V48

DeletedUser

Vendég
Na ezen a világon ilyen beállításokkal én is elindulnék .:D
 

DeletedUser18312

Vendég
Kedves Aldi.
Fogalmad sincs mi történt V46on.

Mielőtt elkezdődőtt a szerver, felkerestem Dont. Beszélgettem vele. Tetszett amit mondott és úgy láttam hogy hallgat rám. Szeretem az olyan játékosokat vezéreket, akik meghallgatják és ha látják nincs igazuk változtatnak.
Javítanak. Ezt tapasztaltam meg a beszélgetésből. Így úgy döntöttem, tanácsadói pozicióban elindulok, viszont hogy nagyobb legyen a füstje mint a lángja, a külsőt felhasználtuk. Ennek köszönhetően az ASG-t egyből szervergyözelemre esélyesnek tartották.

Már az elején tapasztalhattam mi Don legnagyobb hibája. Amin csiszolnom kell, ha szervert akarunk nyerni. Előszőr kicsibe tapasztaltam meg.
Kell a kellő egó és magabiztosság. De sose szabad a tagjaiddal, új tagjaiddal lenézően beszélni.
Becsábítottam Jon Bon Jones-t hozzánk, és már első nap elüldőzték, előadták magukat hogy V42ön így úgy elverték. Miközbe falut se tudtak tőle vinni, bizton tudom, mert együtt dolgoztunk össze a ASG ellen. Mi folyamat csak védekeztünk és a nukejainkat a Temp frontra küldtük. Vagyis 2en tartottuk úgy fel a ASG frontot, hogy nem is támadtunk oda, csak máshova...
Majd jött a második baki. Don kitiltása a külsőről és swakra akarta ezt ráhuzni, sőt ráis huzta mert kilett dobva. Pedig Don hibázott hogy belement evikével való viaskodásba.

Aztán ez átment nagyba, klánszinten. Befoglalt valaki 1 barbárt, 1 kis játékos. Vagy odavisszafoglalás volt, megse hallgatta a szövetséges vezérét, nem tárgyalt vele, csak eldobtuk.
Egyik nap még az Immoról úgy beszélt, mint akik a jobbkezeink és megnyerjük a szerót együtt, majd második nap felkelek és látom pirosak a térképen.

Egyszerűen így lehetetlen volt tervezni. Ha idegből eldobunk mindent. Próbáltam ezt szépen beadagolni Donnak. Kevés sikerrel.
Majd jött az ASG nagy pillanata. Sophie széttoborozta Night klánját.
Ekkor megtudtam kötni azt a szövetséget, amivel a szerver végéig mehettünk volna, és lazán beüthettük volna a Randomot/KDJ-t.
Megbeszéltük Donnal, ő is úgyanezt látta. Skulls szövetséget a végéig megkell tartani és megnyerjük a szerót. Cotl vs Cord tudtuk sokáig eltart, de ha azt látják a skullsal közösen csapjuk a randomot és sikeresek vagyunk az a gyöztes is mellénk áll és a randomot hátulról megtámadja.
Sima liba út vezetett volna a gyözelemhez. Félreraktam minden egóm és vadvirággal ledumáltuk meg a többi Skulls vezérrel. Egy erős rendkivül stabil szövetség alapjait lefektettük.
Majd szilveszter erősre sikeredett, és jövök vissza mit látok? Don megint idegből szétbarmol mindent. Hadat üzen a skullsnak. Még nem is végeztünk a hátsó résszel, de észnélkül nekikrohan.

Innentől elkezdtem inaktivosodni, nem vettem komolyan a világot. Több ASG tag felkért hogy buktassuk meg a vezért. Követnének. Még nem késő. Skulls is mellénk állna. Nem szoktam a számból segget csinálni, és nem szarok oda ahonnan ételt kapok így inkább úgy döntöttem szóltam nekik V48ra EWként vezérként megyek. Nem tisztogatok félúton, nem takarítom el más szarját, csak a sajátomét. Ezért szóltam mindenkinek hogy EW-ként megyek és a V46ot elengedem.

Összegezve ami miatt abbahagytam, hogy Don folyamatosan idegből cselekszik, pedig megbeszéltük előre melyik útvonalon járunk de ez sose volt biztos, mert 1-2 nap alatt mindent eldobott. Erre viszont nem lehet építeni. Ezért elköszöntem. Próbáltam nem kárt okozni, hogy korrekten lépjek le.
A klán viszont nagyon jó. Vakon követik, hallgatják a mondandóját. Stratégiai érzéke se lenne rossz, de továbbra is azt mondom, ha nem tanulja meg türtöztetni magát, és nem indulatból cselekszik, akkor fog igazán nagy vezérré vállni és akkor lesz szervergyözelmi esélye.
Addig nem...Játékoskapacitása meg van ahhoz, hogy szervert tudjanak nyerni.
 

DeletedUser18312

Vendég
Én is akartam régebben vele levelezni de szóra sem méltatott!:)

Rossz a memóriád.
Búcsúmondatokat kértél tőlem Dj Kh-s abbahagyásához. Arra nem reagáltam. Ha bármi kérdésed van nyugodtan kérdezz, szoktam válaszolni. Aldaron is kapott választ, és sztem normálisat. vigyorisat :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Rossz a memóriád.
Búcsúmondatokat kértél tőlem Dj Kh-s abbahagyásához. Arra nem reagáltam. Ha bármi kérdésed van nyugodtan kérdezz, szoktam válaszolni. Aldaron is kapott választ, és sztem normálisat. vigyorisat :D

Az pont a nagy vitánk után volt, nem is csodálom, hogy nem válaszoltál :DDD

Am az ASG-t le lehet szólni, hogy tömegklán, de simán van annyi bizonyított, jól játszó játékosa, mint a többi klánnak. De ahogy vigyo mondta, ráadásul ő belülről, Don szintjén kell keresni a bibit.
 

Sand

Active Member
A reakció pontszáma
113
Annyival egésziteném ki Vigyó hozzászólását, ha megengeditek, hogy a jelenlegi AC-ben is 3 volt Skulls vezető van jelen, velemmel együtt és velünk nem volt tárgyalás csak Vadvirággal, Cenával. Vadvirágnak már anno is megirtam, hogy nem tud klánt vezetni és abban igaza volt Gábornak, hogy az akkori Skulls valóban azt sem tudta merre van arccal. Ezért hoztuk meg azt a döntést, hogy külön válunk. Ezután viszont semmiféle diplomáciai megkeresés nélkül kb. 1 hétre rá kaptuk is a hadüzit. A többit már tudjátok.
 

DeletedUser18930

Vendég
Túl lassú, hamar meg fogják unni. Ahogy Sajtmacska írta, még korai a kérelmet felterjeszteni, talán emlékeztek rá. Személy szerint nem értem, hogy 2 nagyobb horderejű klán miért futamodik meg a v50től, és regel be egy világra ami esélytelen, hogy 50ig végezzen ezekkel a beállításokkal, 54ig sikerülne leghamarabb. Kicsit csalódás, hogy a nem fogunk annyi nagy klánt 50en látni.
 

DeletedUser18930

Vendég
Én egyik klánt sem nézem le, ne legyen félreértés, de egy szürke pici szerver helyett lehetne egy igazi színvonalasan játszani, úgy is mindenki panaszkodik, hogy bezzeg régen ...
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Rossz a memóriád.
Búcsúmondatokat kértél tőlem Dj Kh-s abbahagyásához. Arra nem reagáltam. Ha bármi kérdésed van nyugodtan kérdezz, szoktam válaszolni. Aldaron is kapott választ, és sztem normálisat. vigyorisat :D

Ez így azért nem igaz! Ha valakinek tisztelettel levelet írok,valahol elvárom hogy válaszoljon legalább valamit!
Nem vagyok gondolatolvasó! :)
Nem sűrűn" levelezünk!
Dj heaven,Warlodadi,Sir Antoán, (V28) Nekik köszönheted a V-28 at..ha őket nem tudod összehozni újra, akkor sajnos megint bukás lesz! V-48
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18465

Vendég
Rossz a memóriád.
Búcsúmondatokat kértél tőlem Dj Kh-s abbahagyásához. Arra nem reagáltam. Ha bármi kérdésed van nyugodtan kérdezz, szoktam válaszolni. Aldaron is kapott választ, és sztem normálisat. vigyorisat :D

Dj abbahagyta ? :D Haaa mikor ? :D
 
Fent