v44 beállításai

DeletedUser11248

Vendég
Elég egy kontinensen az ilyen faluk 41%-át tartani ahhoz, hogy ne tudjon nyerni a nagy klán. Hiába van meg toborzással a másik 3 kontin a 60%, ha még nincs elég túlerejük akkor fölösleges, mert egy jó kis csapatot nem fognak leverni.

Vedd figyelembe ezeket:

2.A második kihívás a falu megtartása. A rúnák folyamatosan gyengítik a faluban állomásozó egységek erejét

Mivel a bűvös falvak csökkentik a védőik erejét (-50%-os a védelmi erő), egyre nehezebbé válik a falvak megtartása

Áltámadás: 1%


A nagy klán majdnem védőket sem kell gyártson,a kicsi meg csak védőket tud gyártani és vagy a tagjait védi vagy a Runákat..de mindkettöt védeni nem tudja és sok fakeval(bár ezt kicsit megemelhették volna,ha már szinezni akarták) max. nézni tudja hogy kit visznek..persze nem tudom egy kontin mennyi Runa lesz,mert ha kevés akkor azt még lehet védeni de akkor meg mi értelme a Runáknak,akkor olyan mint egy sima szerver..vagyis akárhogy nézzük semmi nem változott,semmivel nem lett érdekesebb se színesebb...egy sima szerver ahol elkel verd az ellenfeledet,extra nulla.

A véleményem még mindig az hogy olyan csinálta ezeket a Runákat aki még egy világot sem játszott vagy gyereknek nézz mindenkit :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Ezt bírom, már le van húzva, hogy jaj semmi nem lesz, holott még egy ilyen szerver nem hogy be se fejeződött, de még el se indult :D Várjuk már ki legalább, hogy mi lesz belőle, mielőtt leszóljuk
 

DeletedUser11248

Vendég
Nem leszóltam,mert ettől még lehet egy jó világ-jó harcokkal..de mivel új ez a Runás dolog arra voltam kíváncsi,gondoltam csavar egyet a megszokott játékon,hogy valamivel másabb lesz..de nem találtam semmit :(
 

DeletedUser

Vendég
Volt már példa arra, hogy két erős klán maradt a végére, bár ez régen volt (mint pl. V1). Talán itt is ha ez lenne a helyzet érdekesebb lenne, mivel egymást már nem tudnák elvinni, és így ténylegesen az győzne aki a Rúnákat birtokolja.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Volt már példa arra, hogy két erős klán maradt a végére, bár ez régen volt (mint pl. V1). Talán itt is ha ez lenne a helyzet érdekesebb lenne, mivel egymást már nem tudnák elvinni, és így ténylegesen az győzne aki a Rúnákat birtokolja.

Sok volt azért, ahol a döntőbe két relatíve azonos fél ment be. És ebbe igazad van, ha mondjuk két hasonló erő, pluszminusz pár százalék döntőzik, akkor érdekes lehet ez a beállítás.
 

DeletedUser11248

Vendég
Meséld...egy ideje nem játszom,így nem igazán követtem a beállításokat...anno ha jól emlékszem ezt multinak hívták és kitiltottak,meghagyva a kisebb fiókot...persze megvan a kiskapu hogy bejelölöd hogy közös net és nincs semmi a két fiók közt(apa-fia,férj-feleség)..viszont ha itt kint külsőn te írsz mindkét fiókból,csak multinak számitott..de lehet nem jól emlékszem..sőt már az is lehet hogy engedélyezik hogy 2 vagy több fiókkal is játszhatsz..
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Meséld...egy ideje nem játszom,így nem igazán követtem a beállításokat...anno ha jól emlékszem ezt multinak hívták és kitiltottak,meghagyva a kisebb fiókot...persze megvan a kiskapu hogy bejelölöd hogy közös net és nincs semmi a két fiók közt(apa-fia,férj-feleség)..viszont ha itt kint külsőn te írsz mindkét fiókból,csak multinak számitott..de lehet nem jól emlékszem..sőt már az is lehet hogy engedélyezik hogy 2 vagy több fiókkal is játszhatsz..

Hát ez igaz, de nem játszok ;) Se én, se Profiled Out. Multinak azt hívják - tudtommal - ahol egy IP cím nem alkalomszerűen belép ugyanazon a szerveren jelszóval egynél több fiókba. Asszem ott semmi ilyesmi nem történt. De ha egyszerűbb, nyugodtan maradjon meg annyi, hogy mocskos csaló vagyok, és van több 200 pontos fiókom a szerveren :D
 

DeletedUser11248

Vendég
Hát ez igaz, de nem játszok ;) Se én, se Profiled Out. Multinak azt hívják - tudtommal - ahol egy IP cím nem alkalomszerűen belép ugyanazon a szerveren jelszóval egynél több fiókba. Asszem ott semmi ilyesmi nem történt. De ha egyszerűbb, nyugodtan maradjon meg annyi, hogy mocskos csaló vagyok, és van több 200 pontos fiókom a szerveren :D

Valaki csak belépet,mert mindkét fiokban épitettek valamit:D

Multinak számít az is,ha itt külsőn van két neved,amelyből te irsz ide és az a két név majd megjelenik egy világon(persze hacsak nem adtad át hivatalosan az egyik fiókot),elég annyi hogy itt külsőn te írtál mindkét fiókból..van erre egy szabályzat is,valami olyan hogy vigyázz mit írsz,mert minden bizonyíték ellened,utólag hiába mondod hogy hülyéskedtem..vagy valahogy így szol...szóval ott a bizonyiték hogy mégsem legálisan vagy a V44-n,az IP-cimre meg nem térek ki,mert nem tudom hogy mindkét fiókba ugyanarról az IP cimröl léptél-e be,számítva hogy ne egymás után csináld vagy esetleg más IP címeket használtál,tekintve hogy nem tudom,ezt hagyom :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Valaki csak belépet,mert mindkét fiokban épitettek valamit:D

Multinak számít az is,ha itt külsőn van két neved,amelyből te irsz ide és az a két név majd megjelenik egy világon(persze hacsak nem adtad át hivatalosan az egyik fiókot),elég annyi hogy itt külsőn te írtál mindkét fiókból..van erre egy szabályzat is,valami olyan hogy vigyázz mit írsz,mert minden bizonyíték ellened,utólag hiába mondod hogy hülyéskedtem..vagy valahogy így szol...szóval ott a bizonyiték hogy mégsem legálisan vagy a V44-n,az IP-cimre meg nem térek ki,mert nem tudom hogy mindkét fiókba ugyanarról az IP cimröl léptél-e be,számítva hogy ne egymás után csináld vagy esetleg más IP címeket használtál,tekintve hogy nem tudom,ezt hagyom :p

Jelents nyugodtan, s megvizsgálják az illetékesek, és ha szabálytalanságot találnak, ki fognak tiltani. Megnyugtat, hogy V44-en ez a legérdekesebb téma ;)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Szerintem DJ meg a Profiled Out fiókban is Yugi van. :D
Amúgy meg sokan csinálják, hogy több fiókkal mennek be pp-t gyűjteni különböző kontikra. Internetmegosztást beállítja vagy másik gépről lépked be az illető, simán meglehet oldani úgy, hogy a supp ne vegye észre. Aztán ha lejár a 60 napos türelmi idő (vagy mennyi) akkor átdobja a pp-t a fő fiókjára és kész. :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Szerintem DJ meg a Profiled Out fiókban is Yugi van. :D
Amúgy meg sokan csinálják, hogy több fiókkal mennek be pp-t gyűjteni különböző kontikra. Internetmegosztást beállítja vagy másik gépről lépked be az illető, simán meglehet oldani úgy, hogy a supp ne vegye észre. Aztán ha lejár a 60 napos türelmi idő (vagy mennyi) akkor átdobja a pp-t a fő fiókjára és kész. :D

Kösz az ötletet :rolleyes::D:D
 

DeletedUser12246

Vendég
Hát ez igaz, de nem játszok ;) Se én, se Profiled Out. Multinak azt hívják - tudtommal - ahol egy IP cím nem alkalomszerűen belép ugyanazon a szerveren jelszóval egynél több fiókba. Asszem ott semmi ilyesmi nem történt. De ha egyszerűbb, nyugodtan maradjon meg annyi, hogy mocskos csaló vagyok, és van több 200 pontos fiókom a szerveren :D

3 belépésnèl pontosan. Vagy ha egyezik a jelszó a két fiokba.
Atraktad helyettesitesbe ? :D:D
 
Fent