V50 - kezdődjék a hype

DeletedUser18465

Vendég
akkor ertheto miertnem tudod azt amit leirtal, nem funolos csapat a sparta...
nyilvan nem sparta nevvel mennenk ha nem lenne meg a csapat, de ezt ugyis latni fogjak majd a szerverre erkezok.
 

DeletedUser18836

Vendég
Aldi... tudod, hogy nagyon bírlak és veled semmi bajom de azt azért vágod, hogy nem palizod be oly könnyen azokat akik láttak már 1-2 dolgot a Sparta klántól.... így emiatt nem hisszük el a "kerülő" szöveget. ;)

Hogy fair legyek simán lehet 100%-ba igaz amit mondasz, csak sajnos eljátszottátok, hogy elhiggyjük fenntartások nélkül.
 

DeletedUser18465

Vendég
Aldi... tudod, hogy nagyon bírlak és veled semmi bajom de azt azért vágod, hogy nem palizod be oly könnyen azokat akik láttak már 1-2 dolgot a Sparta klántól.... így emiatt nem hisszük el a "kerülő" szöveget. ;)

Hogy fair legyek simán lehet 100%-ba igaz amit mondasz, csak sajnos eljátszottátok, hogy elhiggyjük fenntartások nélkül.

Koszi yoda, a kedves szavaid, nekem sincs veled semmi bajom. :) sztem konfliktusunk se volt meg es remelem igy is marad. De valoban igy van ha elhiszitek ha nem. Illetve ugyis megtudja mindenki elobb vagy utobb mi lesz. Ha ott leszunk komolyan akkor jatszunk egy jot, ha nem akkor csak elvezzuk es drukkolunk az sbtnek vagy az nfnek vagy a respectnek vagy az asgnek es meg sorolhatnam :)
 

DeletedUser18836

Vendég
Így van Aldi és maradjon is így ! :)

Persze majd kiderül, hogy mi lesz... mindenesetre nagy izgalommal várom, hogy milesz... legyen ott a Sparta vagy esetleg más klán avagy csak azok akikről tudunk, hogy indulnak.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Egy kis hype még!:) (kimaradt jelenet a videóból)

Rég nem olvasom azt a sok hülyeséget ami itt megy, de ezért benéztem:) Messala imádom a stílusod. Bár belőled lenne több ebben a játékban. Tudod tisztelni a társakat, az ellenfeleket. Mindenkinek van hülyesége, mindenki hibázik. De azért játsszunk, hogy élvezzük. Ehhez meg kell találni a partnereket, s jókat küzdeni. Remélem 50 erről fog szólni:)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Rég nem olvasom azt a sok hülyeséget ami itt megy, de ezért benéztem:) Messala imádom a stílusod. Bár belőled lenne több ebben a játékban. Tudod tisztelni a társakat, az ellenfeleket. Mindenkinek van hülyesége, mindenki hibázik. De azért játsszunk, hogy élvezzük. Ehhez meg kell találni a partnereket, s jókat küzdeni. Remélem 50 erről fog szólni:)

Köszi!:) egyetértek!
és nem szabad elfeledni hogy szórakozni járunk fel ide! Ha én is egy kis "pluszt" tudok adni a kikapcsolódáshoz már megérte!:)
 

DeletedUser19592

Vendég
A Spárga sose csinált olyat, hogy ment de mégse. Szépséghibái másból adódnak, amelyet V45-ön majdnem levetkőzött.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Koszi, hogy eldontottetek, hogy indulunk :)

Aldi most ezt úgy mondod, mintha nem lenne már biztos egy ideje, hogy jöttök. :D
Ami számomra furcsa, hogy 45-ös vereség után Nikitaa szinte egyből kijött fórumra és beharangozta az indulásotokat és ment is a toborzás rendesen, majd miután kiderült, hogy júliusban indul a szeró te magad közölted, hogy mégse indultok, most pedig saját magatokat cáfoljátok meg és mégis indultok a szerón, kicsit komikus. :D
 

DeletedUser19513

Vendég
Szerintem meg nem kell ezen kattogni, hogy jönnek e vagy sem! Nyilván felmérik az esélyeket és eldöntik. A klán vezetősége nem kockáztathat még egy "maflást" mert akkor a Spárta mint klán akkorát zuhanna, hogy nem biztos az, hogy képes lenne felállni. Az is bizonyos, hogy a vezetőségük sorba veszi a lehetőségeket. Számukra nem az a lényeg hogy könnyű vagy nehéz a világ. Sokkal inkább az, hogy feltudnak e vonultatni egy ereje teljében lévő Spártát amelyik bárki ellen eséllyel harcol, vagy megkockáztassák egy " könnyebbnek kinéző" világot és bebukják, mert csak a tagság fele vagy még az sem tud felvonulni. Azt is eltudom képzelni, hogy morálisan még nem heverték ki a v45-öt vagy páran kiábrándultak. Sok sok tényező játszhat most a Spártában szerepet.... De az biztos hogy a Spárta veszíthet a legtöbbet ezen a szerveren.
 
Fent