Valami nem stimmel...

DeletedUser19087

Vendég
Amikor rákattintok a Jelentések fülre ezt írja ki minden alkalommal, minden szerveren, illetve belépéskor is, ha belépek valamelyik saját falumba akkor is
Böngésző újraindítása után is.
627i59_cimgpsh_orig.png
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Amikor rákattintok a Jelentések fülre ezt írja ki minden alkalommal, minden szerveren, illetve belépéskor is, ha belépek valamelyik saját falumba akkor is
Böngésző újraindítása után is.
627i59_cimgpsh_orig.png
Egy cookie és gyorsítótár törlést javaslot.
CTRL+SHIFT+DELETE
 

DeletedUser19614

Vendég
A 49-es világon a 624|523 koordinátán elhelyezkedő falum pontszámát a játékban valaki v. valami lecsökkentette kevesebb,mint harmadára.Barbár falu volt , 800 körüli ponttal foglaltam el.Írtam a Supportnak miatta,de úgy érzem,senki nem akarja ezt meghallani és reagálni rá.
 

DeletedUser19614

Vendég
Megvan a reagálás...
A teszt fiókból ( "A teszt fiók célja a tesztelés, a játékban nem vesz részt. Szabadon támadható, de kártérítés nem jár, ha veszteség ér."-ez tőle másoltam ki.) 3 nemesvonat tart 3 falumra.Ez már mindennek a teteje...
 

DeletedUser8560

Vendég
Nagyon sajnálom, de nem igazán értem, mi a probléma, mert ha egy teszt kellős közepébe befoglalsz, ahol ott a kiírás, hogy támadhatod, de ha kár ér, nem kapsz kárpótlást, minek foglalsz be előzetes egyeztetés nélkül?
 

DeletedUser19614

Vendég
A fiók közelébe foglaltam ugyan,de barbárok voltak mind.Hol van leírva erről bármilyen szabály,hogy barbárt nem lehet bárhol foglalni?Egyébként 07.26-án foglaltam az elsőt.Eddig semmi gond nem volt vele?
Ez a megtorlás,hogy szóvá mertem tenni a dolgokat?
A probléma,hogy a teszt fiók a játékban nem vesz részt.Ez is ki van írva hozzá.
Ha nem vesz részt,miért indulhatott el egy 450 pontos teszt faluból egyszerre 3 nemesvonat 3 falumra sok ezer nehézlovassal?Amikor pedig sikeresen vágtam volna,miért törölték a mégse gombot,hogy ne tehessem meg?
Milyen alapon tehetik meg,hogy beleavatkoznak a játékba,amiben a részemről semmilyen szabálytalanság nem történt?
 

DeletedUser8560

Vendég
Ha egy aktív tesztelésbe avatkozol bele a foglalással, akkor azon nem tudok segíteni, nem véletlenül született meg a kiírás, ami figyelmezteti a játékosokat a veszélyre.
 

DeletedUser19614

Vendég
Pontosan melyik kiírásra kellett volna figyelnem?Milyen szabályt szegtem meg és ez hol van leírva?Milyen módon avatkozom be az aktív tesztelésbe? Szerintem fordítva történt.Én semmilyen leírt szabályt nem sértettem,engem ért egyedül hátrány.
Hol van az leírva,hogy egy bárhol található barbár falut nem farmolhatok és nem foglalhatok el?

Az aktív tesztelésről meg annyit,hogy 07.26. óta senkit nem zavartam,csak épp most?A tesztelők az első falum után miért nem értesítettek,hogy ez így nem lesz jó?Vagy talán a nagy aktivitásban senkinek nem tűnt fel vagy nem zavart senkit?Aki tesztel,hogyan támadhat és foglalhat el szabálytalan módon valakit?
 

DeletedUser19614

Vendég
Megint csak én.Hátha van valakinek elképzelése a dologról,hogy mi történt...

Nemes vonatot vágtam( volna) a V48-on.A vágás a 4. nemes elé volt időzítve.
Az első nemes érkezésekor a jelentésben is látható a seregem(falun kívül,épp úton a vágáshoz)
10.00.56.796-kor.
10.00.56.846-kor a 2. nemesnél már sehol sincs nyoma a seregemnek és utána sem.
Persze elvitték a falut (később visszavettem).
Ki varázsolta el a seregemet az első és második nemes között?Hova tűnt a vágásom?
Ésszerű magyarázatot szeretnék.Köszönöm!
 
Fent