v51 beállításai

DeletedUser18862

Vendég
Na most akkor mi is van valójában?
A 162000 pontot a városon belül kell a klánoknak összehozniuk? :D a 6x6 os mezőben? vagy mi a pék?
 

DeletedUser18862

Vendég
Olvasd át újra szerintem az új végjáték típus leírását :D
Megvan. Csak furán volt tálalva a dolog :D
Szerintem sokan még mindig azt, hiszik, hogy a városban lévő falvak pontja lesz az ami egyedül meghatározza a játékot.
2x is átolvastam és az influencer pontok folyamatos megszerzése lesz a kulcs. Az már most látszik, hogy egy sima 30 fős klán kevés lesz ehhez. Így ránézésre egy 3x30 fős Klánszövetség pl az FS ha indul egy jó összjátékkal leuralhatja a szervert. De ehhez töménytelen szintű nemesre védőre támadóra és nem utolsó sorban precizitásra időzítésre lesz szüksége. Fullos premade kláncsaládok előnyben :D
 

DeletedUser17650

Vendég
Engem kíváncsivá tett ez a 30 fős klánlimit. Így muszáj lesz azoknak ütni egymást, akik most 60-80 fős klánokban összejöttek. Lehet hogy az elején akadémiákkal csinál valaki 3 klánt 90 játékossal, de a végén csak az a 30 nyeri aki állva marad. Így már az elején lesznek sértődések, szakadások, mert sok az egó harcos, akik nem fogják tűrni hogy ne a fő klánban legyenek. Ehhez még jön az, hogy vannak lassabban startolók akik később lekörözik a startereket, de ez miatt maradhatnak ki egy top klán kezdőjéből. Szóval izgalmasnak tűnik, ha jelenleg nem is a beállítások miatt, inkább az miatt hogy a top klánok hogyan tudják ezt lereagálni, és milyen szövetségek köttetnek, illetve bomlanak majd fel, akár klán szinten, akár játékos szinten :D
 

DeletedUser18862

Vendég
Engem kíváncsivá tett ez a 30 fős klánlimit. Így muszáj lesz azoknak ütni egymást, akik most 60-80 fős klánokban összejöttek. Lehet hogy az elején akadémiákkal csinál valaki 3 klánt 90 játékossal, de a végén csak az a 30 nyeri aki állva marad. Így már az elején lesznek sértődések, szakadások, mert sok az egó harcos, akik nem fogják tűrni hogy ne a fő klánban legyenek. Ehhez még jön az, hogy vannak lassabban startolók akik később lekörözik a startereket, de ez miatt maradhatnak ki egy top klán kezdőjéből. Szóval izgalmasnak tűnik, ha jelenleg nem is a beállítások miatt, inkább az miatt hogy a top klánok hogyan tudják ezt lereagálni, és milyen szövetségek köttetnek, illetve bomlanak majd fel, akár klán szinten, akár játékos szinten :D

Triál accountról nem hallottál? Összeállnak és máris okés a dolog :D
Arról nem beszélve, hogy sokan nem tolják végig magukba a szervereket.
A vagy duálosodnak B vagy törölnek C vagy befoglalják Őket... A végén a 30 aktív fiók a lényeg, hogy az 31 vagy 71 játékost takar az már a játékosok dolga, ki kivel közösködik. Hosszú hónapokig egyedül amúgy se tudsz folyton aktív lenni.
 

DeletedUser18862

Vendég
Az a 30fős klántaglétszám remélhetőleg csak valami rossz vicc 1xnél,azok után hogy a 10x-es classicon volt 25 és a másfél kontis világon nem fértek el a top1 klánba 25en...:D Szerintem ilyen kis taglétszám még nem volt sehol soha :D és április1 már rég elmúlt...

Volt már. Azt hiszem Classic 7 en 30 fős volt klánzárral 4 fullos kontinensen:D Na az elég beteg volt.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Engem kíváncsivá tett ez a 30 fős klánlimit. Így muszáj lesz azoknak ütni egymást, akik most 60-80 fős klánokban összejöttek. Lehet hogy az elején akadémiákkal csinál valaki 3 klánt 90 játékossal, de a végén csak az a 30 nyeri aki állva marad. Így már az elején lesznek sértődések, szakadások, mert sok az egó harcos, akik nem fogják tűrni hogy ne a fő klánban legyenek. Ehhez még jön az, hogy vannak lassabban startolók akik később lekörözik a startereket, de ez miatt maradhatnak ki egy top klán kezdőjéből. Szóval izgalmasnak tűnik, ha jelenleg nem is a beállítások miatt, inkább az miatt hogy a top klánok hogyan tudják ezt lereagálni, és milyen szövetségek köttetnek, illetve bomlanak majd fel, akár klán szinten, akár játékos szinten :D

Hát téged is látni? :D
 

DeletedUser18862

Vendég
ottvoltam,piszkosul unalmas egy szerver volt...:D de az classic nem rendes szerver...:D
Akkor rendetlen szerver. De a Just belső viszályoktól hemzsegett és nem tudtak kilépni a tagok, kénytelen kelletlen megnyerték/tük a szervert :D
Viszont normál szerón tényleg érdekes lesz a 30fős limit.
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Akkor rendetlen szerver. De a Just belső viszályoktól hemzsegett és nem tudtak kilépni a tagok, kénytelen kelletlen megnyerték/tük a szervert :D
Viszont normál szerón tényleg érdekes lesz a 30fős limit.
Régen mindenki azért sírt hogy túl nagy a klán taglétszám, elég lenne 20-30 fős, de azok aktívak legyenek, meg kis tudás és már semmi gond. :)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Külső erősítéssel az égvilágon semmi értelme a csökkentett létszámnak,csak a játékosokkal szúrnak ki. Mégis miféle ostoba ember menne be 20-30emberrel egy világra úgy,hogy az ellenfelei 200an vannak és pont ugyanúgy össze tudnak játszani minden téren? Ha van 2ugyanolyan játékos de az egyiket 4en tolják védővel a másikat meg senki akkor nem kérdés melyikük fogja befoglalni a másikat. Azonkívül mi például akkor se férnénk be 30fős klánba ha csak azokat a játékosokat vinnénk akik évek óta velünk vannak...mégis mi alapján kéne eldönteni,hogy melyikük jöhet melyikük nem? De tegyük fel hogy nincs külső erősítés(de van). Akkor nem lenne ugyanúgy érdeke több fővel beregelni a szerverre már csak azért is mert közösen tudnak támadni? Területileg elosztanák a klánokat csoportokra és védelmet csoportonként szerveznék meg,míg a támadás ugyanúgy mehetne közösen. Védekezni nehezebb lenne,támadni könnyebb, A kis létszámú klánok azoknak kedveznének,akik maximum 30 értelmesebb játékost tudnak összeszervezni egy szerveren előre,de ez egy mese...ugyanis ha nem régi összeszokott és megbízható,egyenletesen teljesítő csapatot viszel akkor a kezdéskor összegyűlő játékosok több mint fele ki fog esni és ha 30fővel kezdesz akkor megmarad belőle mondjuk 12. Vagyis nekik is megérné 60fővel kezdeni hogy legalább 25 azért megmaradjon a végére is....és ugyanúgy az összeszokott klánoknál is van szóródás,mert van aki besokal,van akinek közbejön valami stb...jó itt nem 50+%os de 15-30 közötti meg szokott lenni,vagyis ha 30játékost akarsz a végére akkor sem 30fővel fogsz kezdeni....
 
Fent