Világ 65 V65 - toborzás - Walt Disney

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Srácok senki sem profiként kezdi, ha akar akkor majd tanul és fejlődik, de ahhoz a megfelelő emberekkel kell körül vennie magát. Lehet tudja magárol, hogy gyenge vezető, de fejlődni akar..
Kevesen olyan szerencsések, hogy beoevágnak valamibe és egyből kva jól, én mondjuk az edzőskődésnél ilyen voltam, sok gyermek anyukájával megszerettetem a sportot. :D

Az ágy tornát? :rolleyes:
 

Varmax

Active Member
A reakció pontszáma
158
Itt igazából nem azt mondod el hogy Ben rossz vezér lenne,hanem hogy a tagság rossz,hisz te írtad hogy ha össze hasonlítjuk a Cotl és azokat akiket Ben visz ég és föld a különbség,ez nem azt jelenti hogy Ben rossz vezető lenne csak a tagság nem ad bele mindent vagy nem ismer mindent,Spárta világokat húzott be mert meg volt a tagsága,aztán páran befejezték,hígult a tagság és látjuk mi lett az eredménye!

"Elbukok és felállok, elveszítek és találok, adok és elfogadok, változok, közben magam maradok!"

Ha figyelmesen megnézed benne van a rossz vezető is. Ahol a tagok leosztásában az értelmes 10% ot említem, ott jelzem hogy ők meg a szar vezetőség miatt sirnak. :D De amugy jogos. A legnagyobb hiba hogy a selejtet viszi, és van akiből lehetne jo játékos de nem szar vezetés alatt. :D De tényleg szurkolok..
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Itt igazából nem azt mondod el hogy Ben rossz vezér lenne,hanem hogy a tagság rossz,hisz te írtad hogy ha össze hasonlítjuk a Cotl és azokat akiket Ben visz ég és föld a különbség,ez nem azt jelenti hogy Ben rossz vezető lenne csak a tagság nem ad bele mindent vagy nem ismer mindent,Spárta világokat húzott be mert meg volt a tagsága,aztán páran befejezték,hígult a tagság és látjuk mi lett az eredménye!

"Elbukok és felállok, elveszítek és találok, adok és elfogadok, változok, közben magam maradok!"

Spárta azért veszített, mert elvesztette a fél vezérkarát, EzL stb..
Utána nem volt szervezőjük, tagsága ugyanúgy megvolt.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Ha figyelmesen megnézed benne van a rossz vezető is. Ahol a tagok leosztásában az értelmes 10% ot említem, ott jelzem hogy ők meg a szar vezetőség miatt sirnak. :D De amugy jogos. A legnagyobb hiba hogy a selejtet viszi, és van akiből lehetne jo játékos de nem szar vezetés alatt. :D De tényleg szurkolok..

Minden klánban sírnak némely vezetői döntés miatt,van aki hangot ad neki van aki meg csak a bajsza alatt morog!
 

04szivacs

New Member
A reakció pontszáma
0
Sziasztok.
65-ön induló klánnál szivesen ppznék amiből majd a falut átadnám ha végeztem vele.
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Srácok senki sem profiként kezdi, ha akar akkor majd tanul és fejlődik, de ahhoz a megfelelő emberekkel kell körül vennie magát. Lehet tudja magárol, hogy gyenge vezető, de fejlődni akar..
Kevesen olyan szerencsések, hogy belevágnak valamibe és egyből kva jól, én mondjuk az edzőskődésnél ilyen voltam, sok gyermek anyukájával megszerettetem a sportot. :D

én is gyenge vagyok
 
Fent