V50 - kezdődjék a hype

DeletedUser18465

Vendég
Aldi most ezt úgy mondod, mintha nem lenne már biztos egy ideje, hogy jöttök. :D
Ami számomra furcsa, hogy 45-ös vereség után Nikitaa szinte egyből kijött fórumra és beharangozta az indulásotokat és ment is a toborzás rendesen, majd miután kiderült, hogy júliusban indul a szeró te magad közölted, hogy mégse indultok, most pedig saját magatokat cáfoljátok meg és mégis indultok a szerón, kicsit komikus. :D
Megis talalgattok mai napig jovunk e avagy sem, naponta irnak ram mas klanokbol( nem mondok neveket) hogy jovunk e vagy sem. De mit szamit ? Hetfon mar mindenki tudni fogja. Illetve mennyivel jobb ugy keszulni, hogy 50-50 ra az esely.
 

DeletedUser18465

Vendég
Inkabb beszeljetek arrol, miert van az hogy az asg mar lassan tele. Es olyan nevek vannak ott akik elvileg sose teszik be oda a labukat, lasd pampalini akit ugye maga a kiraly szamuzott...
illetve sok semmit mondo nev, nekem maris tomegklan erzesem van efelol :)
 

DeletedUser19513

Vendég
Miért mindig az ASG a téma? :D Még a hype videóban sem kaptak helyet! :p Mellesleg minden esetben azt mondják hogy tömegklán és még is csak aljas módon tudták idáig megállítani őket! :) Szimpatizálok velük nem tagadom már csak azért is mert lenézik őket sokan. Viszont nézzük meg a v42-őn hogy buktak el? Vagy v46-on? Ferenc a "sok semmit mondó név" az lehet egy régi játékos új acc-ja! ;) v50-en nem lesz zászló szóval lehet simán menni olyan fiókkal amit most hozol létre. Semmi előnye nincs a több éve összegyűjtött zászlóknak. Ezt mondjuk hibának értékelem a supp-tól de ez van. Na meg ugye vannak azért páran akiket Don alapból nem engedne az ASG-be, pedig jelezték a jövetelüket. Az ASG egy erős közepes klán amiben ott van az szervergyőzelem lehetősége, a v45-ön hibáztak ahol a nagymellényük árát meg is fizették, de felelőtlenség lenne ha leírná bármelyik magyar klán! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Nincs semmi bajom veluk, felre ertesz, nagyon.
Csak megint vilagrol vilagra ugyanabba a hibaba esnek mint eddig, szoljon kozbe valaki ha nem igy van.
 

DeletedUser18836

Vendég
Nincs semmi bajom veluk, felre ertesz, nagyon.
Csak megint vilagrol vilagra ugyanabba a hibaba esnek mint eddig, szoljon kozbe valaki ha nem igy van.
Szerintem csak mi egyszerű földi halandók nem vagyok képesek(meg nem is vagyunk rá méltóak), hogy azt a fajta fejlett,komplex,logikus,tapasztalatokon alapuló gondolatmenetet megértsük.

És valójában ők nyernek minden világot csak mint mondottam volt egyszerű halandókként nem látjuk a jó dimenziót.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Még korai ítélkezni felettük, de az tény, hogy ennek a tömeges előregnek nem sok értelme van. Remélem Don azért tanult a hibáiból mert ha nem akkor ilyen ellenfelek mellett hamar szervezheti a klánt 51-re az FS ellen. :D
Mindazonáltal ha nem regel rájuk valaki akkor jó eséllyel behúzhatják azt a kontit, bár akkor is szendvicsbe kerülnek DJ és vélhetően a Spárta közé. :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Ilyenkor amugy ledobja oket kozepre vagy mi ? Ez hogy mukodik ?
 

DeletedUser19513

Vendég
Még korai ítélkezni felettük, de az tény, hogy ennek a tömeges előregnek nem sok értelme van. Remélem Don azért tanult a hibáiból mert ha nem akkor ilyen ellenfelek mellett hamar szervezheti a klánt 51-re az FS ellen. :D
Mindazonáltal ha nem regel rájuk valaki akkor jó eséllyel behúzhatják azt a kontit, bár akkor is szendvicsbe kerülnek DJ és vélhetően a Spárta közé. :D

A tömeges előregnek, hogy mi értelme van azt Don tudja, ám a "szendvics" elméleted elindított egy gondolat menetet bennem. Tegyük fel tényleg a Spárta és az NF közé szorulna egy 80 fős ASG. Milyen lehetőségek lehetnek? Az NF neki menne fejlődés hátrányból az ASG-nek? (az NF egy hét csúszást jelzett előre) Szerintem Roland nem tenne ilyen felelőtlen lépést ideje korán. A Spárta azonnal kihasználná a meggyengülését mind az NF-nek mind az ASG-nek. Ha pedig az NF és Spárta szöviben lenne akkor az SBT kénytelen lenne közbe avatkozni mert rá nézve olyanok erősödhetnének akik később mint ellenfelei szerepelnének! (Spárta hibája v45-ön ugyan ez volt) Szóval ez nem is olyan egyszerű téma! :)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Ilyenkor amugy ledobja oket kozepre vagy mi ? Ez hogy mukodik ?

Igen, középre fog kerülni a klán viszonylag közel lesznek egymáshoz a tagok, de láttuk legutóbb mi történt a Col-al. :D
Valószínűleg restartolnak majd ÉNY-re, ahogy mondták, de faluáthelyezővel sokkal könnyebb lenne összehozni egy jó elhelyezkedést.
 

DeletedUser19513

Vendég
Az is lehetőség, hogy Krisztián simán hagyná az ASG-Spárta-NF harcokat és a végkifejletben lépne mint negyedik fél. Viszont az biztos, hogy a harcoló felek "egyik szemét" minden esetben a másik klánon kell hogy tartsa mert ha borul az egyensúly akkor a korai győzelme bármelyik félnek könnyen a végzetévé válhat majd. Aztán mellesleg bármi lehetséges mert nem látok a vezérek gondolataiba! :)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
A tömeges előregnek, hogy mi értelme van azt Don tudja, ám a "szendvics" elméleted elindított egy gondolat menetet bennem. Tegyük fel tényleg a Spárta és az NF közé szorulna egy 80 fős ASG. Milyen lehetőségek lehetnek? Az NF neki menne fejlődés hátrányból az ASG-nek? (az NF egy hét csúszást jelzett előre) Szerintem Roland nem tenne ilyen felelőtlen lépést ideje korán. A Spárta azonnal kihasználná a meggyengülését mind az NF-nek mind az ASG-nek. Ha pedig az NF és Spárta szöviben lenne akkor az SBT kénytelen lenne közbe avatkozni mert rá nézve olyanok erősödhetnének akik később mint ellenfelei szerepelnének! (Spárta hibája v45-ön ugyan ez volt) Szóval ez nem is olyan egyszerű téma! :)

80 fős? Szerintem 180-ra gondoltál csak lehagytad az elejét. :D
Amit én felvázoltam az nem a kezdeti szakaszban lenne, hanem miután mindegyik klán behúzta a saját kontiját és akkor már semmit nem fog számítani, hogy valamelyik klán esetleg később indult pár nappal vagy akár 1 héttel.
Persze ez csak egy feltételezés volt a részemről, mert lehet másik kontira mennek a klánok, de amit kiakartam hozni ebből, hogy az ASG-nek ha az elején nem is, de utána már legalább 1 komolyabb klánnal meg kell küzdenie és valljuk be őszintén egyik ellen sem ők az esélyesek.
 

DeletedUser19513

Vendég
80 fős? Szerintem 180-ra gondoltál csak lehagytad az elejét. :D Ezen hangosan felnevettem! :D :D :D

Nem akarok veled vitázni, biztosan jobban tudod, vagy tapasztaltad lényegtelen is, de szerintem ha az ASG rendelkezik hátországgal akkor simán fel áll akármelyik magyar klánnak! Feltéve ha eljut a hátországig! :D
 

DeletedUser19582

Vendég
Ki kellett jönnöm reagálni, mert itt már most sok a hülyeség :)

Don, don... A Sparta az indulását tagadja, Te pedig az identitásod :) Tudjuk jól, hogy Gábor Te írkálsz Cannibals név alatt - ezt tagadod, vagy sem, nem számít.

Kérlek idézd be, akár ide, akár privátba, ki, hol mondott neked "NF egy hét csúszást jelzett előre" ilyet. Öröm látni, hogy nem csak a regünk mibenlétéről, de még az időpontjairól sem tudni semmit :)

Zyzz, hülyeséget mondtál szerintem. Valószínűleg az lesz, hogy egy helyre kerülnek, aki jó helyen lesz, az marad ott az origó közelében, a többiek újrakezdik az egyik égtájon. Legalábbis én ezt tenném, ha már előreg van, persze lehet, hogy más lesz. Én azért ignorálom az előreget, mert elveszi az áthelyezőt. De azt semmiképp se hiszem, hogy egy ÉK NF és egy DK Sparta közé valahogy bekerül az ASG, és ott is marad, az hatalmas ballépés lenne.

Don, visszatérve rád, pár általános információ:

-az NF nem fog egy hetet csúszni, nem tudom, honnan szedted ezt...
-ugyanakkor, előre megkötött diplomáciával se fogunk menni, se ellenség, se szövetség, se MNT téren - bár Hytech tegnap megpróbált már szövizni az NF-el ;)

Ezek után ha már írok ide, pár meglátás, mit várok:

Az ASG bejelentett egy ÉNY-t, az NF egy ÉK-t. A Spartánál DK biztos, ha jönnek, meg DNY-re valamilyen formában várom őket. Mivel azt mondják, hogy sokak szerint ez lesz az eddigi legerősebb Sparta, ezért szerintem lesznek olyan magabiztosak, hogy V45 után akár bevállalják a két kontit. Az SBT nem tudom, hova megy, de én a helyükben lefoglaltam volna DNY-t, hogy az esetlegesen jövő Spartat kényszerhelyzetbe hozzák azzal, hogy vagy mennek az egy (látszólag) szabad kontinensre, vagy bevállalják, hogy valakire ráregelnek az egyik kontin a "szabad" DK mellett. Azért idézőjelesen szabad, mert van Arch klánja, akik végül nem tudom, kire, de valakire rá fognak regelni, és ez lehet akármelyik klánra, annak nehéz dolga lesz, mert kevesen lesznek, de jó starterek, jó playerek. Az SBT a csendességét, a Sparta az erejét használhatja ki, míg az ASG a tömeg erejét. Akármennyire leszóljátok, ez az egyetlen szerver, ahol ideig óráig a tömeggel elérhetnek valamit, nem lesz az, hogy pár sok pps játékos szétveri őket egy hét alatt. Épp ezért senkit nem írnék még le. Hétfőn okosabbak leszünk sokakkal kapcsolatban, de az érdemi dolgok nem hétfőn délben fognak kiderülni, akkor senki nem fogja megnyerni a szervert...

Még senki sehol nincs, ne most akarjuk megmutatni, ki a fasza legény. Arra ott lesz V50, egyenlő feltételekkel :)


Mindenkinek szép napot,
Say Hi
 

DeletedUser18465

Vendég
Ki kellett jönnöm reagálni, mert itt már most sok a hülyeség :)

Don, don... A Sparta az indulását tagadja, Te pedig az identitásod :) Tudjuk jól, hogy Gábor Te írkálsz Cannibals név alatt - ezt tagadod, vagy sem, nem számít.

Kérlek idézd be, akár ide, akár privátba, ki, hol mondott neked "NF egy hét csúszást jelzett előre" ilyet. Öröm látni, hogy nem csak a regünk mibenlétéről, de még az időpontjairól sem tudni semmit :)

Zyzz, hülyeséget mondtál szerintem. Valószínűleg az lesz, hogy egy helyre kerülnek, aki jó helyen lesz, az marad ott az origó közelében, a többiek újrakezdik az egyik égtájon. Legalábbis én ezt tenném, ha már előreg van, persze lehet, hogy más lesz. Én azért ignorálom az előreget, mert elveszi az áthelyezőt. De azt semmiképp se hiszem, hogy egy ÉK NF és egy DK Sparta közé valahogy bekerül az ASG, és ott is marad, az hatalmas ballépés lenne.

Don, visszatérve rád, pár általános információ:

-az NF nem fog egy hetet csúszni, nem tudom, honnan szedted ezt...
-ugyanakkor, előre megkötött diplomáciával se fogunk menni, se ellenség, se szövetség, se MNT téren - bár Hytech tegnap megpróbált már szövizni az NF-el ;)

Ezek után ha már írok ide, pár meglátás, mit várok:

Az ASG bejelentett egy ÉNY-t, az NF egy ÉK-t. A Spartánál DK biztos, ha jönnek, meg DNY-re valamilyen formában várom őket. Mivel azt mondják, hogy sokak szerint ez lesz az eddigi legerősebb Sparta, ezért szerintem lesznek olyan magabiztosak, hogy V45 után akár bevállalják a két kontit. Az SBT nem tudom, hova megy, de én a helyükben lefoglaltam volna DNY-t, hogy az esetlegesen jövő Spartat kényszerhelyzetbe hozzák azzal, hogy vagy mennek az egy (látszólag) szabad kontinensre, vagy bevállalják, hogy valakire ráregelnek az egyik kontin a "szabad" DK mellett. Azért idézőjelesen szabad, mert van Arch klánja, akik végül nem tudom, kire, de valakire rá fognak regelni, és ez lehet akármelyik klánra, annak nehéz dolga lesz, mert kevesen lesznek, de jó starterek, jó playerek. Az SBT a csendességét, a Sparta az erejét használhatja ki, míg az ASG a tömeg erejét. Akármennyire leszóljátok, ez az egyetlen szerver, ahol ideig óráig a tömeggel elérhetnek valamit, nem lesz az, hogy pár sok pps játékos szétveri őket egy hét alatt. Épp ezért senkit nem írnék még le. Hétfőn okosabbak leszünk sokakkal kapcsolatban, de az érdemi dolgok nem hétfőn délben fognak kiderülni, akkor senki nem fogja megnyerni a szervert...

Még senki sehol nincs, ne most akarjuk megmutatni, ki a fasza legény. Arra ott lesz V50, egyenlő feltételekkel :)


Mindenkinek szép napot,
Say Hi
Szepen leirtad Roli. Amugy az sbt asszem ENY kezd, asszem head irta valamelyik oldalon :)
 
Fent