V47 tűzszünet

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Két klàn közti karácsonyi tűzszünet meghosszabbítása.


hali

az intervallum december 23. 23:00 - január 2. 08:00

-ha az adott időszakban foglalás történik, a falut a foglaló játékos köteles visszaadni, és 1 hét támadási tilalom van rá akkor is, ha ez a tűzszünet időtartamán túlnyúlik.
ez a támadási tilalom vonatkozik azokra a falvakra is, amelyekből védelem esett ki a foglalás által (ha volt ilyen)

-ha nem történik foglalás, csak seregek kerülnek kiütésre / épületek lerombolásra, az 1 hét támadási tilalom ugyanúgy él.


nagyjából ennyi az, amiről megegyeztünk, az hogy klánon belül milyen büntetésben részesülnek szabályszegés esetén a játékosok, ránk van bízva. annyiban maradtunk, hogy remélhetőleg egyik oldalon sem lesz ilyen :D

üdv,
dév
 

DeletedUser18783

Vendég
Ki jossz panaszkodni a helyett hogy irnal egy vezetonknek vagy pedig neki hogy van egy megallapodas es tartsa magat hozza.
Mennyivel egyszerubb lenne nem?

Gondolom biztos nem armat kapsz hogy meg keljen lepodnod hulyek meg mindig voltak es lesznek
 

DeletedUser18831

Vendég
Hidd el, nem véletlenül lett kitéve a kinti fórumra is!! a tűszüneti megállapodás. Fogalmazzunk úgy, hogy a Randomnál akadtak problémák a múltban az ìgèreteik betartásánál.
Szala csak jelezte, hogy mèg mindig van min dolgozni. :)
Amúgy a helyzet biztos gyorsan rendezve lesz. ;)

Ramos04
 

DeletedUser14522

Vendég
tgszisz dec 24, 07:42
neked nem mondták, hogy tűzszünetet kötött a random javaslatára a random és a corvine a békés karácsonyi ünnepek megtartására?

szabiatis dec 24, 08:25
hali
hat bakker küldhettek volna róla egy korlevelet, tényleg nem tudtam, már irtam szalának, hogy amiket nem tdutam visszavonni arra foglaljon rá, még van kozte 10 perc

szabiatis dec 24, 08:29
bakker megvan, 10 napja jott levél róla, bocsi, néztem :/

tgszisz dec 24, 08:30
kösz!
 

DeletedUser18783

Vendég
jéé mennyivel egyszerűbb volt ugye?
ha szala nem ide rohan ki panaszkodni hanem egyből rá ír első vonat után akkor vissza tudta volna vonni mindet :)
 

DeletedUser14522

Vendég
Ki jossz panaszkodni a helyett hogy irnal egy vezetonknek vagy pedig neki hogy van egy megallapodas es tartsa magat hozza.
Mennyivel egyszerubb lenne nem?

Gondolom biztos nem armat kapsz hogy meg keljen lepodnod hulyek meg mindig voltak es lesznek

ahogy ramos is írta, a nyilvános fórum tökéletesen alkalmas egy szerződés/szabály/ígéret betartásának kontrolljára, mivel ez nem magánügy, hanem (játék) közügy

nem panaszkodni jött ki szala, hanem információt osztott meg, ... ne keverjük már "kabátlopási" ügybe azt akié a kabát, légy szíves! ;)
 

DeletedUser18783

Vendég
és mint mindig megjöttél te aki a szarból is kimagyarázza a társait mert a szala legio tgszisz hármasnak mindig minden körülmények között igaza kell hogy legyen :)
Ha ez nem így van akkor is így van mert megmagyarázod hogy miért van igazad ha nincs is iagazad
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nekem is vannak bizonyítékaim, hogy hisztiztél, hogy hogy merészelnek Téged támadni, amikor neked családod van, majd kijelentetted, hogy Te is így fogsz szarni a tűzszünetre, mint a Random arra hogy neked családod van. De nem hoztam ki direkt, van neked elég bajod, az lep meg hogy ilyen kiváló stat után kell kijönni fűt-fát kiabálni a Randomra :D

De akkor azt mondod, hogy mivel ez csak írás, nem így volt, és Furi nem támadott a tűzszünetbe? Ki mered ezt jelenteni, Zsolti? Ha igen, eléggé pofára fogsz esni, ha pedig nem, és elismered, hogy ő is támadott, akkor nem látom be, miért jöttél ki a fórumra előadni, hogy a Random hú de megszegte a tűzszünetet, mikor ez általatok már jóval korábban megtörtént.
 

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Furian ejjel telorol felkomaban manexre reagalva kuldott ki script alapjan fakelest. En kiseret nelkul kuldtem ki 23:30-40korul WSre 2db nemest, nem tunt fel elnezest kertem. Meglettek beszelve ertelmes emberekhez melton.
Manex 23:02re jott vonattal meg osszesen 7nukeal... megvagtak nalunk irtam Devnek, beszelt a taggal, elnezest kertek.
Szabissal is lett beszelve. Na PONT!
Irta a tag visszaadja elnezest kert.

Akkor valaki mondja mar meg nekem h mi a hotmari f.szerz kell meg ezen vitazni???
Mindenki menjen es felejtse el ezt a k.b.szott jatekot es legyen a szeretteivel.

Kezd elegem lenni ebbol a sok folosleges hisztibol meg vitazasbol meg direkt kotozkodesbol.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Furian ejjel telorol felkomaban manexre reagalva kuldott ki script alapjan fakelest. En kiseret nelkul kuldtem ki 23:30-40korul WSre 2db nemest, nem tunt fel elnezest kertem. Meglettek beszelve ertelmes emberekhez melton.
Manex 23:02re jott vonattal meg osszesen 7nukeal... megvagtak nalunk irtam Devnek, beszelt a taggal, elnezest kertek.
Szabissal is lett beszelve. Na PONT!
Irta a tag visszaadja elnezest kert.

Akkor valaki mondja mar meg nekem h mi a hotmari f.szerz kell meg ezen vitazni???
Mindenki menjen es felejtse el ezt a k.b.szott jatekot es legyen a szeretteivel.

Kezd elegem lenni ebbol a sok folosleges hisztibol meg vitazasbol meg direkt kotozkodesbol.

Érdekes, szalán kívül mindenki meg tudta értelmesen beszélni az attrocitást azzal, akivel történt. Fogalmunk sincsen, hogyan lehet ez :)

De nagyon igaz a hszed! Végre valaki.
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
szala1 dec 24, 07:40
Hali!

Tisztában vagy vele,hogy megszegted a tűzszünetet?

szala1 dec 24, 08:18
???

szabiatis dec 24, 08:22
szia
bocsi, nemrég írt tatus, amit tudtam visszvontam, elmaradt a korlevél, nem tudtam csak a hivatalos kh-sról, foglalj rám légyszi

szabiatis dec 24, 08:30
ah már megvan a korlevél is, 10 napja jott, bocsi, benéztem :/
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
7:36-kor kijöttél külsőre jampizni, és kiderül, hogy 7:40-kor írtál először szabiatisnak, pedig a következő beszélgetés zajlott le vadi és közted:

és mint mindig megjöttél te aki a szarból is kimagyarázza a társait mert a szala legio tgszisz hármasnak mindig minden körülmények között igaza kell hogy legyen :)
Ha ez nem így van akkor is így van mert megmagyarázod hogy miért van igazad ha nincs is iagazad
Megtörtént,de ahelyett hogy olvasott volna indított még 2 vonatot,és kémlelést.


Tehát itt is hazudtál, vagy legalábbis nem azt mondtad, ami történt. Mert nem történt meg az írás, előbb jöttél ide, minthogy írtál volna neki egy levelet, hogy "hé te gyökér, tűzszünet van" :D
 
Fent