V56 beállításai

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Nekem az a tapasztalatom, hogy azok szokták szeretni a gyors szervert, akik a daráláshoz, és a gyors győzelemhez vannak szokva. Gyors szerveren a nagy intenzitás miatt nagyon gyorsan letisztulnak az erőviszonyok, és az 1 jobb klán gyorsan a többiek felé tud nőni, így a vége nem lesz más, csak darálás.

De csak egy kérdés: ha hónapok óta készültetek egy szerverre, akkor miért nem indultok már el? Minden le van szervezve, nem? Oké, hogy vannak akik nem szeretik az egyes sebességet, de azt senki nem fogja elhinni, hogy egy 100 fős klán minden egyes tagja otthon durcásan ül a gép előtt, mert lassú szerót kapott.

De amit Márkó írt, azzal én is egyetértek, a szavazás miatt (valamennyire) jogos a felháborodás.

Igen,minden le van szervezve :)

Akkor tegyek fel nektek egy kerdest mint vezèreknek:
Ha a klánod huzos tagjai ,kifejezeten utálják a lassu világot ès nem indulnak,akkor indulnál a világon a huzos tagjaid nèlkül?
Mert nálunk,jelenleg mondhatni nem sok a huzos tag,DE mèg a többiek sem szeretik a lasu világokat,tehát lenne egy klán kedv nèlkül,akik eldobták vagy hanyagolták a lasu szervert,merthogy vègre indul egy gyors világ :D

Biztosan jo moka lenne :D

Melesleg,csak csalodotak vagyunk nem morcosak,mert volt egy szavazás,ès eszerint alakitota mindenki a jelenlegi világait,miután lezárult a szavazás,es mindenki lelkesen kèszült ,ami ugye már nincs meg.
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Hát figyu, ez érdekes kérdés. Ha régóta meg van beszélve egy indulás, akkor gondolom, mind a klán, mind a tagok részéről komoly az érdeklődés, tehát szeretnének játszani. Normál esetben ennek elégnek kéne lennie. ÉS majd alkalmazkodik hozzá, akinek nem tetszik. De, mint mondtam, ma már primadonnák vagyunk. Anno asszem Light is olyasmit mondott V39 előtt, amikor először azt írták, tőzsdementes, majd utolsó pillanatba berakták a tőzsdét, hogy most aztán rengeteg játékos visszamondta az indulást, de az FS valahogy mégis elindult 80-100 taggal, és meg is nyerték a szerót. Volt már ilyenre példa :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Melesleg,csak csalodotak vagyunk nem morcosak,mert volt egy szavazás,ès eszerint alakitota mindenki a jelenlegi világait,miután lezárult a szavazás,es mindenki lelkesen kèszült ,ami ugye már nincs meg.

Igen, ezt mondtam, hogy a szavazás miatt tényleg érhető, ami most van. Csak ott a probléma, hogy minek volt egyáltalán szavazás? :D Ezt mi, játékosok kúrtuk el, jóval ezelőtt, amikor minden hülyeséget meg akart szavaztatni az a 13 aktívan játszó játékos.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
v6-on játszottam, ott a játéksebesség 0.8, az egység sebesség 1.25 volt.
Nem voltam sokáig, de nekem nagyon bejött:

- elég ha kevésbé aktív az ember
- lassabban képződnek az egységek
- nem kell folyton azt nézni, hogy már megint támadni kell, de még egy hét sem telt el; 100+ nuke és vonat időzítése, nem olyan kellemes időtöltés hetente
- több idő jut a stratégia átgondolására

Persze lehet ellenérvként felhozni, hogy tovább tart, mint egy gyorsabb szerver. Nézőpont kérdése, ki mennyi időt szeret áldozni egy világra.

Közben kiszámoltam, hogy 2-es játéksebességnél a saját összeállításom 6nap 20 óra 6perc 28mp alatt készülne el, bármiféle bónusz nélkül. Bónuszokkal még 5 nap alá is le lehet vinni a képzési időt. Kinek hiányzik 4-5-6 naponta armázni? Rövid távon tartható, de ha elhúzódik a szerver, akkor rámegy az életünk is.

v6 miatt dobtam a kuró lájkot, egyből nosztalgia tört rám, mennyire is hiányzik kölyök. :(
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Igen, ezt mondtam, hogy a szavazás miatt tényleg érhető, ami most van. Csak ott a probléma, hogy minek volt egyáltalán szavazás? :D Ezt mi, játékosok kúrtuk el, jóval ezelőtt, amikor minden hülyeséget meg akart szavaztatni az a 13 aktívan játszó játékos.

Igazábol itt már nem lehet eligazodni,hogy mi is van...V55 is lasunak indult,aztán mègis gyors lett :D
Itt meg szavazás,szavazás háttán ès mègsem ugy lett :D

Nem fogunk belehalni V57 indulásáig sem,vagy V58....V100 ,viszont ez olyan. Hogy nyujtod a kisgyereknek a cukorkát ès mikor elvenè akkor visza huzod :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Hát 55 volt lassú, tornyos eredetileg, csak "több ezren" szavaztak (according to LCN) ezért ott változtatás lett. Ott is most néztem, volt vagy 10 oldal hiszti két setup topikban. Így találja ki az ember, mi legyen :D Fogjátok V55-ösökre, meg a "több ezer" szavazóra!
 

DeletedUser19651

Vendég
Nem kell kikérni a játékosok véleményét. Az új Supp csapat jó, bízunk abban amit ők és a központ indítanak.
Meglepetés beállítások vagyis előregisztráció alkalmával mindenki láthatja majd a világ infóit. Addig se szavazás se vita nem kell róla.
Alkalmazkodunk ahoz ami épp lesz!
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Értelmetlen szavazást indítani,hogyha nem tartja magát hozzá a support,és ez nem a játékosok hibája...ha v57-ről is lesz szavazás és ott is adnak a játékosok a szarnak egy pofont,mert az ellenkezőjét valósítják meg,akkor még gyengébb lesz a játékos állomány,ami szerintük most fel fog lendülni(persze a játékra nem fog költeni az új tag de majd meglátjuk)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Értelmetlen szavazást indítani,hogyha nem tartja magát hozzá a support,és ez nem a játékosok hibája...ha v57-ről is lesz szavazás és ott is adnak a játékosok a szarnak egy pofont,mert az ellenkezőjét valósítják meg,akkor még gyengébb lesz a játékos állomány,ami szerintük most fel fog lendülni(persze a játékra nem fog költeni az új tag de majd meglátjuk)

Anno írták is, hogy az új végjáték miatt az 56-os setup ajánlatok átkerültek 57-re. Gondolom külön elgondolás volt magasabb körökben, milyen legyen az új végjáték szeró. Ez az első alkalom, hogy a szavazás eredményét egy az egybe ignorálták, ne dramatizáld túl :)
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Az új végjátékkal együtt a beállítások is meg lettek határozva. Egy szavazásra invitáltunk titeket, hogy felmérjük az igényetek, viszont egy olyan szavazáson amelyen 60-an vesznek részt, és ezen szavazatok is megoszlóak, elég nehéz hiteles és az egész Klánháború közösség hangjaként elemezni a végső eredményt. Természetesen ennek ellenére figyelembe vettük, és nagyon hálásak vagyunk a részvételért, de kérlek ne tegyük egyenlővé 30 ember véleményét az egész játékközösségéével.

Sajnálom, de be kell látnunk, hogy bármilyen döntést is hozunk, soha nem leszünk képesek mindenkinek örömet okozni. Kérlek értsétek meg, hogy nem minden tőlünk függ, bár mi igyekezünk a tőlünk telhető legjobbat megtenni, kikérni a véleményetek, ezt továbbítani a központnak, alaposan mérlegelni és egyeztetni a jövőbeli beállításokról és igényekről felhasználva a szavazások és statisztikák eredményeit, ugyanakkor szem előtt tartani azt is, hogy szervereink változatosak és egyedeik legyenek, így kínálva minőségi és sokszínű játékélményt minden játékosunknak.

Véleményem szerint is érdekes világnak ígérkezik, és kár lenne kihagyni csak a sebessége miatt. :)
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Hát 55 volt lassú, tornyos eredetileg, csak "több ezren" szavaztak (according to LCN) ezért ott változtatás lett. Ott is most néztem, volt vagy 10 oldal hiszti két setup topikban. Így találja ki az ember, mi legyen :D Fogjátok V55-ösökre, meg a "több ezer" szavazóra!

Látom nagyon tetszik neked a több ezres szavazat!:D
 
Utoljára szerkesztve:

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Tudod,amikor számtech tanár vagy és órára azt a feladatott adott ki hogy mindenki kap egy 5-öst aki beregezik és leadja a szavazatát a gyors világra!:oops::D
 

DeletedUser19862

Vendég
Köszönjök a kedves észrevételeid :p

Szerintem ez évek óta az egyik legjobb világ lesz!

Oka:
Az egyetem nem igényli az árulást, a mértéktelen toborzást, csalást.. egyszerűen a csapat érdek erősödik, fókuszálódik ebben az újításban. Ez Remek!
Továbbá a lassú, templomos és őrtornyos világ lévén nagyobb hangsújt kap megintcsak a csapatmunka, sőt, a tapasztalatlanabb játékosok is lehetőséget kapnak egy jó játékra akár egy nagy, top klánban. Valljuk be.. Pontosan ilyen világot szeretett volna mindenki ☝️

Speed körök mindig indulnak, oda viheted heves csapatodat! :eek:



Azért ezen el gondolkodnék.
a speed is nyugdíjas barbizos szerver lett.:D
 

DeletedUser

Vendég
Mondandóm lényegessége az volt, ez a világ jól van így, nekem nagyon-nagyon tetszik ❤️
 

DeletedUser19862

Vendég
v51 Játékosok száma: 255
v52 Játékosok száma: 293
v53 Játékosok száma: 567
v54 Játékosok száma: 944
v55 Játékosok száma: 2241
K5 Játékosok száma: 188
K6 Játékosok száma: 294
K7 Játékosok száma: 559

összesen:5.341 játékos.
Azért ez csak el árul valamit nem ??
valamikor 2 szerveren volt vagy 60 ezer játékos.
és ez se 5.341 ember mert van aki itt is van ott is.
 
Fent