Vesszen a morál! Vagy ne? Vagy de?

Szeretnéd, hogy a morál a szerver teljes időtartama alatt aktív legyen? (a végjátékban is. egészen )

  • igen

  • nem


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Én az igenre szavaztam. De csak mert tudom, hogy alig várod, hogy 30 morállal kelljen a végjátékban megszereznetek a dominanciát :D

Kis számolgatás: 30 a legkisebb morál. Ha egy klán 75-25-re vezet, a morál miatt még mindig a kisebb van "nyerő pozícióban". Hogy akarjátok, hogy be lehessen fejezni így egy szervert? Az utolsó pár százalék halál lesz.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Világ kora
89 / 180 nap

Morál csak ez után szokott eltűnni ha jól tudom.
Tehát még kell 1 kicsit várni.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Hol látod leírva, hogy az 51-es végjátékban nem lesz kivéve a morál? KH wikin sehol nem írják.
 

DeletedUser18336

Vendég
Világ kora
89 / 180 nap

Morál csak ez után szokott eltűnni ha jól tudom.
Tehát még kell 1 kicsit várni.

én ezt tudom, de aztat mondták, hogy a végjátékban is végig meg fog maradni. direkt rákérdeztem, hogy most végülis 180 nap után szedik ki, vagy ha x alá esik a játékosszám, és az vót a válasz hogy soha.
 

Bolond

Active Member
A reakció pontszáma
126
Szerintem a regisztrációtól számított x ideig kellene tolni ezt a morál dolgot, aztán felugrana 100-ra. Pl. 2 hónap.
Elég zavaró, hogy valaki játszik az elejétől, van 15-20k pontja (jelenleg mindegy, mi okból kifolyólag), és emiatt nem viszed ki 15 nuke-kal sem a szaros 40%-os morál miatt...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Ezt a jó morálmániát mutassátok meg azoknak, akik a fáklyát akarják vissza. 30 morál, 10-10k gyalog, védőlovag, védőbónuszok, és olyan védelmet rak ki egy 1 falus, ami 60-60k gyalognak felel meg kb. Régen egy fáklyás, 2500 katás falu fal nélkül, 100 morálon kinyírt 4 nukeot... Kell mint egy falat kenyér :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Az a hír járja, hogy a csodálatos morált a szerver legutolsó pillanatáig "élvezhetjük". Azt persze senki sem tudja, hogy miért, se tájékoztatás nem volt, se indoklás, se semmi. Ti ennek örültök?

Eki nagyon eltűnt, nincs aki szavaztassa a népet. szóval majdén!!

Ez amúgy igaz, hogy végleg marad minden szerveren a morál? Ha igen miért, és miért nem lett eddig hírdetve?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
UodFzuK.png


-Syntex
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
én ezt tudom, de aztat mondták, hogy a végjátékban is végig meg fog maradni. direkt rákérdeztem, hogy most végülis 180 nap után szedik ki, vagy ha x alá esik a játékosszám, és az vót a válasz hogy soha.

Pedig valahol vagy a fórumon vagy a wikin olvastam valamit arról,hogy hogyan változik a morál.. Mi alapján lett az módosítva vagy miért és mikor? És miért nem tud senki róla kb. Vagy ennyire mindegy nekik...?
 

DeletedUser19367

Vendég
nem értem miért kell kedvezni a kissebb játékosoknak ilyen mértékben...ez nem játék, vagy legalább lenne olyan százló ami morált növel vagy az se zavarna ha pp-vel lehetne venni olyan boostot, vagy eventen kapni, pl. +30% morál 48 óráig...
 
Fent