V57 beállításai

DeletedUser19087

Vendég
A költözést segítő tárgyat csak azok a játékosok kapják meg a Leltárjukban, akik egyszerűen csak beléptek a világra játszani, tehát:
- nem előregisztrált játékosok
- nem meghívott játékosok
- nem újrakezdő játékosok

Ezen kívül időbeni lejárta is van, a belépéstől számítva. A határidő után (amit a rendszer jelez) a tárgy eltűnik. Pontos időpontot nem tudok előre meghatározni.
Èn előreggel mentem be ès ott van a leltárban a faluáthelyező.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Valóban megváltozott ezek szerint, akkor mindenki kell kapjon áthelyezőt. A teszt fiók is kapott.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Edig úgy volt hogy aki előregel ment be anak nem volt. Ez tuti uj. Meg az égtájat.
Viszont úgy tudom hogy aki nem előregel ment be az választhatott égtájat is meg az áthelyezőjeis volt.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Edig úgy volt hogy aki előregel ment be anak nem volt. Ez tuti uj. Meg az égtájat.
Viszont úgy tudom hogy aki nem előregel ment be az választhatott égtájat is meg az áthelyezőjeis volt.

Én úgy tudom random dobja be valahova, és ott van a leltárban az áthelyező is. Nagyon régen volt az, hogy a belépés előtt ki kellett választani az égtájat, de akkor nem volt áthelyező tárgy utána, szóval az végleges volt. Ez a választó képernyő újrakezdésnél még ma is látható.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Azt a fura hogy ha nem előregel mentünk de ágtájat nem válaszhatun csak áthelyezővan. Lehet éntudok valamit roszul de edig mintha lrhetetvolba mindkettőt ha nem előregel tél.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Én úgy tudom random dobja be valahova, és ott van a leltárban az áthelyező is. Nagyon régen volt az, hogy a belépés előtt ki kellett választani az égtájat, de akkor nem volt áthelyező tárgy utána, szóval az végleges volt. Ez a választó képernyő újrakezdésnél még ma is látható.


Aha. Köszönöm akkor én tudtam rosszúl.
 
Fent