egyik éjjel a POA ellen és napokon belül 1500 támadás tartott felé.

horvathkaroly72-től az első falut szeptember 28-án, a tizediket október 4-én vettük el... most banálisnak nevezed, akkoriban gyenge láncszem volt :D az viszont igaz, hogy aztán bevédtétek rendesen... (néhány elkésett védő, még azóta is itt van :p)
(horvathkaroly72 egyébként a stats-on kiskefe73-ként szerepel, csak azok kedvéért, akik ellenőrizni akarnának :) )

pokora: messze nem vagytok tisztában a teljes sztorival, mert akkor egészen másképpen látnátok a dolgokat :) de ezt majd Cactus napokon belül lereagálja, elvégre a kérdés is neki szól :)

-AltF4 nem látott be a Wiking fórumába. Beszélgetett tagokkal, de nem látott bele.

AltF4 idézte a wiking fórumát :) több helyen, több ízben, pontosan ... szinte mindegy, hogy ő kémkedett, vagy másoktól szivárogtak ki az infók (ti az ilyeneket nálatok árulónak nevezitek...)
végül is sem az árulás, sem a kémkedés nem tilos :rolleyes: csak nem kell beállítani fehérnek azt, ami erőteljesen szürke :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Lugal, mielőtt a vádat ismét nekem, nekünk szegezed: Nem vagyok én sem szent, mi, az ELME sem vagyunk azok természetesen.
De ez nem jelenti azt, hogy alantas eszközökkel kívánnánk eredményeket elérni. De van olyan, amire nem vagyok büszke, van olyan,
ami egyfolytában nyomja a lelkiismeretemet. Nincs sok ilyen, de van.

Egy klánt sok ember alkot. Kivéve a POát ahol kevés. És bizony sok embernek nehezebb egyirányban menni, mint kevésnek.
Egy klán egyben tartása hatékonyságának megtartása nem kis feladat. Ezt Te nagyon jól tudod. Nehéz megfelelni minden igénynek egyszerre. Úgy is nehéz, ha nem megy a szekér, de úgyis, ha nagyon meglódul. Nálunk ez utóbbiból volt példa gyakrabban.

Volt egy időszak, az Enigma és utódklánjainak szétesése után, amikor nagyon komoly gondolkodásban voltunk a hogyan továbbot illetően. A lehetőségek és igények számosak voltak. Voltak hangadó tagjaink, akik mindenkit megtámadtak volna, voltak akik leginkább senkit, voltak akik globális megoldásban gondolkodtak de azt is többféleképpen. Két dolog volt biztos csak - 2 alapelv. Ebben a vezetőség teljesen egyetértett: Az egyik, hogy ellenfélre szükség van, a másik pedig az, hogy korábbi szövetségesünket nem támadjuk meg és nem rohanjuk le.

A 2 alapelv erősen egymásnak feszült. Az egyik a KH törvényéből következett, a másik pedig a morális igényünkből. Ez volt a helyzet, amit nem sikerült, de talán nem is lehetett minden igényt kielégítő módon megoldani. Kitaláltuk a zéró diplomáciát, mint lehetőséget arra hogy forrja ki magát a dolog. Ha úgy tetszik mások kezébe tettük le a döntést. Mert nem voltunk hajlandóak senkit kinvezni ellenségnek korábbi harcostársaink közül.

Ez mindaddig rendben is lett volna, ha nincs a HSFC-nél egy ember, King Lace, akivel barátoknak tekintettük egymást. Az ELME és a HSFC között az elejétől kezdve ő volt, a mi rokonszenvünk volt az, ami összekapcsolta a 2 klánt. Érdekes hogy szűk 1 év alatt sem tudott más kapocs kialakulni a 2 klán között. Ugyanez a személyes barátság megvolt a másik irányban az ELIT-nél is azonban NILEMAN révén. A 2 klán pedig hadban állt egymással.

Nem tudtunk egyszerre mindkét klán mellett kiállni a továbbiakban. És a HSFC-nek a Z-O ELIT-be olvadása után elengedtük a kezét.
Nagy sebet ejtve ezzel King Lace-en aki mindvégig bízott abban, hogy a mi személyes barátságunk elegendő lesz a HSFC integritásának megőrzéséhez. Ez az én személyes hibám. Ez az. Nem a HSFC-vel szemben hanem King Lace-szel szemben. Aki érezte a klánja jövőtlenségét, szerződést kötött a Wikinggel - kényszerűségből.

Az Ak-t nem tudtuk volna megtámadni. Még akkor sem, ha a Wikinget már felmorzsoltuk. Maradt volna a semleges státusz legrosszabb esetben ha rajtunk múlik a döntés. Az Ak viszont döntött. Ezzel nagy kérdéstől szabadított meg minket.
 

DeletedUser1561

Vendég
Hát ez lassan Piton professzori magasságokba emelkedő sztori lesz. :) Tudjukki Darky horcruxai még köztetek élnek, és elősegítik a sötét nagyúr újbóli felemelkedését!

(horvathkaroly72 egyébként a stats-on kiskefe73-ként szerepel, csak azok kedvéért, akik ellenőrizni akarnának )
Like.
 

DeletedUser12593

Vendég
AltF4 idézte a wiking fórumát :) több helyen, több ízben, pontosan ... szinte mindegy, hogy ő kémkedett, vagy másoktól szivárogtak ki az infók (ti az ilyeneket nálatok árulónak nevezitek...)
végül is sem az árulás, sem a kémkedés nem tilos :rolleyes: csak nem kell beállítani fehérnek azt, ami erőteljesen szürke :)

Nem mindegy. Nagyon nem mindegy.

Egy olyan információ birtokában sem voltam amiből előnyt kovácsolhattunk volna. Csupán érdekességeket küldött át,
- dark fizeti a klán prémium pontjait
- az akkori remuszbácsi 2 napon keresztül megállás nélkül volt gép előtt (jóval az acc lenaulázása után volt már ez is)
- és több személyemet érintő hozzászólás

Az más kérdés, hogy az akkori vezért ismerve elég volt pár jelentéktelen hozzászólását idézni és rögtön rémeket látott mindenhol.
Előbb 40 játékosától szabadult meg (több része most is ott van az Akban) majd minden egyes megbízható tagban már a kémet látta és végül (valószínűleg) ez is hozzá járult ahhoz, hogy végre elmenjen innen.

A leveleket küldő személynek csupán dark lordal volt baja, a wiking klánt szereti és harcol is értük (jelenleg is).

Persze mindenbe belemagyarázhatunk mindent, főleg azok ebben az tapasztaltak akiknek nem sok fogalmuk van a dolgokról :)
 

DeletedUser2362

Vendég
[SPOIL]
Lugal, mielőtt a vádat ismét nekem, nekünk szegezed: Nem vagyok én sem szent, mi, az ELME sem vagyunk azok természetesen.
De ez nem jelenti azt, hogy alantas eszközökkel kívánnánk eredményeket elérni. De van olyan, amire nem vagyok büszke, van olyan,
ami egyfolytában nyomja a lelkiismeretemet. Nincs sok ilyen, de van.

Egy klánt sok ember alkot. Kivéve a POát ahol kevés. És bizony sok embernek nehezebb egyirányban menni, mint kevésnek.
Egy klán egyben tartása hatékonyságának megtartása nem kis feladat. Ezt Te nagyon jól tudod. Nehéz megfelelni minden igénynek egyszerre. Úgy is nehéz, ha nem megy a szekér, de úgyis, ha nagyon meglódul. Nálunk ez utóbbiból volt példa gyakrabban.

Volt egy időszak, az Enigma és utódklánjainak szétesése után, amikor nagyon komoly gondolkodásban voltunk a hogyan továbbot illetően. A lehetőségek és igények számosak voltak. Voltak hangadó tagjaink, akik mindenkit megtámadtak volna, voltak akik leginkább senkit, voltak akik globális megoldásban gondolkodtak de azt is többféleképpen. Két dolog volt biztos csak - 2 alapelv. Ebben a vezetőség teljesen egyetértett: Az egyik, hogy ellenfélre szükség van, a másik pedig az, hogy korábbi szövetségesünket nem támadjuk meg és nem rohanjuk le.

A 2 alapelv erősen egymásnak feszült. Az egyik a KH törvényéből következett, a másik pedig a morális igényünkből. Ez volt a helyzet, amit nem sikerült, de talán nem is lehetett minden igényt kielégítő módon megoldani. Kitaláltuk a zéró diplomáciát, mint lehetőséget arra hogy forrja ki magát a dolog. Ha úgy tetszik mások kezébe tettük le a döntést. Mert nem voltunk hajlandóak senkit kinvezni ellenségnek korábbi harcostársaink közül.

Ez mindaddig rendben is lett volna, ha nincs a HSFC-nél egy ember, King Lace, akivel barátoknak tekintettük egymást. Az ELME és a HSFC között az elejétől kezdve ő volt, a mi rokonszenvünk volt az, ami összekapcsolta a 2 klánt. Érdekes hogy szűk 1 év alatt sem tudott más kapocs kialakulni a 2 klán között. Ugyanez a személyes barátság megvolt a másik irányban az ELIT-nél is azonban NILEMAN révén. A 2 klán pedig hadban állt egymással.

Nem tudtunk egyszerre mindkét klán mellett kiállni a továbbiakban. És a HSFC-nek a Z-O ELIT-be olvadása után elengedtük a kezét.
Nagy sebet ejtve ezzel King Lace-en aki mindvégig bízott abban, hogy a mi személyes barátságunk elegendő lesz a HSFC integritásának megőrzéséhez. Ez az én személyes hibám. Ez az. Nem a HSFC-vel szemben hanem King Lace-szel szemben. Aki érezte a klánja jövőtlenségét, szerződést kötött a Wikinggel - kényszerűségből.

Az Ak-t nem tudtuk volna megtámadni. Még akkor sem, ha a Wikinget már felmorzsoltuk. Maradt volna a semleges státusz legrosszabb esetben ha rajtunk múlik a döntés. Az Ak viszont döntött. Ezzel nagy kérdéstől szabadított meg minket.[/SPOIL]

Senki sem szent Arhi aki "kh vezető" és eredményes. És ezt a hangnemet már kedvelem. Sosem felejtem el a Havannának és az MH vezetésének is el kellet magyaráznom, ától hogy 10x akkorák mind mi ettől még nem rosálunk be.

Szoval leszögezhetjük, hogy a "szent" , furmány és trükk mentes KH vezetők klánjaikkal együtt hamar eltűnnek a süllyesztőbe.
Sőt mi tőbb ha belegondolunk e játék alapja a furmány és szemfényvesztés. Mert ugyebár a másik falva kell és nem barbár. ;)

A szentek meg kertészkedős játékot nyomják. :D
 

DeletedUser2362

Vendég
Jé most látom ismét bedaráltatunk egy játékost. Azon filózom ki legyen a következő. :D
 

DeletedUser12679

Vendég
Nos, igen. Tényleg érdekes TOP1 klánnak lenni. Onnantól hirtelen mindenki más feketének akar bennünket látni, hiszen mi lettünk az ellenség.

Úgy gondolod Lugal, hogy gőgös nagyurak lettünk? Rendben. Ez személyes vélemény, nincs mit vitatni rajta. Mi korábban többször beszéltünk személyesen is. Én még abba a hitbe is ringattam magam, hogy valamiféle barátságnak is lehetne ezt már nevezni. Ha már akkor is így gondoltad, akkor elég alamuszi ember vagy, mert egy szóval sem említetted soha. Ha meg csak azóta látod így, hogy a másik oldalra álltál.. hm, közben nyomós indokod támadt, hogy így láss, ugye?

Amit Alt kolléga információiról tudok: egy ismerőse küldött át néhány részletet a Wiking fórumáról. Aztán tudomásom szerint soha többet semmit. Ezeket használta fel Alt, a jelek szerint nagyon hathatósan, hogy úgy állítsa be, mint ha kém lenne odaát. De tudtommal csak heccnek szánta, és maga sem gondolta, hogy ilyen hisztéria lesz belőle. Valamikor a játék legelején még volt ember a csapatunkban, akinek több fiókja volt. Ő hozott információkat néha az egyik ellenfél fórumáról, de nem hadi titkokat. Legfőképp az ellenfél hangulatáról számolt be így. De ez elég hamar megszűnt, és soha többet semmiféle kémeink nem voltak. Természetesen erre nincs bizonyítékom.

Azzal egyébként gondolom mindenki egyetért, aki régebb óta játszik már KH-t, hogy nagyon sokféle ember fordul meg ezeken a szervereken, nagyon sokféle motivációval. Nem tudok, és nem is akarok felelősséget vállalni 80 emberért, pláne, hogy egy részükkel egyetlen szót sem váltottam még. Az aktív magról viszont bátran ki merem jelenteni, hogy korrekt, normális emberek. Ennek ellenére is sok vitám volt már a fórumainkon (néha a külsőn is) és levélben, mert nem értettem egyet bizonyos megnyilatkozásokkal. Tegye fel a kezét az a klánvezető /nem kommandó parancsnok :)/, akinek a csapatában soha, semmiféle véleményes dolog nem történt.

Megint leírom türelmesen, de most is csak azért, mert mások ezt kétségbe vonták: számomra a tisztességes játék az első, és ezért dolgozom a klánomon belül is. Rettentően sajnálom azokat az embereket, akik egy ilyen tét nélküli játékot sem képesek tisztességgel játszani, akik meg még hirdetik is büszkén, azokat még inkább.

A tisztességünkre azonban természetesen nincs bizonyítékom. Akinek fontos, lásson bennünket feketén. Az persze szerencsés dolog lenne, hogy ha valaki megvádol bennünket valamivel, azt bizonyítékkal együtt tegye. A személyes vélemény más dolog. Ha esetleg megírod levélben Lugal, hogy miért is tartasz gőgös nagyúrnak, megígérem, hogy el fogok gondolkozni rajta. Ha már a személyes hang is eltűnt közülünk, és csak a fórumokon igyekszel Te is lejáratni /honnan ismerős ez nekem? :)/, akkor persze nem biztos...
 
Fent