Vhl-a

DeletedUser

Vendég
Azért gondolok a főklánra is, és neki is csinálok egy csodálatos témát :)

A volt VHL-nek van témája, de mint úgy a VHL-A-nak sajnos nincs. Szerintem megérett arra, hogy csináljunk neki egyet :) :p

Hajrá VHL-X!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6473

Vendég
Üdv!

Gondoltam megpörgethetnénk már ezt a topic-ot is egy kicsit. Hiszen megbeszélnivalónk is lenne.. ugye Vojo? Gyere már fel és meséld el a problémáid hogy így a többiek is lássák mennyire nem látod át a helyzetet :D
Aztán majd reagálok én is. Nem a hátam mögött kell hülyeségeket közvetíteni...olyan vagy mint egy torz rádió :D
 

DeletedUser6473

Vendég
Gondoltam feldobjuk ezt a topic-ot..de úgy látom halott ez legalábba annyira mint a klán :D
 

DeletedUser

Vendég
a vhla-a kapott túlünk egy félig végrehajtott támadást, de annyira összefosták magukat , hogy az ELITes szolgáktól kértek védelmet a közös szövetségesi fórumukon ;)

Ki is írta a körlevelet ? :confused::confused::confused:

Talán Akarat23 ? :confused: Vagy vojo ? nem tudom :(

Igazából 3 emberből áll ez a klán, nos, a jövőben majd őket kell megcsapkodni :D:D

1-2000 nuke szerintem elég lesz a klOFFolóhoz :D
 

DeletedUser10329

Vendég
Mikor indítod a támadást sötétség? :D :D :D :D :D
Ja, nem tudsz belépni? Jaj, bocs ez biztosan rossz vicc volt! :D Nem baj, nekem tetszik. Muhahaha
 

DeletedUser14685

Vendég
a vhla-a kapott túlünk egy félig végrehajtott támadást, de annyira összefosták magukat , hogy az ELITes szolgáktól kértek védelmet a közös szövetségesi fórumukon ;)

Ki is írta a körlevelet ? :confused::confused::confused:

Talán Akarat23 ? :confused: Vagy vojo ? nem tudom :(

Igazából 3 emberből áll ez a klán, nos, a jövőben majd őket kell megcsapkodni :D:D

1-2000 nuke szerintem elég lesz a klOFFolóhoz :D


Innen is kitiltottak???:D 3 tagból? mert a tiéd az biztos mert eddig akire támadást indítottunk 3 napnál nem bírta tovább!!!:D ja de Te igen:D

1-2000núkról írsz?azt sem tudom mi az mert Ti még 135támadást sem tudtatok rendesen indítani nem hogy 1-2000-et:D

További jó játékot neked remélem talizunk még v7-en:D
 

DeletedUser12821

Vendég
Minden csak idő kérdése! :rolleyes:

Mi megmutattuk,hogy hogyan védjük egymást,most majd rajtatok a sor!Akkor felnézek ide és megkérdem,miért OFF-olnak a tagjaitok? ;)

Kérdezd az Ak-t,miért takarítottuk le olyan hamar a k25-öt! :D
 

DeletedUser14685

Vendég
Minden csak idő kérdése! :rolleyes:

Mi megmutattuk,hogy hogyan védjük egymást,most majd rajtatok a sor!Akkor felnézek ide és megkérdem,miért OFF-olnak a tagjaitok? ;)

Kérdezd az Ak-t,miért takarítottuk le olyan hamar a k25-öt! :D

Hát hajrá bár azért mi nem biztos hogy, könnyen ki megyünk bármely kontinensről:D
 

DeletedUser14685

Vendég
Hát meg leptetek hogy mire képes az Emberi elme a fenn maradásért még a gerincét is képes eldobni,bár ezt az AK vezérei tanulhatták mert nem hiszem hogy alapból, neki futás nélkül lennének ekkora ...:D
Most lehet írni de nézzük meg később ki mire hogy veri a nyálát:D
 

DeletedUser12821

Vendég
Csak nem ideges vagy? :eek:
Ilyenkor jön a kapkodás,séretegetés ...

És végül az OFF! :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Még jó hogy ideges elsőként éli meg ezt az élményt:D
És ezt milyen vicces olvasni, van akinél ez megszokott hogy heti szinten 10-20 falut bukik, még se jön fel sírni és fenyegetőzni.
Természetesen ebből jön a köpködés, hogy mekora gerinctelen férgek hogy akiket eddig támadtak most leálltak a környezetükkel pacsizni, szerintem meg pont hogy jól tették, ezzel is nem az lesz hogy a wikicicák el lesznek takarítva egyből ilyen hamar Fikusz társaival együtt déli köznyelvbe szólva.

Meghozták volna ezt a döntést előbb utobb és nem hagyják bepalizni magukat, a zéro diplomácia csak azokra a klánokra vonatkozott akik a Wiking-et nem tudták olyan nagy erőbe támadni, így jó formán a HSFC-n kivül mást nem lehetet kikapni :D

És akkor mi lett volna Wiking után? :D
 

DeletedUser12821

Vendég
Ak,PoA,Jokers jött volna! ;)

Jól szóltál,be van ijedve! :D
Velünk is ez történt a játékban folyamatosan!Egyedül tartottuk magunkat az összes klán ellen és most,hogy már nem vagyunk egyedül szemetek azok,akik mellénk álltak,mert rájöttek,hogy nem vagyunk olyan rossz fejek!
Ehhez sok dolognak kellett közre játszani,de szerencsére így alakult!

Most mondjátok,hogy annyi lesz az Északi népeknek! ;)
 

DeletedUser12593

Vendég
Annyi lesz.


Efersin ti nem tudtok már talpra állni. Vesztitek a heti 100 falut és az Ak békével belső harmóniát is megbontottátok. De kívánom, hogy remek csatáink legyenek még, amiben a Wiking a szerver lezárásáig felülhessen a Top1 Lev dobogóra!
 

DeletedUser1561

Vendég
Azért ezt még korai kijelenteni, megszervezni egy klánok közötti, jól működő védekezést nem pár nap. 1-2 héten belül pontosabb lesz a kép, ha akkor is marad a 100 falu / nap, az már más. :)

(Persze látni, hogy a foglalt falvakba jön-e védő, vagy sem, de okos ember nem közvetlenül a frontra küldetné a hátsó védőket)
 

DeletedUser12593

Vendég
Maala 1 hónapja tart az AK-Wiking paktum. :)
A pár napot számolva és + időt adva nekik hiszen ősi ellenségek (nem minden tag értett egyet ezzel a szövetség) az utolsó 1 hetet veszem számításba.

97:5 az arány, az 5 vesztett falu igazából 2 falu (1nél többször volt tulajváltás)

Várjuk meg azért a következő hetet is. Mai napon eddig 5:0 ide, erősítés sehonnan nem érkezik egyik faluba sem.
A szövetségükkel eddig csak magukat járatták le..
 
Fent