V44 - Diplomácia nélkül! :)

DeletedUser

Vendég
Amúgy Cactus... Én elgondolkodnék a helyetekbe az indulás elhalasztásán. Ha jön swak, esélyetek sincs. Mondjuk nehezíti a dolgotokat, hogy mindig más néven van, mert kétszer ugyanazt nem meri felvállalni, de én biztos ami biztos nem indulnék!!!! El fog picsázni Titeket!!!!
Nem, tudom ki a cactus , neki megadom a tiszteletet mert azt az elvet kepviseli amit reg nem lattam :)
 

DeletedUser12246

Vendég
Amúgy Cactus... Én elgondolkodnék a helyetekbe az indulás elhalasztásán. Ha jön swak, esélyetek sincs. Mondjuk nehezíti a dolgotokat, hogy mindig más néven van, mert kétszer ugyanazt nem meri felvállalni, de én biztos ami biztos nem indulnék!!!! El fog picsázni Titeket!!!!

Én meg akkor, ha baraknak egy titkos világot :cool:
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Warlordadi sajna el van tünve! (nekem is hiányzik!)
Szerintem..
frissen-vagott-tyuk-csirke-es-kakas-elado-000_fitmax_805x611_1.jpg
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Antoán "lubickol" külsőn! Szerintem ez elég durva Random kritika!:D
Miattad nyerek Dj-től megint 100-pp-t! Fogadtunk!:)
 

DeletedUser8560

Vendég
A nyári indulás biztos. Mivel a játékosok nem tudtak együttműködni és megállapodni a mostani szerver beállításain, így az a központon múlik, és a játékosok által kért beállítások (ha lesznek ilyenek és azok egyeznek a leírt feltételekkel) már csak ősszel indulnak a v45ön.
 

DeletedUser8473

Vendég
Olyan úgy se lesz,hogy mindenki maximálisan egyet ért,de a többség akarata a szent alapon azért a központ oda figyelhetne arra amit többen szeretnének.
És nem egyszer kértünk már egy régi szerver indulást is ahol nem a pp a aúr.
egy egy hagyományos élvezetes szerot be be lehetne tolni.
 

DeletedUser6473

Vendég
Ezen a világon nem indulunk... legfőképp a béna végjáték miatt...

"Nyertes: Az a klán nyer, amelyik az összes bűvös falu 60%-át birtokolja minden kontinensen 14 napig." aztaaaaa.... :D Ha indul komolyabb szerver nem ilyen dedós akkor megyünk..várom a 45-öt...
 
Fent