Valami nem stimmel...

DeletedUser19165

Vendég
Üdv! Tegnap elküldtem a lovagomat támogatni az egységeimet mert azt írják itt nekem a v44-en hogy az felgyorsítja őket, de egyáltalán nem történt meg, ugyanolyan lassúak maradtak. És ebből csak az lett a vége hogy lement a termelésem a hiány miatt, így egy min egy választ kérek aki tud szólni mér van ez??? Pipa is vagyok emiatt végigvártam a napot a lassúzásuk miatt és még nyersi minusz is volt- meggondolom a dühöngőt!

Előre is köszi!
 

DeletedUser12246

Vendég
Hogy érted az elküldést?
Mondok egy példát hogyan kell értened a felgyorsítást.
Világtól függő, de legyen mondjuk a lándzsás sebessége mezőnként 10 perc, a lovagé meg 5 így könnyebb számolni.
Az X faluból 10 mezőre van az Y falud. Ha csak lándzsásokat küldesz, akkor 100 perc alatt ér oda.
Amennyiben viszont a lándzsásokkal együtt küldöd a lovagod is, akkor az erősítés 50 perc alatt ér oda.
A lényeg, hogy csak ezeket az egységeket gyorsítja föl, akikkel együtt küldöd, és csak erősítés esetén, támadás esetén nem!
Amikor beért az Y faludba, az ott található egysegeidre semmilyen gyorsító hatással nem lesz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Hogy érted az elküldést?
Mondok egy példát hogyan kell értened a felgyorsítást.
Világtól függő, de legyen mondjuk a lándzsás sebessége mezőnként 10 perc, a lovagé meg 5 így könnyebb számolni.
Az X faluból 10 mezőre van az Y falud. Ha csak lándzsásokat küldesz, akkor 100 perc alatt ér oda.
Amennyiben viszont a lándzsásokkal együtt küldöd a lovagod is, akkor az erősítés 50 perc alatt ér oda.
A lényeg, hogy csak ezeket az egységeket gyorsítja föl, akikkel együtt küldöd, és csak erősítés esetén, támadás esetén nem!
Amikor beért az Y faludba, az ott található egysegeidre semmilyen hatással nem lesz.
Pontosan így.
 

DeletedUser19165

Vendég
Támadásba küldtem a lovagot, és senki nem írta az egységhez hogy csak támogatásban gyorsítja a menetet... Azért nem értettem, köszi a válaszokat :)
 

DeletedUser19087

Vendég
Üdv

Ha bejelentkezek valamelyik szerverre, 40-100% folyamatos terhelést kap a processzorom. Ezt mégis mi a frász okozza? Nagyon remélem, hogy nem rakták bele a játék kódjába a sok helyen fellelhető kripto bányász scriptet... Egy combosabb játék nem fekteti meg ennyire a prockómat....
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Üdv

Ha bejelentkezek valamelyik szerverre, 40-100% folyamatos terhelést kap a processzorom. Ezt mégis mi a frász okozza? Nagyon remélem, hogy nem rakták bele a játék kódjába a sok helyen fellelhető kripto bányász scriptet... Egy combosabb játék nem fekteti meg ennyire a prockómat....

Tesco-s gép, Tesco-s processzor, Tesco-s böngésző. Ilyen indokok lehetnek, DE egy biztos, a hiba Nálad van, hisz a Klánháború és csapata hibátlan. :p
 

DeletedUser8560

Vendég
Üdv

Ha bejelentkezek valamelyik szerverre, 40-100% folyamatos terhelést kap a processzorom. Ezt mégis mi a frász okozza? Nagyon remélem, hogy nem rakták bele a játék kódjába a sok helyen fellelhető kripto bányász scriptet... Egy combosabb játék nem fekteti meg ennyire a prockómat....

Rákérdeztem, és bár tőlünk nincs bányászás, a javascriptekben lehet az ilyeneket leginkább elrejteni. A műszakis munkatárs javaslata: kapcsolj ki minden scriptet, aztán futtass egy jófajta antivírus kereső programot.
 

DeletedUser8560

Vendég
Tesco-s gép, Tesco-s processzor, Tesco-s böngésző. Ilyen indokok lehetnek, DE egy biztos, a hiba Nálad van, hisz a Klánháború és csapata hibátlan. :p

Tysonka én elfogadom a véleményed, de ez két dolgot is felvet. Egyrészt ha itt minden rossz, miért vagy itt. Másrészt, miért hergeled a hangulatot folyamatosan a csapat ellen. Kérlek ezt fejezd be, ha nem tudod segíteni a társad, akkor ne piszkálj érte másokat. Hálás köszönetem.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Tysonka én elfogadom a véleményed, de ez két dolgot is felvet. Egyrészt ha itt minden rossz, miért vagy itt. Másrészt, miért hergeled a hangulatot folyamatosan a csapat ellen. Kérlek ezt fejezd be, ha nem tudod segíteni a társad, akkor ne piszkálj érte másokat. Hálás köszönetem.

Kedves Sajtmacska! Ha már Online vagy ,ránézhetnél a V-47 es csevegőre! Köszönet!
 

DeletedUser19087

Vendég
Rákérdeztem, és bár tőlünk nincs bányászás, a javascriptekben lehet az ilyeneket leginkább elrejteni. A műszakis munkatárs javaslata: kapcsolj ki minden scriptet, aztán futtass egy jófajta antivírus kereső programot.
Közben sikerült feltárni a "hiba" okát. Amikor a képen látható felület meg van nyitva, akkor terheli meg brutálisan a processzort. Ennek utána tudnátok nézni, hogy mi az oka? Nem lehetne esetleg optimalizálni? Attól, hogy mozog rajta egy szélmalom és 5 emberke, nem hiszem, hogy ilyen terhelést kéne produkálnia.
 

Csatolmányok

  • öreg (387_475) - Klánháború - Világ 45.jpg
    öreg (387_475) - Klánháború - Világ 45.jpg
    155 KB · Megtekintések: 13

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Tysonka én elfogadom a véleményed, de ez két dolgot is felvet. Egyrészt ha itt minden rossz, miért vagy itt. Másrészt, miért hergeled a hangulatot folyamatosan a csapat ellen. Kérlek ezt fejezd be, ha nem tudod segíteni a társad, akkor ne piszkálj érte másokat. Hálás köszönetem.

Sarkítasz, kár. Egyrészt azért vagyok itt még, amiért a KH állományának túlnyomó része: a társaság miatt. Valamint, mert régebben megszerettem ezt a játékot, boldog tudatlanként. Milyen jó is volt az! Szerintem a support, moderátor, fejlesztő, karbantartó, -meg amilyen pozíciókat még kitaláltok-, tagokon kívül, a játékosok mind tudják, hogy semmilyen negatív, rossz indulat nincs a hozzászólásaim mögött. Csak csupa szeretet és vidámság. ;)

Világbékeeeeeee :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Közben sikerült feltárni a "hiba" okát. Amikor a képen látható felület meg van nyitva, akkor terheli meg brutálisan a processzort. Ennek utána tudnátok nézni, hogy mi az oka? Nem lehetne esetleg optimalizálni? Attól, hogy mozog rajta egy szélmalom és 5 emberke, nem hiszem, hogy ilyen terhelést kéne produkálnia.

Mindenképp továbbítom és rákérdezek!
 

DeletedUser19087

Vendég
sziasztok

a legutolsó app update óta, nem jelzi a fórum hozzászólásokat, sem az üzeneteket, a jelentéseket szokás szerint még mindig késéssel küldi, de az már nem is érdekel, a bejövő támadások száma csak akkor frissül ha belelépek az éppen támadott falumba.
Ma már pc-n is behalt a fórumhozzászólásokat jelző kék búbánat.

Lesz ezekre valami javítás a nagyon közeli jövőben?
 

DeletedUser8560

Vendég
Arra kérnélek, hogy képpel, adatokkal írj a supportba, hogy a munkatársaim ellenőrizni tudják a hibát, és amennyiben szükséges, kérhessenek segítséget. Köszönöm.
 

DeletedUser19168

Vendég
Kedves Sajtmacska!

most lehetne az hogy a kérdésfeltevésért ne bannolj?

hol látható az az Ászf szabály, ami alapján egy játékos support véleménye alapján bannolható bizonyitékok nélkül?
ez belefér az "egyedi" elbirálásba?

vagyis bármikor bárki bármi miatt, mert infó ugysem lesz, mivel nem adhattok/ccc...

nem lehetne most az egyszer suppitól hogy válaszoljon is mielőtt bannol ujra és törli a kérdésem?

kövess engem korboncnok,
eszem, fülem megáll!...
hiába pontozom ki,
support akkor is megérti,
mert ez a szabály!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent