V50 - Milyen legyen?

Melyik világhoz hasonlítson az 50. magyar KH szerver?


  • Összes szavazó
    153
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser18824

Vendég
Sziasztok!

1. Ne sírunk minden kis apróságért. Értékeljük amit sikerült elérnünk a szerverrel kapcsolatban és köszönjük meg a magyar support segítségét.

2. Zászló - Teljesen egyetértek, hogy ki szeretnétek használni a szuper zászlóitokat, de nem lenne fer! És most ezt olyanként mondom, akinek van egy pár szerver a zászlós accountjában. Határozottan ellenzek minden beállítást ami a tapasztalaton kívül más előnyhöz juttatja a régi játékosokat.

3. Klánok - Jöjjenek a nagy csapatok, mert ezután nincs kifogás. Aki nem lesz ott V50-en, annak semmi joga leszólni a mások teljesítményét. Szóval hajrá 'Világ verők', 'Magyar válogatott' és a többi kitüntetéshuszár, most kell megmutatni hogy mire vagytok képesek. (no offense)

4. Kezdés - Minél később, annál jobb. Október 1-re szavazok :D

R.

Ui: Majd szóljatok, hogy melyik égtájon kell kezdeni ;)
 

DeletedUser

Vendég
Elvileg indulunk (DSA) ? Köszi, hogy mondod, akkor már csak Archnak írjál, hogy ő is tudjon róla. :D
Mindenhol vannak egoista játékosok, -én is az vagyok- tudni kell kezelni őket, amire sok vezető nem képes és ezért szokott borulni a bili.
Arch ha indul is klánnal és nem játékosként akkor csak a [R]espect klánnal szerintem.
 

DeletedUser18512

Vendég
melyik égtájon XD
mindenki regizzen be mondjuk észak-keletre, és inentől kezdve, csak k45 lesz, k35, k46, k36 XD
azért ez durva lenne, nem? :D
 

DeletedUser18512

Vendég
De csak akkor jöhetsz, ha tesztek egy csomó barbit a klánhoz, te még meg is tehetnéd :D
meg a játék elején minden 1-es szintű legyen nekem, kivéve a bányák, azok 30 :D
És legyen egy vonat, meg egy nuke a falumban, szóval a tanya is legyen 30 :D
És minden építkezés csak 10 sec legyen, így élvezetesebb lenne nekem, na meg persze megnyernénk a szervert, nem lenne jó? :D
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Á, az én ötletem jobb volt. Vegyünk ki mindent és nézzük a fehér HTML kódot.
 

DeletedUser18512

Vendég
ha kiveszel mindent, akkor nem a fehér HTML kódot nézed, hanem a fehér oldalt nézed, a HTML kódot, akkor nézed, ha nyomsz egy ctrl+u-t, de az se fehér :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent