V62 Beállítás javaslat

  • Témaindító Deleted User - 1534977
  • Kezdés ideje

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
50% hogy indulok sok mindennek klapolnia kell hogy induljak
En Meg orolodok kicsit ezen a indulason. Hmmm
Eredetileh csak speedre marattam Meg amig a ❤Kedves❤ kaahmm... ❤Support❤ koze tenne a irasomat 6 honap utan. ^^
Eredetileh en mar 55utan nyugdijjas lettem volna de jott ketto Meg kereses 63ra. Na most lehet az offos Igy kell Meg egy utolso "graaa ratatata" vilag. Lehet ez lehet az.a evek alatt turelmeseb lettem de keves be seveszelytelen front on :p(bar ma Meg csipett a pokom so lehet csak az miatt vagyok turelem zsak)
Szerintem
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Én meg azt hittem a coplayerem leszel. :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kappl

Kappl.pont.macsó
A reakció pontszáma
494
Helo
Engem nem érdekelnek a beállítások, de kihívom yugit, 55 után újra elverem.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Ez azért van mert kezd egyre csökkeni az aktív játékosok száma? Ezáltal a világok is zsugorodnak? A világok gyorsabban történõ nyitását nem vettem ide, azt be tudom a pp-nek.

Ez nem feltétlen van így,pl utoljára annyi falu amennyi v60on van,annyi v34en volt...a világ mérete nem feltétlenül zsugorodott az utóbbi időben,a játékosok száma is viszonylag stagnál. Sokan játszanak a játékkal még mindig és sok az új játékos is. Inkább a kiemelkedő játékosok száma zsugorodik,akik hajlandóak beleölni többszáz órát egy böngészős játékba. A többség csak pár faluig megy,utána megunja és megy a következő szerverre. Amióta bevezették a fél évvel kezdés után záródik a szerver dolgot kisebbek a térképek érthető okokból,de ennek már pár éve,azóta érdemben csökkenő tendencia nem figyelhető meg,csak a régi ismert nevek kopnak ki egymás után szép sorjában.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Ez nem feltétlen van így,pl utoljára annyi falu amennyi v60on van,annyi v34en volt...a világ mérete nem feltétlenül zsugorodott az utóbbi időben,a játékosok száma is viszonylag stagnál. Sokan játszanak a játékkal még mindig és sok az új játékos is. Inkább a kiemelkedő játékosok száma zsugorodik,akik hajlandóak beleölni többszáz órát egy böngészős játékba. A többség csak pár faluig megy,utána megunja és megy a következő szerverre. Amióta bevezették a fél évvel kezdés után záródik a szerver dolgot kisebbek a térképek érthető okokból,de ennek már pár éve,azóta érdemben csökkenő tendencia nem figyelhető meg,csak a régi ismert nevek kopnak ki egymás után szép sorjában.
Gondolom, ha ebbe beleállnék mekkora hülyeséget mondtál akkor én lennék megint a rossz...
 

scourge

Member
A reakció pontszáma
17
Engem nem erdekel milyen vilag lessz.
Csak koltsetek sok ppt hogy ne menjek hiaba termelni...
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Adjon normális beálításokat a tisztelt support, ahogy itt feljebb ígérve volt és költve lesz :)
 
Fent