V55 beállításai

DeletedUser19651

Vendég
Ceasar vezér a kérésed megvalósításra került. Gondolom neked nincs ellenvetésed a beállításokkal kapcsolatban :D
 

DeletedUser18797

Vendég
Nekem mindegy igazából :D ígyis-úgyis játszok a v55 szerveren
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Nem tök mindegy? Mindenki úgyis gyakrabban váltogatja a klánját, mint a gatyáját, idővel úgyis a győztes klánba fog kikötni, ha elég sikamlós :)
 

DeletedUser18625

Vendég
Beállítások módosulnak a szavazás eredménye szerint:
Játék sebessége: 2
Egység sebesség: 0.5
Őrtorony: Inaktív
Megint egy jo szar beállítás , jo ez most nem a support hibája , de majd nézzzétrk meg , hogy fele annyian se lesznek ezen a szerin mint máshol , mezei unalmas szerver ami a starteroknak kedvez és a nyakamat rá , hogy tized annyi ember se fog járszani azok közül akik szavaztak :)
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Megint egy jo szar beállítás , jo ez most nem a support hibája , de majd nézzzétrk meg , hogy fele annyian se lesznek ezen a szerin mint máshol , mezei unalmas szerver ami a starteroknak kedvez és a nyakamat rá , hogy tized annyi ember se fog járszani azok közül akik szavaztak :)

Sajnálom, de soha nem leszünk képesek olyan beállítású szervert indítani, amely mindenkinek tetszeni fog. Ez nem csak a játékban, hanem az élet minden terén így van.
 

DeletedUser18625

Vendég
Szia swak.
Hát remélem azért ez nem szegi kedved és még véletlen se mondja vissza a nemesis az indulást :O
Emlékszem nem is olyan régen még mondogattad nekünk hogy 55ön megmutathatjuk mit tudunk ellened és ott lehet bizonyítani hogy mit érünk nélküled :)
Hát mi ennek eleget téve össze is szedtünk egy bandát és nem titkolt szándékunk hogy titeket legyőzzünk..legalábbis eddig azt hittem lesz erre esély hogy v50 legjobbja ellen tesztelhessem le mit tudok..erre napok óta mit hallok?? kritizálod a beállításokat meg hirtelen túl jó életed lett ahhoz hogy gyere 55-re..ez így nem járja..ki lettünk hívva elfogadtuk..mondtad ha valami bajunk van veled mutassuk meg 55ön..hát jövünk hogy megmutassuk erre te meg már keresed napról napra a kifogásokat hogy mibe lehet belekötni és mivel tudnád azt indokolni hogy ne gyere?
Jaj kérlek ne viccelj már..az meg hogy szerinted a gyors beállítás szar..hát felköptél egyet és megvártad még az arcodba esik..világ életedbe a gyors világokat szeretted most meg azt fikázod le...
Szóval hagyjuk ezt a mellé beszélést és szólj normandianak és szedjétek össze a csapatot szerdán pedig találkozunk :)

Ui:Ez a majd nézzétek meg hogy kevesebb játékos lesz duma meg elég gyenge próbálkozás arra hogy vissza legyen állítva :)
a szavazók 80-90%a pedig a mi klánunk tölti ki mert hát egy v50 top1 ellen azért ennyi esélyünk had legyen már hogy számunkra kedvező világot szavazunk meg ha már volt egy ilyen opció hogy lehet választani :)
és abba is biztos vagyok hogy nicek klánja sem fog ez miatt vissza lépni de ha csak a beállítási javaslatokat nézed akkor is látnhatod hogy többen preferálják a gyorsabb világot mint a lassút :)
Szia Vadi , majd eldöntöm akarok e menni vagy nem :) igen mondtam , hogy ott meglehet mutatni , hogy mit tudtok , HA indulok ;) ez a beállítás csak a klánotoknak kedvez , hisz horda , dsa , respect , amik starter klánok :) ha az embernek van egy kis esze fogja és nem regizik be egy számára előnytelen világra :) pomt azért , ahogy ti sem akartok 1-es sebességű világot :)

UI;

A duál és triál társamtólmfügg e megyek :) több nem fér bele most a magánéletembe :) azontúl ellened nincs mit bizonyítsak , nem vagy potencial számomra , egy séf , vagy egy pilvo esetlek boo vagy thar , taknyos már annál inkább :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18625

Vendég
jaaj majd megsajnállak :D
de azért v50 elején a popsimat fényesre nyaltad hogy milyen jó játékos vagyok meg classicon is de most hogy beszólt neked a csúnya vadi bácsi már nem is vagyok potenciális ellenfél :(
Tudom én hogy van ez ne fáradozzál vele amíg velem vagy jó vagyok aztán mikor ellenem meg mér egy béna noob ezt sokszok megkaptam de vagyok 38óta sehol nem tudtak elvinni pedig mindenhol full frontos voltam de ha már ennyire potenciált akarsz úgy is a taknyos fiokból leszek egy fiokba ricsivel meg krisszel szóval talán elég nagy potenciált fogunk tudni neked mutatni :/

horda tagok azok ellenünk jönnek semmi köze nem lesz hozzánk a klánjuknak szóval ugyan úgy ellenfeleink lesznek nekünk is mint bárki másnak itt.
Az meg hogy nem akarunk 1es világot nem azt jelenti hogy akkor nem mentünk volna :)
lett volna 1-2 kieső de ugyan úgy mentünk volna mint most kettes világon :)

Ui:de ha nem vagyok potenciál gyere face to face frontra a te trialod az enyém ellén :)
én válalom
50-en mindent mondtam szerintem csak azt nem hogy jól játszol , tudtommal utoljára még csak nem is valami szép levelezésünk volt , classikot jól tolod , scripttel vagy anélkül , de ott azt jól tolod ès ezt nem
Is vitatom :) ha triálunk minden tagja jön akkor tuti fronton leszek ne aggódj emiatt :)

Jó látni mennyi embert hoz lázba ha ellene játszom :p
 

DeletedUser15268

Vendég
Swak bácsi ha jön akkor legalább lesz izgalom nem vadi? 1v1 frontos csatátokat figyelemmel kísérném szívesen :)
 
Fent