V48

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Ebbe igazad van. Lőjék el gyorsan, hogy 50 nehogy templomos legyen :D Nem értem a beosztásokat amúgy, 42, 43 templomos volt, azóta pihi..
 

DeletedUser7641

Vendég
A gyűjtögetés funkció kb. a kh legjobb újítása volt, ami mindenkinek jó volt. A védő játékosoknak, a támadó stílusúaknak, az inaktívaknak és az aktívak is simán tudják abuse-zolni. Csak azért írom, mert nem láttam a posztban illetve w98-on (ha jól tudom) az angoloknál kivették (bár ott van más finomság). Illetve éjszakai bónusz nélküli szeróra kíváncsi lennék. Mert vagy alvó mód legyen 10-től 10-ig és akkor ilyen nagypapa szerver vagy ne legyen éjszakai bónusz. Mert jelenleg ha behívok egy külföldi dualt az annyit tud csinálni, hogy éjszakaiba nézi a fiókot, plusz nagy részben az éjszakai bónusz üti ki az agresszív játékstílust és válik minden farmfestté (angoloknál nem igazán láttam az elmúlt 6-8 szerveren).
 

DeletedUser12157

Vendég
Én nem érzékeltem, hogy V41-en lett volna éjszakai bónusz...

Igaz, =SoH=? :D
 

DeletedUser18265

Vendég
A gyűjtögetés funkció kb. a kh legjobb újítása volt, ami mindenkinek jó volt. A védő játékosoknak, a támadó stílusúaknak, az inaktívaknak és az aktívak is simán tudják abuse-zolni. Csak azért írom, mert nem láttam a posztban illetve w98-on (ha jól tudom) az angoloknál kivették (bár ott van más finomság). Illetve éjszakai bónusz nélküli szeróra kíváncsi lennék. Mert vagy alvó mód legyen 10-től 10-ig és akkor ilyen nagypapa szerver vagy ne legyen éjszakai bónusz. Mert jelenleg ha behívok egy külföldi dualt az annyit tud csinálni, hogy éjszakaiba nézi a fiókot, plusz nagy részben az éjszakai bónusz üti ki az agresszív játékstílust és válik minden farmfestté (angoloknál nem igazán láttam az elmúlt 6-8 szerveren).


Az alvó mód nem hiszem, h helyettesíthetné az éjszakai bónuszt. X idönként, Y időre léphettél alvó módba, sokan nem is estére tartogatták az alkalmakat, hanem akkorra amikor csapódtak rájuk. Ha nem lenne éjszakai bónusz, mindenki akkor támadna, márpedig gyanús, hogy ez pár hónap alatt kiégetné a világ játékosállományának a felét.
 

DeletedUser16318

Vendég
Kit érdekel V50, pörögjön már v48, nem bírom egyszerűen. Majd mennek V51-re a nagy klánok, senkit nem érdekel egyik forintos klán se hogy milyen számú szerveren játszanak. zsa V48
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Este tíztől épp megfelel. Maxx 23:00.
Vannak itt munkás emberek is :)
Ja, mire hazaérek, nem lehet játszani, mert nem érek be sehova. Reggel meg mire csapódok, már nem vagyok gépnél.. Pont a munkás embereknek rossz, hogy van éjszakai bónusz. Szerintem te az álomszuszékokról írtál, de nehogy mindenki hozzájuk igazodjon!
 
Fent