V50 - Milyen legyen?

Melyik világhoz hasonlítson az 50. magyar KH szerver?


  • Összes szavazó
    153
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser

Vendég
Ha benyomnak egy július közepi vagy augusztus eleji indulást feleannyi aktív játékos lesz,mint amúgy lenne...hátha tényleg megvárják az őszt az indulással :) De tekintettel arra,hogy az innogamesnek nem érdeke az,hogy minél többen játszanak pp mentes szerveren,így valószínűleg nem fogják megvárni az augusztust sem,hanem menetrend szerint 2hónappal 49után július közepén indulni fog...v49 május 17.én indult,lehet kitolják aug elejéig de az sem változtat semmin kb
Bízzunk benne. ;)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Ha benyomnak egy július közepi vagy augusztus eleji indulást feleannyi aktív játékos lesz,mint amúgy lenne...hátha tényleg megvárják az őszt az indulással :) De tekintettel arra,hogy az innogamesnek nem érdeke az,hogy minél többen játszanak pp mentes szerveren,így valószínűleg nem fogják megvárni az augusztust sem,hanem menetrend szerint 2hónappal 49után július közepén indulni fog...v49 május 17.én indult,lehet kitolják aug elejéig de az sem változtat semmin kb

Az mekkora húzás lenne, ha tényleg nyár közepére beraknák a pp mentes világot. :D Na de legyünk optimisták, remélhetőleg kitolják szeptember elejéig az indulást. Veletek hogy lehet számolni Light?
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Csak akkor van rá esély,ha ősszel indul,mi nyáron biztosan nem indulunk neki egy szervernek. Ha ősszel indul akkor talán ottleszünk :)
 

DeletedUser19537

Vendég
Mindkettő, nem bírom elviselni azt a stílust amit megenged magának az ottani vezető.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Elvileg indulunk (DSA) ? Köszi, hogy mondod, akkor már csak Archnak írjál, hogy ő is tudjon róla. :D
Mindenhol vannak egoista játékosok, -én is az vagyok- tudni kell kezelni őket, amire sok vezető nem képes és ezért szokott borulni a bili.
 
Fent