V57 beállítások szavazás (első)

Melyik két opció tetszik a legjobban?

  • A. A Nagy Csata

    Szavazatok: 14 23,3%
  • B. Dominancia

    Szavazatok: 16 26,7%
  • C. Rúnák Harca

    Szavazatok: 10 16,7%
  • D. Dominancia

    Szavazatok: 40 66,7%

  • Összes szavazó
    60
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Kedves Játékosaink,

Elnézést kérünk, hogy csak most rakjuk közzé a szavazást a V57 javasolt beállításairól.

Rengeteg különféle igény jött megszokott és teljesen szokatlan beállításokról is, ezért is igyekeztünk úgy összeállítani a variánsokat, hogy mindenkinek tudjunk kedvezni, szóval nem feltétlen a legnagyobb százalékos aránnyal rendelkező beállítások került be. A beállítások összeállításánál figyelembe vettük a fórumon küldött javaslatokat és google űrlapon beküldött javaslatokat.

A legtöbb kedvelést kapott javaslat a D verzió, amelyet 0NoMercy0 játékos küldött be, 16 kedvelést kapott. A második legtöbb kedvelést kapott javaslatot =SoulMurders= küldte be, sajnos nem tudtok betenni, mivel a Titkok végjátékot kérelmezte, és jelenleg sajnos nincs lehetőség ilyen világot indítani.

A szavazás a következőképpen fog alakulni:
Első szavazás kezdetét veszi:
2019-08-03
Első szavazás lezárul: 2019-08-18
Végső szavazás kezdetét veszi: 2019-08-18
Végső szavazás lezárul: 2019-08-31
Javaslat továbbítása a központnak: 2019-09-01

Jelenleg két verzióra szavazhattok, és az első kettő legtöbb szavazatot kapott javaslat megy tovább a végső szavazásra.

Opció:
A
B
C
D
Végjáték:
A Nagy Csata​
Dominancia​
Rúnák harca​
Dominancia​
Játék ebesség:
1.4​
2​
1.5​
1.6​
Egységsebesség:
0.7​
0.5​
0.66​
0.625​
Morál:
Aktív, pont alapú​
Aktív, pont alapú​
Aktív, pont alapú​
Aktív, pont és idő​
Prémium funkciók:
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Jutalmak:
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Épület bontása:
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Piaci max. arány:
Korlátlan​
Korlátlan​
Korlátlan​
Korlátlan​
Nyersanyagküldés klánon kívül:
15 nap​
15 nap​
15 nap​
15 nap​
Nyersanyagküldés klánon belül:
30 nap​
30 nap​
30 nap​
30 nap​
Milliszekundum parancsok között:
100​
100​
100​
100​
Támadás visszavonási ideje:
10 perc​
10 perc​
10 perc​
10 perc​
Kereskedés visszavonási ideje:
5 perc​
5 perc​
5 perc​
5 perc​
Kezdõvédelem:
7 nap​
5 nap​
7 nap​
7 nap​
Támadó : védekezõ max. arány:
20:1-hez 60 napig​
20:1-hez 30 napig​
20:1-hez 30 napig​
20:1-hez 30 napig​
Lovag:
Aktív, készségekkel​
Aktív, készségekkel​
Aktív, készségekkel​
Aktív, készségekkel​
Íjászok:
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Fejlesztési rendszer:
Klasszikus​
3 szintes​
Klasszikus​
Egyszerű​
Templom:
Inaktív​
Aktív​
Aktív​
Inaktív​
Õrtorony:
Aktív​
Aktív​
Inaktív​
Aktív​
Erõd:
Inaktív​
Aktív​
Inaktív​
Inaktív​
Áltámadás:
2%​
1%​
1%​
Inaktív​
Barbár falvak visszabontás:
Inaktív​
Aktív​
Inaktív​
Aktív​
Önállóan fejlõdõ barbár falvak:
5000 pontig​
3000 pontig​
4000 pontig​
4000 pontig​
Zászlók:
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Milícia:
Inaktív​
Inaktív​
Inaktív​
Aktív​
Fõnemesek képzése:
Aranyérmék​
Aranyérmék​
Aranyérmék​
Aranyérmék​
Fõnemesek max. hatótávolsága:
50 mezõ​
100 mezõ​
60 mezõ​
100 mezõ​
Hûségcsökkenés:
20-35%​
20-35%​
20-35%​
20-35%​
Klán külsõ támogatás:
Van​
Van​
Van​
Van​
Klán zárul:
Nem​
Nem​
Nem​
Nem​
Klánlimit:
50​
60​
50​
70​
Babár és bónuszfalvak aránya:
Emelt​
Emelt​
Emelt​
Emelt​
Bónuszfalvak:
Fejlesztett​
Inaktív​
Fejlesztett​
Fejlesztett​
Égtájválasztás:
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Fiók-helyettesítés korlátozás:
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Aktív​
Éjjeli bónusz:
23-08​
23-08​
22-08​
23-08​

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Screenshot_8.png

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

Screenshot_14.png

Screenshot_18.png

Screenshot_16.png
 

DeletedUser19988

Vendég
Javaslatom,hogy ne havonta nyissatok ki szervereket,mert semmi értelme nincsen :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Számomra a D verzió a legnormálisabbnak tűnő,de ha valaki meghív egy fagyira akkor,arra szavazok amit mond!:D
Mehet az A-ra a szavazás,hogy a hydra,és baxiék is jöjjenek 58-ra,hozzunk össze 1 jó szerót 58-ra ezt meg lassítsuk be. :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Mehet az A-ra a szavazás,hogy a hydra,és baxiék is jöjjenek 58-ra,hozzunk össze 1 jó szerót 58-ra ezt meg lassítsuk be. :D

Felőlem,nekünk már úgy is Mind1 :D

1,3as sebbeseg legyen legalább ,aztán felőlem vörös hó is hullhat :oops:

De amúgy nem lenne rossz ismét valami sablont beállítani,pl:
1) 1,3
2)1,6
3) 2,0

1,3 sebesség allat szerintem felesleges szervert indítani,mert aki 1es sebesegen akar játszani,az 1,3 is fog meg aki a gyorsat szereti az vagy megvárja a következőt vagy indul 1,3as :D

1es sebbeseg túl lasu ekkora játékos állománynak ,ami a klánoknál is látszik ,hogy rengeteg a kereszteződés a taglistakban és a többség nincs oda a lassú szerverekèrt,mert 1-2-3 vilagal később másik csaptal akarnak indulni :D
 

DeletedUser19482

Vendég
Egyszer majd lehetne valami nyugisabb világ is. Én úgy gondolom, hogy a legtöbb játékos azért hagyja abba a játékot egy-egy világon mert túl nagy a hajtás és nincs ideje ezzel foglalkozni.
Ezen emberekre is gondolhatnának azok, akik a világ beállításokat megalkotják, ne csak azokra, akik szinte fél életüket itt töltik vagy éppen 3 fiókból játszanak. Nem mindegy, hogy 150 játékos TUD aktív maradni vagy 1000.

Éjszakai bónusz: 23 - 08 -ig, ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy éjfélkor fekszel le és reggel 6-kor kelsz (minden nap), azért, hogy tudj reagálni, ha támadás érkezik reggel 8-ra, akár rád, akár a klánra. Egy idő után ez már egészségtelen és idegőrlő.
Szerintem jó lenne egy 22 - 09 éjszakai bónusz vagy akár egy még nagyobb időintervallumú éjszakai bónusz, 0,5 -ös egység sebességgel, 20:1 -hez 60 napig.

Ez egy könnyű világ lenne azok számára is, akik ismerkednek a játékkal, akik hobbi szinten játsszák a játékot és szeretnék élvezni is.

Én azt vettem észre, hogy a Klánháború Csapata kíváncsi a véleményünkre, szeretnék tudni, hogy mi mit szeretnénk és ennek valószínűleg egyik oka (de lehet tévedek), hogy látják, egyre kevesebben játsszák a játékot. Ha valaki, aki otthagyja a világot a játék közepén sokszor az indok az, hogy "nincs ideje". Nem lehet hónapokon át tartani azt a tempót, amit a szerverbeállításokból adódóan, az elit tud tartani.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Egyszer majd lehetne valami nyugisabb világ is. Én úgy gondolom, hogy a legtöbb játékos azért hagyja abba a játékot egy-egy világon mert túl nagy a hajtás és nincs ideje ezzel foglalkozni.
Ezen emberekre is gondolhatnának azok, akik a világ beállításokat megalkotják, ne csak azokra, akik szinte fél életüket itt töltik vagy éppen 3 fiókból játszanak. Nem mindegy, hogy 150 játékos TUD aktív maradni vagy 1000.

Éjszakai bónusz: 23 - 08 -ig, ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy éjfélkor fekszel le és reggel 6-kor kelsz (minden nap), azért, hogy tudj reagálni, ha támadás érkezik reggel 8-ra, akár rád, akár a klánra. Egy idő után ez már egészségtelen és idegőrlő.
Szerintem jó lenne egy 22 - 09 éjszakai bónusz vagy akár egy még nagyobb időintervallumú éjszakai bónusz, 0,5 -ös egység sebességgel, 20:1 -hez 60 napig.

Ez egy könnyű világ lenne azok számára is, akik ismerkednek a játékkal, akik hobbi szinten játsszák a játékot és szeretnék élvezni is.

Én azt vettem észre, hogy a Klánháború Csapata kíváncsi a véleményünkre, szeretnék tudni, hogy mi mit szeretnénk és ennek valószínűleg egyik oka (de lehet tévedek), hogy látják, egyre kevesebben játsszák a játékot. Ha valaki, aki otthagyja a világot a játék közepén sokszor az indok az, hogy "nincs ideje". Nem lehet hónapokon át tartani azt a tempót, amit a szerverbeállításokból adódóan, az elit tud tartani.

Köszönjük szépen a visszajelzést. Az egységsebességnek 1 körülinek kell lennie mindig, ettől való eltérés a jelenlegi világra sajnos egyáltalán nincs tervben.

Az éjszakai bónusszal még variálhatunk, de úgy gondolom a 22-09-nál több már túl sok lenne. Amennyiben tömeges az érdeklődés arra, hogy a V57-en az éjszaki bónusz hosszabb legyen (akár egy lájkkal lehet jelezni), akkor a végső szavazásnál figyelembe fogjuk venni.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Egyszer majd lehetne valami nyugisabb világ is. Én úgy gondolom, hogy a legtöbb játékos azért hagyja abba a játékot egy-egy világon mert túl nagy a hajtás és nincs ideje ezzel foglalkozni.
Ezen emberekre is gondolhatnának azok, akik a világ beállításokat megalkotják, ne csak azokra, akik szinte fél életüket itt töltik vagy éppen 3 fiókból játszanak. Nem mindegy, hogy 150 játékos TUD aktív maradni vagy 1000.

Éjszakai bónusz: 23 - 08 -ig, ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy éjfélkor fekszel le és reggel 6-kor kelsz (minden nap), azért, hogy tudj reagálni, ha támadás érkezik reggel 8-ra, akár rád, akár a klánra. Egy idő után ez már egészségtelen és idegőrlő.
Szerintem jó lenne egy 22 - 09 éjszakai bónusz vagy akár egy még nagyobb időintervallumú éjszakai bónusz, 0,5 -ös egység sebességgel, 20:1 -hez 60 napig.

Ez egy könnyű világ lenne azok számára is, akik ismerkednek a játékkal, akik hobbi szinten játsszák a játékot és szeretnék élvezni is.

Én azt vettem észre, hogy a Klánháború Csapata kíváncsi a véleményünkre, szeretnék tudni, hogy mi mit szeretnénk és ennek valószínűleg egyik oka (de lehet tévedek), hogy látják, egyre kevesebben játsszák a játékot. Ha valaki, aki otthagyja a világot a játék közepén sokszor az indok az, hogy "nincs ideje". Nem lehet hónapokon át tartani azt a tempót, amit a szerverbeállításokból adódóan, az elit tud tartani.

Szerintem erre 56 teljesen ideális lassú viág,nem pp-zik szét magukat.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Egyszer majd lehetne valami nyugisabb világ is. Én úgy gondolom, hogy a legtöbb játékos azért hagyja abba a játékot egy-egy világon mert túl nagy a hajtás és nincs ideje ezzel foglalkozni.
Ezen emberekre is gondolhatnának azok, akik a világ beállításokat megalkotják, ne csak azokra, akik szinte fél életüket itt töltik vagy éppen 3 fiókból játszanak. Nem mindegy, hogy 150 játékos TUD aktív maradni vagy 1000.

Éjszakai bónusz: 23 - 08 -ig, ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy éjfélkor fekszel le és reggel 6-kor kelsz (minden nap), azért, hogy tudj reagálni, ha támadás érkezik reggel 8-ra, akár rád, akár a klánra. Egy idő után ez már egészségtelen és idegőrlő.
Szerintem jó lenne egy 22 - 09 éjszakai bónusz vagy akár egy még nagyobb időintervallumú éjszakai bónusz, 0,5 -ös egység sebességgel, 20:1 -hez 60 napig.

Ez egy könnyű világ lenne azok számára is, akik ismerkednek a játékkal, akik hobbi szinten játsszák a játékot és szeretnék élvezni is.

Én azt vettem észre, hogy a Klánháború Csapata kíváncsi a véleményünkre, szeretnék tudni, hogy mi mit szeretnénk és ennek valószínűleg egyik oka (de lehet tévedek), hogy látják, egyre kevesebben játsszák a játékot. Ha valaki, aki otthagyja a világot a játék közepén sokszor az indok az, hogy "nincs ideje". Nem lehet hónapokon át tartani azt a tempót, amit a szerverbeállításokból adódóan, az elit tud tartani.

Az emberek nem a gyorsaság miatt hagyják itt a KH-t, hanem az egyre csökkenő kihívások, és az egyre csökkenő játékosállomány miatt. Ha hosszabb lenne az éjszakai bónusz kevesebb kihívás lenne <-- még kevesebb játékos. Persze ez nem sok minden befolyásol az a 2 óra, de szerintem az ideális éjszakai bónusz 23:00 - 7:00 vagy 00:00-08:00... De persze ezt embere válogatja...
 

DeletedUser19482

Vendég
Az emberek nem a gyorsaság miatt hagyják itt a KH-t, hanem az egyre csökkenő kihívások, és az egyre csökkenő játékosállomány miatt. Ha hosszabb lenne az éjszakai bónusz kevesebb kihívás lenne <-- még kevesebb játékos. Persze ez nem sok minden befolyásol az a 2 óra, de szerintem az ideális éjszakai bónusz 23:00 - 7:00 vagy 00:00-08:00... De persze ezt embere válogatja...

A tapasztalt játékosok lehet, hogy a kihívás miatt hagyják abba, de ők kevesebben vannak. Azok, akik most ismerkednek a játékkal még a falu foglalás is nagy kihívás!
Valóban ember válogatja, de nem tudom ki szeret minden áldott nap hajnalok-hajnalán kelni egy játék miatt.
Bár nem tudom miért lenne kevesebb a kihívás, ha nagyobb lenne az éjszakai bónusz időtartama. Ugyan úgy lehet támadni csak kevesebb időd van rá. Ez is egy kihívás.
Könnyű ám úgy fejlődni, hogy 3 emberrel összedolgozol és megbeszélitek, hogy akkor ki éjszakázik, meg könnyű úgy nyerni, hogy mindig tapasztaltakkal játszol együtt egy klánban. Nah ebben nincs semmi kihívás szerintem.
 
A reakció pontszáma
2
Éjszakai bónusz.
23.00 - 08.00 szerintem az alap. Ha a játékosok kevésbé terheléséről van szó, akkor egy statisztika alapján azokon a napokon, ahol a játékosok később lépnek fel (általában gondolom hétvége) lehetne hosszabb kicsivel. pl.: 23.00-10.00. (megszabva, hogy egy héten maximum például 2 nap lehet ilyen)
De mondjuk lehetne az is, hogy:
22.00 - 23.00 25%
23.00 - 08.00 100%
08.00 - 09.00 50%
Valami ilyen elosztásos nekem például tetszene.
 

Jefimovics Raszputyin

Őrült Pap
A reakció pontszáma
66
Szeretnék érdeklődni az illetékestől,hogy a statisztikák alapján amit a support megosztott,a templom,erőd,őrtorony hármasra mind többen szavaztak az inaktivitásuk mellett. A 4 választható opció közül viszont nincs olyan,ahol egyik sem aktív.
Ennek a szavazása tehát formalitás volt? A másik kérdésem pedig várható e olyan szerver még melyen mind a három inaktív,vagy ezt felsőbb utasításból már minden világba beleépíttették?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent