V47 beállításai

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Én szivesen megnézném már úgy,hogy nyersit se lehessen vásárolni.
Inkább vegyék ki azt mint a többit,ha már mindent nem lehet.
Hol vannak már azok az idők,mikor örültünk annak is ha megvolt az első, 1 db kl. Aztán ha hozott minden nyersiből 10et akkor dicsérgettük,most meg 30 darab nyersit venni se lehet a tőzsdén,minimum a 64 :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Nyitok majd a napokban egy topikot, mint 50 leendő résztvevője, csak még egyeztetünk a klánnal, mit is rakjak fel :D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
A 43 előtt is utolsó volt elvileg :) de sajnos vagy nem sajnos, 43-on egy olyan klán alakult, akikkel szivesen indulok másik szerveren, és többünk már pedzegette V50-et.

Ez jogos. :) Barcsa lesz a főszponzor? :D
Kíváncsi vagyok, hogy vajon sikerül-e elérni a tőzsde és felezgetés nélküli világot, amit sokan emlegettek már. Na meg hogy milyen klánok indulnak, mert most a top klánok közül szinte mindenkinek aktív világa van.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Ez jogos. :) Barcsa lesz a főszponzor? :D
Kíváncsi vagyok, hogy vajon sikerül-e elérni a tőzsde és felezgetés nélküli világot, amit sokan emlegettek már. Na meg hogy milyen klánok indulnak, mert most a top klánok közül szinte mindenkinek aktív világa van.

Barcsa lesz a bank xD
 

DeletedUser18312

Vendég
Az a baj nem gondolkodtok.
Nem lesz pp tőzsde?
Játékosok 2/3a pp-zni megy be. Ha nem lesz pp, nem megy be az a 2/3 játékos, akkor nem hogy 4 konti 1 hó alatt nem telik meg, de egyáltalán semmi esély nincs rá, hogy 4 kontin harcoljatok. Felkellene már mérnetek hogy mit kértek!
Tőzsde nélküli világ magával vonzaná hogy 1-2000 játékos helyett 300-400 lenne csak a szerveren.

Szerintem jó dolog a pp tőzsde. Ezáltal mindenkit elértek hogy menjen minden világra és "játszon" amit mi ppzésnek nevezünk. De ezáltal tágul a világ. Ha nem lehet ppzni, speciel én tuti nem megyek majd erre a világra, és az összes olyan sem, aki csak ppzni megy világról világra hogy eltartsa az aktív világát.
Ennek akkor lenne értelme, ha V49nél huznának egy határvonalat, és nem lenne mondjuk 1 évig szerver indítva. Akkor összegyülnének a tagok és klánok hogy nekiessenek egy jó V50nek, sok-sok klánnal. De amíg 2 havonta dobják ki az újabbnál újabb szervert, addig esélyt nem látok arra, hogy tőzsde nélküli világ legyen, mert az inaktivitásba fulladna. Érdemes azon is elgondolkoznotok, hogy amikor kiirtok valamit szavazásra, még 100 like se gyűlik össze. Ez azt jelenti, még 100an se mennének kb a tiáltalatok kért szerverre....Ritka unalmas szerver lenne az amit ti kérni akartok. A legnagyobb gond az, hogy nem fogjátok fel, változott a kh. Már nem lehet visszakanyarodni oda, ami régvolt. Az elmúlt. Ezt kell szeretni, ha meg nem szereted, ahogy mondták többen is, menjetek külföldi szeróra, ott még indítanak ilyen világokat és ott kicsit nagyobb a játékos mag, ott lehet még aktívan játszani.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Ennek akkor lenne értelme, ha V49nél huznának egy határvonalat, és nem lenne mondjuk 1 évig szerver indítva. Akkor összegyülnének a tagok és klánok hogy nekiessenek egy jó V50nek, sok-sok klánnal. .

Ezzel a résszel egyetértek, a többit direkt nem idéztem. :)
 

DeletedUser19073

Vendég
Ez jogos. :) Barcsa lesz a főszponzor? :D
Kíváncsi vagyok, hogy vajon sikerül-e elérni a tőzsde és felezgetés nélküli világot, amit sokan emlegettek már. Na meg hogy milyen klánok indulnak, mert most a top klánok közül szinte mindenkinek aktív világa van.

Beszelsz itt hulyesegeket s nem gondolkodsz
Random oda IS megy
 
Fent