v39 végjátékának ismertetője

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A v39 játékosai új napra ébrednek: Bevezetésre kerül a Végjáték.

A Végjáték során az alábbiak kerülnek bevezetésre:

  1. Most az érmeveretés költségét a normál érték 0,5-szörösére csökkentjük.
  2. A morál törlésre kerül
Ha egy klán területi aránya eléri a 80%-ot, és tartani tudja 1 napon át, akkor megnyerte a szervert.

Díjak:

  1. A győztes klán legnagyobb játékosa: 2000 Prémium Pont
  2. A győztes klán második legnagyobb játékosa: 1500 Prémium Pont
  3. A győztes klán harmadik legnagyobb játékosa: 1000 Prémium Pont
  4. A győztes klán többi játékosa: fejenként 300 Prémium Pont

További jó játékot, jó szórakozást kívánok a Klánháború Support Csapata nevében,

Sajtmacska
 

DeletedUser8560

Vendég
A világ belépett a következő végjáték fázisába, amelynek során a factort 0.35-re csökkentettük, és a világot zártuk az új belépők számára.

További jó játékot!
 

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Örömmel jelenthetem be, hogy az FS klán játékosai megnyerték a játékot.

A Klánháború Csapat nevében köszöntöm őket, és gratulálok eredményükhöz!

Arra kérek mindenkit, hogy ha még van kedvetek a v39 fórumán megjelentetni a klánotok, vagy saját történeteteket, élményeiteket, akkor küldjétek be nekünk, hogy azt kitehessem a fórumra.

Díjak:

A győztes klán legnagyobb játékosa: 2000 Prémium Pont
A győztes klán második legnagyobb játékosa: 1500 Prémium Pont
A győztes klán harmadik legnagyobb játékosa: 1000 Prémium Pont
A győztes klán többi játékosa: fejenként 300 Prémium Pont

Tűzszünet:

2017-08-31 18:00 óráig tart.

Ezt követően a szervert zárjuk; az ezt követő frissítés után a visszalépés nem lehetséges.

További jó játékot kívánunk mindenkinek, visszavárunk titeket az új szervereken!

Sajtmacska
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Üdv!

Beküldés helyett kiteszem ide,de természetesen megjeleníthető,felhasználható bárhol illetve eltávolítató innen.

Úgy gondoltam klánvezérek szempontjából kevés iromány van arról,hogyan is zajlik egy szerver az első perctől az utolsóig,ezért úgy döntöttem,hogy összegyűjtöm a gondolataim és megosztom őket veletek. Előre leszögezem,hogy a véleményem szubjektív,bizonyára vannak olyan tapasztaltabb vezérek akik a szerver egyes fázisait másképp oldják meg,és/vagy tudásukat jobban át tudják adni. Ez a szöveg leginkább a jövendő klánvezéreinek és az eziránt érdeklődőknek tartalmazhat hasznos információkat. Elég száraz iromány lesz…:)

Röviddel ezelőtt a klánommal, a Fekete Sereggel megnyertük v39-et.Több szempontból is példaértékűnek tartom ezt a győzelmet. Egyrészt mivel rajtcél győzelmet arattunk,FS-ként jöttünk a világra annak az első napján illetve úgy is fejeztük be a szervert. Másrészt azért,mert ezt azután tettük meg,hogy másfél évvel azt megelőzően v32 végjátékát elbuktuk. A Fekete Sereg története egy furcsa hullámvasút.V32őt 4en kezdtük és onnan jutottunk el odáig,hogy a következő világunknak valószínűleg 80+fős kezdőcsapattal fogunk nekivágni. Az,hogy melyik világ lesz az,azt egyelőre még mi sem tudjuk,de nagyon nagy eséllyel szervezetten neki fogunk még indulni valahol. Gondolkoztam rajta,hogy lehet a csúcson kéne abbahagyni,de ilyen jó csapatom még sosem volt és akármi is lesz az eredménye szeretnék még egy jót játszani velük :)

Egy szerver a klánvezér számára legkésőbb az előregisztráció kezdetekor elindul. Számomra talán ez a legnehezebb időszak általában,hiszen a megfelelő kezdőcsapat összeszedése alapjaiban meghatározhatja a szervert.39-en a szerver első napján velem együtt 40fős csapattal rendelkeztünk.Ebből a 40ből szerver végére 14en maradtunk meg,ha jól számolom ami meglehetősen jó arány,általában a kiesés közel 75%os egy szerver során. Az előre meghívott játékosok 80%át már ismertem más világokról,nagyrészük a v32őn kialakult FS keménymagját képezte.Nagyon fontos,hogy egy klánvezér stabil megbízható emberekkel rendelkezzen már a szerver kezdetén,ezt a szerver során NEM lesz ideje kialakítani,ez a pár játékos fogja a klán alapját alkotni a szerver során,rájuk lehet majd építkezni.Ráadásul ha tisztában van az ember azzal,hogy ki mire képes még mielőtt elindulna a szerver a leghozzáillőbb taktikát tudja alkalmazni már a regisztráció során is.Nem véletlen,hogy a nagyobb klánok szervezetten csatlakoznak be egy szerverhez,ez is hatalmas előnyt jelent.

Már égtájválasztásnál figyelni kell a potenciális ellenfeleket és a csapat kezdőerejét felbecsülve kell kiválasztani azt az ellenfelet amely ellen a legérdemesebb lesz fellépni a szerver elején. Általában a legerősebb és a leggyengébb ellenfelek közé érdemes beregisztálni,ezzel is könnyítve a klán későbbi útját.

A szerver indulásakor a regisztrációt le kell zárni pár napig,utána megkeresni a legígéretesebb klán nélküli játékosokat. Klánban levőket fölösleges,komolyabb játékosok vagy megvárják mire kialakulnak az erőviszonyok,vagy pedig már egy társaság tagjaként érkeznek a szerverre. A szerver elején folyamatosan újabb célok kitűzésével szűrni kell a társaságot,főleg az új tagokat. Elvárás lehet az aktivitás,farmolás,építkezés majd később a védelemküldés,legyőzött ellenfelek,foglalások.

A barbárfaluk foglalását folyamatosan szabályozni kell,ez az egyik legnehezebb feladat. Frontvonal kialakulása után be kell húzni a frontos barbár/bónuszfalvakat. Van mikor előnyt,van mikor hátrányt jelent a barbárfoglalás maga. Talán a legjobb hozzáállás,hogy akkor kell befoglalni a barbárokat,mielőtt még muszáj lenne,viszont halogatni kell a foglalásukat mindaddig amíg lehetséges ha élőjátékosok ugyanúgy foglalhatók.

A klánon belüli vitákat csírájában kell elfojtani. Ez akkor a legnehezebb a leghangosabban hőbörgő fél egy személyes ismerős…:) Nagyon nehéz korrektnek maradni,viszont tudomásul kell venni,hogy abban a játékban elsősorban klánvezér az ember,csak utána barát. Ha kivételezel észre fogják venni és ha elvesztik a bizalmat benned onnantól esélyed sem lesz arra,hogy irányíts. Természetesen lehet jóban lenni mindenkivel,nem erről van szó,de akkor is ki kell állni a helyes döntés mellett ha olyannal szemben kell a sarkadra állni akit amúgy nagyon sokra becsülsz. Nagyban meg tudja nehezíteni a vezetést,ha megkérdőjelezik a döntésed,vagy ha vitáznod kell az igazadért,a hatalmi harcokat el kell kerülni. Már a szerver legelején tisztázni kell,hogy a vezér szava szent,akkor is ha nem ért vele egyet valaki. Azoktól akik folyamatosan keresztbetesznek illetve megkérdőjelezik a döntéseidet meg kell válni. Fontos éreztetni viszont,hogy mindenkire szükség van a siker érdekében,illetve hogy minden kiküldött támadás,védőküldés,farmkör hozzátesz a végső sikerhez. Ha valami jól sikerült akkor nem szabad elfelejteni dicsérni sem,hiszen ha csak rosszat hallanak az emberek elvész a játékkedv,egyfajta optimizmus elengedhetetlen.

Érdemes venni a fáradtságot és megismerni az új játékosokat a szerver során.Nem szabad elfelejteni,hogy a legkisebb kezdőjátékos is lehet később lenyűgöző szerverelső,az ígéretesebb kezdőkkel foglalkozni kell,akinél látja az ember,hogy igyekszik próbálkozik tanácsokat adni neki,mert idővel meg fogja hálálni.

Fontos,hogy diplomáciánál megtartsuk a becsületünket,akkor is ha kárunk származik belőle. Lehet egy lapra mindent feldobni,de akkor fel kell készülni arra,hogy az előző szervereken elkövetett húzások miatt senki nem fog szóbaállni veled,vagy alapból arra fog készülni,hogy megpróbálod hátbadöfni.

Háborúknál érdemes egyszerre 1 ellenfélre koncentrálni,a többfrontos háborúkat ha lehet elkerülni.Van mikor az ellenség leggyengébb játékosainak a kiszedése a legeredményesebb eszköz az erős játékosaik megtörésére.A fakelés szinte ugyanakkora terhet ró az ellenfélre ha folyamatosan csinálják,mintha párnaponta armát kapna.Senkinek sincs végtelen tűréshatára,csak a legjobb játékosok bírják a folyamatos nyomást.Érdemes a legnehezebb frontszakaszokra a legjobb játékosokat kiköltöztetni,ugyanakkor a legjobban védekező játékosok helye mindig a gyengébb pontokon van,ők tudják a leginkább stabilizálni az adott területeket.Gyakran diplomáciával is eldönthető egy háború sorsa,azáltal hogy szövetségeseitekkel körbeveszitek az ellenfelet,akinek így több irányba kell figyelnie,ti pedig ezalatt nyugodtabban tudtok foglalgatni,területet kiépíteni.

A hátország kulcsfontosságú,a legjobb játékosok közül néhánynak a peremre kell koncentrálnia.Amíg nincs meg a perem sokkal kevesebb védő jut frontra,ha kell toborzással is siettetni kell a perem behúzását.Érdemes tömbösödésre irányítani a játékosokat,tömbben támadni és védekezni egyaránt könnyebb.

A legjobban teljesítő játékosok véleményét ki kell kérni,meg kell találni a legmegfelelőbb módot arra,hogy a klán hasznára váljanak.Ha képességeik alkalmassá teszik őket rá érdemes a klán vezetésébe is be lehet vonni őket. Nem szabad elfelejteni,hogy minden világ más,minden világon másképpen és más mértékben érnek rá az emberek,van aki egyik világon a legjobb húzóembered volt,most meg semmire sincs ideje.Az adott világ kulcsfiguráinak megtalálása az első pár hónap egyik legfontosabb feladata.

Az sem szabad elfelejteni,hogy vezérkedésben is ugyanúgy fejlődni kell,mint játékosként. V32őn volt szerencsém nagyincze ellen vezérkedni…kikaptam tőle,megvert minden téren. Akkor is,most is úgy vélem,hogy nála jobb vezér ellen sohasem játszottam,még most is jobb nálam. Talán egyszer beérem azt a hatalmas tudást amit összegyűjtött az évek alatt,viszont addig még sokat kell tanulnom:).32után is sokat beszéltem vele,39ről is volt mikor kikértem a tanácsát.Azt megelőzően is voltam sima tag,vezér,alvezér,vezetőségi tag. Ugyanúgy ahogy a játékot magát is a legjobbaktól tanultam a klánvezetést is a legjobb klánvezérektől próbáltam ellesni. Vannak páran akiket még nem volt szerencsém közelebbről tanulmányozni,de ha lesz lehetőség sort kerítek rá…Aki azt mondja,hogy már mindent tud,az hazudik. Mindent elértem már amire ebben a játékban lehetőségem volt,szinte mindent ami lehetséges,de a mai napig tudnak nekem új dolgokat mutatni.

Összefoglalva ha mindig kitartasz és mész előre,tanulsz a hibáidból és vagy olyan szerencsés,hogy ilyen lenyűgöző csapatod legyen,mint nekem ezen a szerveren akkor mindent elérhetsz.

Köszönöm Fekete Sereg!



varga1223;kecskes66;bence721;Maala;Cactusland;zsoltr;roberti;Don Fefe;fegyenc;ok1006;Halottaskocsi;Agica78;csiga16;josagos69;loncspep;Csaby88;-Conquistador-;forsaken;= pokora =;Geronimo82;Folber;fodoradam10;Dilazs az igazi;Speedy Gonsales;-Fakanál-;06705601206;unatkozom;Tenkes Kapitánya;ankesz10;Gabengocia;Samesz;Caution;OH MY GOD;Extrem;omsz;babybogyó;Király Rulez;bogul1274;guyupa;Pipu;brazil71;Derfel Cadarn;tepecske;-GoodDayToDie-;dzsozi;momo8;Tonau;Curtis.Jackson;WhiteAngel1;Prorex;Tocsa;Nokia20as;l3laster;Sir Kamra;csaron;diina;skYl1n3;öreg;Hunmaximus;




Lightrex
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser14687

Vendég
Gratulálok én is és a mondandóddal is teljes mértékben egyetértek! :)
 

DeletedUser6473

Vendég
Üdvözlök én is mindenkit és köszönöm a szót Sajtmacska! :)

Először is mielőtt bármit szólnék, emelem a poharam az FS klán összes tagjára, akik kitartottak a végsőkig árral szemben is és szeretném megköszönni a Face klán hűséges munkáját is, hisz szövetségesként mindvégig kitartottak mellettünk.
Gratulálok Hölgyek/urak!
Nos...
Én 4 hónap késéssel érkeztem erre a szerverre egy hosszabb kihagyás után. Sokan az öreg KH-sok közül tudják hogy gyermekem született ezért a 17-es szerver után visszavonultam (már azt sem fejeztem be), hisz minden időmet a családnak szenteltem. Egy dologtól semmi nem lehet fontosabb számomra az pedig a családom. Se munka se játék!
Viszont a porontyom 3 éves lett és egyre több szabadidőm keletkezett, ezért úgy gondoltam benézek már ide újra a játékba mik történtek mialatt nem voltam. Kerestem régi arcokat és találtam is szerencsére itt a 39-es szerveren. Többet is mint gondoltam volna. Sokan tudhatják, hogy a V1-es szerverről bannolva lettem és ezért már a V7 és V17-es szervereken *Cactusland* néven futottam. Viszont az a kellemes meglepetés ért (köszi Sajt), hogy be tudtam lépni a 39-es szerverre a régi Cactusland nevemmel (oldották a bann-t) és még ehhez kaptam 800 prémium pontot is a 8 éve tartó KH acc-ért. Nah én ennek annyira megörültem , hogy tudtam ezt a szervert nagyon végigtolom és a többit is ami ezután lesz.
Végignéztem az FS klán taglistát és josagos-nak írtam, hogy kérdezze már meg a vezetőket bevennének-e a fő klánba :) Ő ezt meg is tette és mivel legio is ismert - kisebb tanakodás után - úgy döntöttek kapok bizonyítási lehetőséget. Én ígéretet tettem akkor,bárhogyan is alakuljon a helyzet én hű maradok az FS-hez. Mikor én csatlakoztam bár már TOP1 volt az FS, de jelentős faluszámbeli hátrányba voltak ha együtt néztük az ellenséges CoL, HOPE és C-HOPE klánokat..Ezt ők érzékeltették is, mármint hogy ők dominálnak és övék lesz a szerver. Pár napra Halottas keze alá kerültem az alklánba. Nagyon készséges és segítőkész volt nah és persze nagyon aktív. Bármikor ráírtam reagált. Ez a legfontosabb ebben a játékban szerintem.. az aktivitás. Az aktivitás és az e mellé társuló optimizmus már fél siker!
Gyorsan felhúztuk az akadémiát a kezdő falumban és közben egyeztettünk hová tudok frontra menni. Végül az a döntés született, hogy egy inaktív tagunk faluit vegyem át hisz az közvetlen fronton van. Tetszett az ötlet és el is indultam a csatatérre, melyhez az ugrófalut Halottaskocsi biztosította. 4 nap múlva már ott díszelegtem a fronton. Olyan közel hogy hallottam a kardok csattanását.
Átvettem a 7 falut, melybe kaptam némi klánvédelmet is és megkezdtem a munkát. Mivel seregem még kevés volt, ezért az a kis nyersi amit farmoltam seregre kellett, nem tudtam érmézni. Ekkor szembesültem az idő elteltével változtak a dolgok és ugynevezett event-ek vannak a játékon belül, melyek segítséget nyújtanak. Azonnal kihasználtam ezt és folyamatosan minden event-ből háborús ládákat vettem hogy csak 1-1 érmét kelljen veretnem az új nemeshez. Hiszen a munkát azzal kezdtem, hogy a környékemen lévő barbikat befoglaltam. Számszerint 7-et és a környező szomszédaim is arra kértem tegyék ugyanezt, nehogy a hátunk mögé kerüljön a CoL.
Sosem voltam egy barbizabáló kisiparos, de van amikor ez elengedhetetlen....fronton pláne!
Ez egy másik fontos dolog számomra a tömbösödés során: NEM lehet közöttem barbár falu, se 90 pontos se 3000 pontos!
Tudom, hogy páran felszisszennek..de hát farm stb... én úgy játszom, hogy engem hidegen hagy a farm.. nagyobb kockázatot rejt magában szerintem az ha melléd tudnak foglalni mintsem hátrányt az ha pár farmmal kevesebb van a területeden. Sosem törekedtem arra hogy "hektárokat" tartsak kontroll alatt és úgy őrizzem a barbimezőket mint valami olajsejk az olajmezőket. Ezzel egy másik problémát is elkerülök, mégpedig hogy konfliktusok legyenek klántársakkal barbifoglalások okán.
Nem szeretem a konfliktusokat, de bátran beleállok bármelyikbe.. nah ezért sokan nem is szeretnek, de ezzel én sose foglalkoztam :) Az viszont azért megfigyelhető, hogy általában a másik oldalról utálnak többen mint ahol vagyok :))
Bízom benne az FS-ben kialakult 1-2 vitám már a múlt az abban szereplők számára is. :)
Visszakanyarodva a haladásra... Miután szépen befoglaltam a barbikat a Col is hipergyorsan elkezdte azokat begyűjteni a környéken és lassan eltűntek a farmok. Elkezdődtek a harcok.
Ebben az időszakban nagyon sokat dolgoztam együtt skYl1n3 és bence721 játékosokkal. Nekik nagyon sokat köszönhetek ebben a kezdeti időszakban, mert igazi csapatjátékosként működtek együtt velem mint közvetlen szomszédaim. Amikor rájuk írtam védő kellene, nem azt kérdezték meddig hanem hogy mennyi.. nah ez egy másik nagyon fontos dolog a játékban: Az önzetlen csapatmunka!!!
Ha nyerni akarsz és talpon maradni egy ilyen háborús játékban akkor működj együtt a szomszédokkal! Úgy gondolom ez rólam is elmondható.. nem gondolkodok marad-e otthon védőm, küldöm ha kell akár az összeset is ha valaki mellettem nagyon nagy bajban van... vagy akár 30 órára is pl guyupa-nak ha arma-t kapott. a védőim 95%-a kinn volt, de ilyenkor nem gondolkodok mi lesz ha megtámadnak, csak azon gondolkodok vajon elég lesz-e neki, hisz őt MÁR TÁMADJÁK!!! Tehát ne azzal foglalkozz mi lesz hanem azzal mi van!
Ezt a kezdeti időszakot azért írtam le mert számomra ez a legfontosabb többi csak plusz, hisz az alapokon múlik minden. A házad is összedől ha rossz az alap, mert nem fogja bírni a terhelést...viszont ha jó az alap mindegy hány emeletet építesz rá állni fog. Tehát ha visszanézitek akkor kiemeltem mi szükséges szerintem egy stabil alaphoz itt ebben a játékban. Ha ezek megvannak nagy baj nem lehet és tisztességesen tudod befejezni a szervert.
A további tevékenységem során természetesen nagyon sok további bajtársam lett.. kiemelném a teljesség igénye nélkül varga1223 és roberti játékosokat. Velük napi szinten nagyon sokat beszéltem és a későbbiekben robertivel szinte együtt haladtam, együtt közösen harcoltunk, majd ezt követően Lightrex-el is.
Természetesen sorolhatnék itt mindenkit akiért én tettem vagy akik értem tettek, de úgy gondolom ez egy csapatjátékban teljesen természetes, hisz ha belegondolunk a fociban se számoljuk ki hányszor passzolta a labdát.. egy a lényeg, valaki gólt lőjjön! Nekem teljesen mindegy ki lövi azt a bizonyos győztes gólt, melyik csapattársam... lefordítva mindegy ki hozza el a falut csak legyen a miénk! Tűzzük ki rá a zászlónkat!

A játék során volt köztünk áruló is, ne menjünk el emellett. Eléggé megbolygatta a méhkast. De engem mégse ez bosszantott fel igazán, hanem az ellenfél hozzáállása a dolgokhoz. Akik korrekt hozzáállás helyett simán átvették és azonnal 20-as fal mellett bevédték. Ha korrekt játékot szerettek volna akkor egyszerűen ránk írnak hogy az illető felajánlotta a faluit de ők nem fogadják el mert így korrekt. Tekintettel arra hogy a HOPE klán még a profilján is a tisztességes játékot hirdette.... ők sem szóltam semmit, hogy szövetségesük a CoL Champion vezényletével milyen gusztustalan lépést tett. Véleményem szerint aki tud a bűnről és nem szól az maga is bűnös! Maradjatok tiszták és fedhetetlenek! Ez még egy fontos tanácsom...
A játékot kémek nélkül is meg lehet nyerni és az így megnyert szerver még zamatosabb gyümölcs higgyétek el!

A játék elején azt mondtam Lightrex-nek ha top 30-ba behozom az acc-ot ekkora késéssel én elégedett leszek.. most 13.-ként zártam a szervert úgyhogy önmagamnak várakozáson felül teljesítettem. Sosem hajtottam a pontokra ezért a végén.. 70% körül írtam is Light-nak hogy én parkolópályára teszem magam és átadom a pályát a nagyoknak.. TOP5, hogy hagy hízzanak abban a 10%-ban...én már elértem a célom... Ő viszont azt kérte, adjak bele még egy löketet, ne álljak le...így végigtoltam rendületlenül ... mert a vezér szava szentírás!!!
Tehát mindegy TE mit gondolsz, ha a vezér azt mondja menj akkor mész, ha azt mondja állj le leállsz, ha azt mondja adj át 10 falut másnak akkor átadod... ha nem tetszik akkor a másik választásod hogy kilépsz.. Ne feledje senki ezt sosem! Egy kapitány van a fedélzeten!

Én ezúton köszönöm még egyszer ennek a kapitánynak (legio és Lightrex), hogy megadták a bizalmat és a játéklehetőséget és ígérem az elkövetkező szerveren ha ezt a teljesítményemet 100%-ra értékeli akkor ott számíthat a 200%-ra!

Sok sikert mindenkinek! Azoknak is akik még más szervereken éppen harcukat vívják és remélem páran erőt merítenek ezekből az írásokból vagy éppen megfogadnak tanácsokat!

Várom a következő szervert és a nagy csatákat! :) Valamit szeretném ha nyernénk megint mert szeretek írni és így újabb lehetőségem lenne rá :D Üdv!
 

Hunnyadi

New Member
A reakció pontszáma
16
Sziasztok.
Üdv.
Hunnyadi.
Egyszer is szeretnék Gratulálni a meg érdemelt V 39 szerver győzelemhez.
És azt is köszönöm hogy anno a 39 a FS klán ellen küzdhetem.Remélem majd lesz olyan idő is a mikor a FS oldalán lehetek.
További sok sikert minden játékosnak.
Üdv.Hunnyadi.
 

DeletedUser18914

Vendég
Gratulalok!


Gyozelem es Gyozelem kozott azert van kulonbseg :) Mutatok valamit.
V39
1 -Conquistador-
31661_thumb
FS 77,07 Mil.
2 Lightrex
31661_thumb
FS 71,25 Mil.
3 babybogyó
31661_thumb
FS 65,79 Mil


----------------------------------------------------
V38
1 Sir Antoán de la Főséfbá
coa_unknown.png
PFF 282,49 Mil.
2 szala1
30020_thumb
=R= 231,66 Mil.
3 -Firemaster-
30020_thumb
=R= 188,67 Mil.
4 pilvo2117 170,74 Mil.
.

.
.
.
.
.
.




20 B.Fox
coa_unknown.png
PFF 80,81 Mil.
21 cash..
coa_unknown.png
PFF 79,21 Mil.


A LE. ben Top v39-es Bogyonak momentuma nem volt 38-as szerveren hiaba allt mellette egy klan :)
Gondolom erzekelitek a kulonbseget szerverek kozott :) v38-hoz hasonlo mennyisegu csata 28-on volt utoljara a kozelmultban es tobbet nem is lesz.
 

DeletedUser11248

Vendég
Szép volt és gratulálok,megérdemeltem győztetek és kívánok további sikereket nektek!!!

Light elpirultam a szavaidon,még a végén elbízom magam :D de mint írtad,senki nem lesz jó vezér ha nincs mögötte egy kiváló tagság,ami nekem megadatott(köszönöm nekik most is) és most neked is,remélem sokáig együtt maradtok és sok sikeres harcot vívtok meg együtt...és külön gratulálok Conq-nak hogy V32-után itt is megszerezte a TOP1-helyet:)
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.110
Gratulálok a Fekete Sereegnek, mert megérdemelten nyertek.
Ők voltak az egyetlen klán akik nem inogtak meg, tették a dolgukat. Mikor szétpottyant az Ez-Van, nem volt kérdés hogy a top játékosok hova igazolnak. Nagyobb erőt, összetartást sugárzott magából az FS.
És hiába volt a Col-Grund, az egység és az egyetértés ismét győzött...
Külön kiemelném Mokus70 barátomat és a Face klánt, amely keleten a végsőkig kitartott.
Szép volt!
 
Fent