V57 beállításai

DeletedUser19698

Vendég
Én örülök ennek,minél több nagy klán így jön 58-ra,ha csak a hydra meg nem várja akkor már v59-et...;)
 

DeletedUser18336

Vendég
a beállításokba amúgy illene beleírni, hogy a morál örökös. én pl nem mentem volna be 55re, ha tudom hogy így lesz :(
 

DeletedUser18336

Vendég
bocs, mindig elfelejtem hogy nem egyénileg kéne fejlődni, hanem torobozni 190 tagot, és a kicsiket frontra telepíteni
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Pamperst felcsapjam rád? Esetleg megbüfiztesselek?
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
hol?
Aktív peremi védőjátékos vagyok belsőkkel meg barbikkal feltápolva.
Nem hiszem hogy kellene púp a hátatokra
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Ha szemét lennék, feljelentenélek, hogy a valódi nevemet kiadtad! De lásd, én úr vagyok, így ezúttal a banntól eltekintünk :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Én viszont nem vagyok úr!
CCEXEbr.jpg

Bármikor kiállok érted bá$tyám!
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Én mar azon se lepodnek meg ha temlpmos világ lenne ez, az égtájválasztas annyira aktív mint Hexi amikor támadást kap

A költözést segítő tárgyat csak azok a játékosok kapják meg a Leltárjukban, akik egyszerűen csak beléptek a világra játszani, tehát:
- nem előregisztrált játékosok
- nem meghívott játékosok
- nem újrakezdő játékosok

Ezen kívül időbeni lejárta is van, a belépéstől számítva. A határidő után (amit a rendszer jelez) a tárgy eltűnik. Pontos időpontot nem tudok előre meghatározni.

UPDATE: Előregisztrációval is jár!
 
Utoljára szerkesztve:

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
A költözést segítő tárgyat csak azok a játékosok kapják meg a Leltárjukban, akik egyszerűen csak beléptek a világra játszani, tehát:
- nem előregisztrált játékosok
- nem meghívott játékosok
- nem újrakezdő játékosok

Ezen kívül időbeni lejárta is van, a belépéstől számítva. A határidő után (amit a rendszer jelez) a tárgy eltűnik. Pontos időpontot nem tudok előre meghatározni.
Azzal mi a helyzet, aki előregisztrált mégis van a leltárban áthelyező cuccosa? (pl én)
 
Fent