Világ 65 V65 - toborzás - Walt Disney

DeletedUser19597

Vendég
Üdv!
Ben vagyok.
Szeretnék indulni a klánommal v65-ön.

Éveim során sok tervem lenne, amiket ezen a világon szeretnék megvalósítani.
Aktív, PP-ző, Dual, Faluhúzó játékosokat keresek!

Walt Disney

A klán neve Walt Disney (röviden Disney) lenne.
Ihletet kaptam a karakterem készítőjétől, valamint szeretném, hogy e tájt is kiszabaduljanak a hősfigurák a virtuális valóságba és világot nyerjenek.

Egyszerűen és erős kézzel szeretnék bánni a tagjaimmal, szeretnék tisztességes játékot megvívni ellenfeleimmel, a tudásomat pedig átadni majd az újaknak-régieknek.
Célunk lenne a győzelem, a szórakozás, az összekovácsolódás, de én számomra a tisztelet megadása a legfontosabb. A mi világunkban ez már oly kevés... Ezt sokaknak nem kell tanítani, ezt sokakban elő kell idézni, hogy újra átérezzenek valami szépet. Számomra az esztétika a világban is a helyén lenne ezzel.

Aki régebbről ismer és jó élményekkel van teli, ne habozzon.
Az (egyelőre) ismeretlen jelentkezők pedig bátran közelítsenek felém.

Akinek az érdeklődését felkeltettem, kérem, hogy keressen fel vagy itt, vagy v64-en levél formátumban.

Boldog Új Évet Kívánok!
Üdv,
BS
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Üdv!
Ben vagyok.
Szeretnék indulni a klánommal v65-ön.

Éveim során sok tervem lenne, amiket ezen a világon szeretnék megvalósítani.
Aktív, PP-ző, Dual, Faluhúzó játékosokat keresek!

5169 bővítmény megtekintése

A klán neve Walt Disney (röviden Disney) lenne.
Ihletet kaptam a karakterem készítőjétől, valamint szeretném, hogy e tájt is kiszabaduljanak a hősfigurák a virtuális valóságba és világot nyerjenek.

Egyszerűen és erős kézzel szeretnék bánni a tagjaimmal, szeretnék tisztességes játékot megvívni ellenfeleimmel, a tudásomat pedig átadni majd az újaknak-régieknek.
Célunk lenne a győzelem, a szórakozás, az összekovácsolódás, de én számomra a tisztelet megadása a legfontosabb. A mi világunkban ez már oly kevés... Ezt sokaknak nem kell tanítani, ezt sokakban elő kell idézni, hogy újra átérezzenek valami szépet. Számomra az esztétika a világban is a helyén lenne ezzel.

Aki régebbről ismer és jó élményekkel van teli, ne habozzon.
Az (egyelőre) ismeretlen jelentkezők pedig bátran közelítsenek felém.

Akinek az érdeklődését felkeltettem, kérem, hogy keressen fel vagy itt, vagy v64-en levél formátumban.

Boldog Új Évet Kívánok!
Üdv,
BS

en huznek nektek falut pp-zes mellett szerintem en vagyok az az ember akit kerestek
Mar csak a fizetesrol alapodjunk meg amennyit keresni fogok es ala is irok hozzatok
 

Deleted User - 1537846

Vendég
Gondoltam szólok ne érjen váratlanul, de a klánnév az das ist illegal!
 

DeletedUser20751

Vendég
392f01d4cc4e7016331b69bd6cbba9c0.png
 

Deleted User - 1537846

Vendég
Tilos felismerhető márkák, védjegyek és/vagy védett nevek, kifejezések használata a játékon belül; legyen az a fiók része, profil, falunév vagy klánhoz kapcsolt tartalom.

Imádom amikor próbáljátok megmondani a tuti 2 IQ-val. Neten e miatt változtatták meg egy csomó klán nevét az egyik pont a Disney volt ahonnan elindult az egész. Gondoltam szólok, hogyha nem szeretné eltűnjön a klánnév akkor gondolkozzon másban. Vagy persze lehet utólag sirni és vagdalkozni, ha valami történik. Látom az új évi fogadalom nem az volt, hogy nem mutatkoztok idiótának többet...
 

DeletedUser20751

Vendég
Tilos felismerhető márkák, védjegyek és/vagy védett nevek, kifejezések használata a játékon belül; legyen az a fiók része, profil, falunév vagy klánhoz kapcsolt tartalom.

Imádom amikor próbáljátok megmondani a tuti 2 IQ-val. Neten e miatt változtatták meg egy csomó klán nevét az egyik pont a Disney volt ahonnan elindult az egész. Gondoltam szólok, hogyha nem szeretné eltűnjön a klánnév akkor gondolkozzon másban. Vagy persze lehet utólag sirni és vagdalkozni, ha valami történik. Látom az új évi fogadalom nem az volt, hogy nem mutatkoztok idiótának többet...
V1-en a Skulls név is eltűnt, mégsem szegte ezt meg.

Gyakorlatilag játékosok, és klánok sokaságát lehetne ilyen okból törölni. A Lord of Time fiók előző nevét a Jessus-t, vallási okokból kellet átírni. Az más kérdés, hogy Jézus nem alapított vallást, viszont több vallás is említi. Hova tovább egy Név! Arról nem is beszélve, hogy azóta megjelent egy új jessus player.

De kedves Akaraterő! Had kérdezzem már meg, hogy a profilképed Te készítetted, vagy egy olyan vállalkozás/cég, ami hivatásszerűen ezzel foglalkozik, és rajzait nem jótékonysági célból készíti.

Attól, hogy a neten találsz egy képet, videót, tortentet.. az még nem jelenti azt, hogy ez legálisan felhasználható.

Egyébként ez sokkal inkább ingyen reklám.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
@Ben Solo sztem már nem kellene megint vezetőként indulnod, ennyi vereség után illene annyi önkritika, hogy keresnél egy nagyobb, vagy egy másabb klánt, ahol, mint játékos próbálsz tapasztalatot szerezni(mert játék tudásbeli gondokat is jeleztek volt tagjaid/társaid, nem csak vezérieket).
Persze egy ellenfél nélküli szerver lehet tud jó tapasztalatot adni, de mégsem eleget, de kezdő löketnek jó lehet..

De te tudod, hogy meddig erőlteted azt ami láthatóan erősen nem megy.
 

DeletedUser19597

Vendég
Jelentsétek a Supportnál a nevet, és majd elbírálják. Mindenesetre én már rákérdeztem.

@Ben Solo sztem már nem kellene megint vezetőként indulnod, ennyi vereség után illene annyi önkritika, hogy keresnél egy nagyobb, vagy egy másabb klánt, ahol, mint játékos próbálsz tapasztalatot szerezni(mert játék tudásbeli gondokat is jeleztek volt tagjaid/társaid, nem csak vezérieket).
Persze egy ellenfél nélküli szerver lehet tud jó tapasztalatot adni, de mégsem eleget, de kezdő löketnek jó lehet..

De te tudod, hogy meddig erőlteted azt ami láthatóan erősen nem megy.


Rólad is mondtak szépeket és rosszakat. Ez nekem egy játék, ne haragudj, ha még szeretnék játszani. :)
 

Varmax

Active Member
A reakció pontszáma
158
Már nem azért Ben, de nézz már rá a Cotl tagságra, meg a ti "klánjaitok" tagságaira..Az meg hogy Márkóra lehet mondani rosszat, lehet mert baromi idegesitő:DD Viszont vezetőként egyszer nem bukott..Te nagyon sokszor, és nem is értem mi értelme már kb magadat alázni, de sok sikert.

Nem vagyok jós, de az első nap ki fog derülni, hogy sikerült e az utobbi X+1 bukásból tanulni, mivel nagy tétbe fogadnék, hogy megint sikerült kb ugyanazzal a selejt tagsággal menni, ahol 80% már második faluig se tud eljutni, 10% utána belső szint-1 és van a maradék 10% akik szidják a vezetőséget. Giminek is sikerült 61-en ujra bele esni, kivánom neked az ellenkezőjét..:D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Rólad is mondtak szépeket és rosszakat. Ez nekem egy játék, ne haragudj, ha még szeretnék játszani. :)

Biztosan sokan szidnak, de én tudok felmutatni eredményt, és aki jobb szervező vezér elismeri, hogy van potenciál bennem. Viszont rólad, mint vezetőről nem igazán hallottam jót, és amíg nem látod be, hogy rossz vagy, addig soha nem is lehetsz jobb, és lefogsz ragadni egy szinten.

De nem szólok bele, nem is szólhatok, de szerintem igen meggondolatlan vagy. Habár megértelek, ezen a világon a legnagyobb ellenfelek a barbár falvak lesznek kb..
 

DeletedUser19597

Vendég
Biztosan sokan szidnak, de én tudok felmutatni eredményt, és aki jobb szervező vezér elismeri, hogy van potenciál bennem. Viszont rólad, mint vezetőről nem igazán hallottam jót, és amíg nem látod be, hogy rossz vagy, addig soha nem is lehetsz jobb, és lefogsz ragadni egy szinten.

De nem szólok bele, nem is szólhatok, de szerintem igen meggondolatlan vagy. Habár megértelek, ezen a világon a legnagyobb ellenfelek a barbár falvak lesznek kb..

Ennyire lenézed FrostRavenéket?
Benned nem sok tisztelet van.. :)
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Már nem azért Ben, de nézz már rá a Cotl tagságra, meg a ti "klánjaitok" tagságaira..Az meg hogy Márkóra lehet mondani rosszat, lehet mert baromi idegesitő:DD Viszont vezetőként egyszer nem bukott..Te nagyon sokszor, és nem is értem mi értelme már kb magadat alázni, de sok sikert.

Nem vagyok jós, de az első nap ki fog derülni, hogy sikerült e az utobbi X+1 bukásból tanulni, mivel nagy tétbe fogadnék, hogy megint sikerült kb ugyanazzal a selejt tagsággal menni, ahol 80% már második faluig se tud eljutni, 10% utána belső szint-1 és van a maradék 10% akik szidják a vezetőséget. Giminek is sikerült 61-en ujra bele esni, kivánom neked az ellenkezőjét..:D

Itt igazából nem azt mondod el hogy Ben rossz vezér lenne,hanem hogy a tagság rossz,hisz te írtad hogy ha össze hasonlítjuk a Cotl és azokat akiket Ben visz ég és föld a különbség,ez nem azt jelenti hogy Ben rossz vezető lenne csak a tagság nem ad bele mindent vagy nem ismer mindent,Spárta világokat húzott be mert meg volt a tagsága,aztán páran befejezték,hígult a tagság és látjuk mi lett az eredménye!

"Elbukok és felállok, elveszítek és találok, adok és elfogadok, változok, közben magam maradok!"
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.234
Srácok senki sem profiként kezdi, ha akar akkor majd tanul és fejlődik, de ahhoz a megfelelő emberekkel kell körül vennie magát. Lehet tudja magárol, hogy gyenge vezető, de fejlődni akar..
Kevesen olyan szerencsések, hogy belevágnak valamibe és egyből kva jól, én mondjuk az edzőskődésnél ilyen voltam, sok gyermek anyukájával megszerettetem a sportot. :D
 
Utoljára szerkesztve:
Fent