V47 tűzszünet

Radamesz

Member
A reakció pontszáma
39
Wm jól leírta. Örüljünk annak, hogy végre van egy hosszabb szünet, kikapcsolhatunk, feltöltődhetünk. A tűzszünet megköttetett, az lett volna meglepő, ha minden pöpecül ment volna, de mindkét oldal hibázott, viszont mindegyik tisztázva lett, és ez a lényeg. Szóval nem kell felfújni ezt az egészet, és farkast kiáltani (a másikra). Mindazonáltal ha hitelességünket is bizonyítani akarjuk, a megállapodás értelmében a megtámadott falvak mindkét oldalon meg kell hogy kapják a tűzszünet lejárta utáni 7 napos védettséget. Ezt majd vegyék figyelembe mindkét oldalon a támadásoknál!

Na de jó pihenést mindenkinek, és legfőképpen: Boldog Karácsonyt kívánok nektek és szeretteiteknek!
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Örülök a megkövezésnek.
Mintha tudnám,hogy Furián vagy Wm fiók éppen mit csinál.
07:30-kor jeleztem Dévnek,31-kor tatusnak.Majd a tagnak kicsit később.
Levelemet nem olvasva,inkább még elindított 2 vonatot,majd miután tatus írt neki tudta visszavonni az egyik vonatot,de minek is magyarázkodjak?
Úgyis én leszek akit sározhattok továbbra is,mert éppen nem tartozok a "baráti körötökhöz".
Rolinak továbbra is az lesz a lényeg,hogy engem járasson le.Lehet hisztinek tűnik Neked,ha én 14 órányi meló után aludni szerettem volna éjfél után,hogy másnap is helyt állhassak a melóban,és a családom is arra ébredt,hogy mások éjszakai életet élnek a kh-n.
Erre megoldásként kikapcsoltam az értesítőt,aminek volt eredménye.
De Téged ez úgysem érdekel,mivel egy régi sérelmed miatt,amiről 15 ember tudott végig itt akarsz engem alázni,több 100 előtt.
Így hát végszóként
Békés boldog karácsonyt Roli, és mindenki másnak is!
 

DeletedUser18544

Vendég
Jaj Roli, ha játszani tudnál annyira, mint külsőn kakit keverni, akkor már az innogames személyesen keresett volna fel
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Norbi, lehet, hogy nem tudok játszani, de én nem buktam egy arma alatt se 200 se 250 falut ;) Ez a hígfos Random az 5 aktív tagjával úgy beárazott Titeket, mint még senki más, a játékba kéne valamit mutatni, nem kijönni külsőre eljátszani a mártírt :) Az sokmindent elmond szerintem, ha a vezéretek is Titeket olt, ezen nem gondolkodtatok el? :) De neked hiába mondunk akármit is, aki már iksz szerver óta elbújt az "álcája" mögé. De legyek én szar játékos, az nem érdekel, de tudok csapatban játszani, amihez nektek közötök sincs.

Zsolti, nekem nem lényeg hogy le légy járatva, nem kellek én ahhoz :) Pláne, mivel továbbra is a Ti oldalatoknak szurkolok, mert a Random klánt nem kedvelem (de azért nem gond, ha beütnek :p ), szóval kapjátok végre össze magatokat, és mutassátok már meg, miért hallani rólatok a krónikákat, amiben hős legendákról van szó.
 

DeletedUser19814

Vendég
Én sem akarom itt keverni a sz@rt külsőn, de azért hozzászólok pár szót. Wm szerintem teljesen objektívan látja ezt az egészet. Tisztában van azzal is, hogy sikerült 2 nemest benéznie tűzszünet alatt, amit le is beszélt az illetővel, nem lett belőle probléma, elnézést kért. Ugyanez történt FURI4N-nál is, ott is meg lett beszélve a dolog, hogy csak fakek voltak. Amikor szalára jött bejövő, akkor azt meg kiírta fórumra, hogy miért támadják, ahelyett, hogy megkérdezte volna pmben, hogy hahó, miért támadsz tűzszünet alatt. Mint kiderült elkerülte a figyelmét a tűzszünettel kapcsolatos üzenet, amiért elnézést is kért, szóval megoldódott tulajdonképpen a probléma de még is ki lett rakva szerintem feleslegesen külsőre. ( Még akkor is feleslegesen, ha nem tudta, hogy Wm illetve Furi is megszegte véletlen ) Félreértés ne essék, engem ez abszolút nem zavar, meg nem fogok senkire sem haragudni, viszont az is elég erős állítás, hogy Wm tégla meg mittudomén... Ő csupán megfogalmazott egy véleményt, hogy szerinte nem kellene külsőn szapulni egymást, hanem a félreértéseket pmben megbeszélni és nem felnagyítani ezt az egész ügyet. Én nem gondolom, hogy ez a klántársa bemocskolásá lenne, mégha nyílvánosan is tette ennek egy részét...
Nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy Wm megbízható játékos és szívesen 'tűzbe is teszem érte a kezem' anélkül, hogy megégne.
Összefoglalva az egészet én feleslegesnek tartom egymás hergelését és a problémák külső fórumra való kihozását...
Béke emberek! ✌

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

S
 

DeletedUser19734

Vendég
Várom a kihirdetett változást a klánban :p hatalmas hipe tűzszünet alatt... most meg megy az utálkodás.
 

DeletedUser19259

Vendég
Azt várhatod, ilyenkor nem szokásuk szaladni (érted, szala, hihi :rolleyes: már csak egy sziszes kellene valahova o_O) a fórumra azoknak akik máskor már nyitás előtt a bejárat előtt sátraznak :D
 

DeletedUser19259

Vendég
Mindkét félre gondoltam, ha jobban elolvasod. Mi szívesen olvasnánk, innen is, onnan is, mi történhetett, hogy a nagy összeborulás véget ért. :rolleyes:
 

DeletedUser19734

Vendég
Semmi extra nem történt igazából, nézeteltérések sorozata okán lett ami lett. :) FF szeretné a maga módján családbarát utat járni a maguk heteo módján... Mi persze a semmibe vagyunk nézve már megvolt az első alany aki azt írta, hogy én le 1 v 1ezném legiost meg hasonlók... Nem is érdemes erről beszélni.
 

DeletedUser18544

Vendég
Semmi extra nem történt igazából, nézeteltérések sorozata okán lett ami lett. :) FF szeretné a maga módján családbarát utat járni a maguk heteo módján... Mi persze a semmibe vagyunk nézve már megvolt az első alany aki azt írta, hogy én le 1 v 1ezném legiost meg hasonlók... Nem is érdemes erről beszélni.


nem is kell részletezni, illetve kár volt felhozni is :) Két oldal, két nézet, egyik a másikat nézte semmibe, a másik meg az egyiket, lehet vesézni, de kár lenne érte :)
 
Fent