V50 - Milyen legyen?

Melyik világhoz hasonlítson az 50. magyar KH szerver?


  • Összes szavazó
    153
  • A szavazás lezárult .

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
A szavazat végeztével kapunk majd a supptól valami tájékoztatást, hogy végül milyen konkrét kérést küldtök meg a központ felé? Személy szerint én egy szeptember eleji indulást tartanék a legjobbnak és ahogy néztem a többség is ezt támogatná, de javítsatok ki ha tévedek. :D
 

DeletedUser15865

Vendég
Szerintem hamarosan fog indulni, nemhiszem hogy egész nyáron szunetelni fog a szerverinditás és én meg nyáron érek jobban rá.

Meg sok olyan játékos is van még aki diák, azoknak is kedvezőbb lehet. Olyan hogy mindenkinek pont jo sosem lesz.
 

DeletedUser19367

Vendég
Szerintem hamarosan fog indulni, nemhiszem hogy egész nyáron szunetelni fog a szerverinditás és én meg nyáron érek jobban rá.

Meg sok olyan játékos is van még aki diák, azoknak is kedvezőbb lehet. Olyan hogy mindenkinek pont jo sosem lesz.
diak dolgozzon nyaron.
ha pp mentes lesz osz elott semmikepp ne induljon, nyaralasok, fesztivalok stb...
ha nyaron akarjak inditani inditsanak normal tozsdes vilagot es v51 legyen pp mentes.
 

DeletedUser18512

Vendég
én is a nyári indulást támogatom!
Ősszel még annyira se fogtok ráérni, mint nyáron!
azért a diákok ha nyáron dolgoznak, akkor is még ott az estéjük, meg a délutánjuk a játékra, ősszel meg már tanulni kell esténként is, szóval nyáron induljon!
De ezt úgy se mi döntjük el, a v51 meg már nem lesz PP mentes, vagy v50 PP mentes, vagy nem lesz, szóval nyugodjatok meg, majd lesz ami lesz! :D
 

DeletedUser18512

Vendég
tök mindegy, úgy se akkor fog indulni, amikor ti akarjátok, hanem akkor amikorra engedélyezik, ennyi! :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
És akkorra fogják engedélyezni, amikorra kérik :) És azt kérik, amit a többség akar itt. Vagyis remélhetőleg, ha már eddig így ment itt :D
 

DeletedUser18512

Vendég
nem így ment :D
Nem hinném, hogy mindenki pont 2 havonta kérte volna, ráadásul, amikor írtam a supportnak még nagyon régen, akkor mindig azt írták vissza, hogy akkor indul, ha új elem kerül a játékban, vagy a szerver terheltsége igényli az új világot!

szóval nem, ezt nem ti döntitek el :D
De majd kiderül, ha szeptember előtt indul, mondjuk augusztus 1 körül, vagy még előbb akár (ez az esélyesebb), akkor igazam volt, ha szeptemberben indul, akkor már most elnézés kérek :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
De a többi szerver indítását senki nem kérte, azt nyilván ők határozzák meg. De itt most nagy a csinnadratta, setup kérés, indulás kérés, meglepne, ha augusztus közepe előtt indulna.
 

DeletedUser18512

Vendég
Na erre kíváncsi leszek XD :D
szerintem július közepe körül már indulni fog, ha még nem előbb, de tényleg kíváncsi leszek, ha igazam lesz, akkor veszek egy 5-ös lottót, és azt is megtippelem, hátha bejön XD :D
 
Fent