v39 beállításai

DeletedUser18627

Vendég
Több ismerősöm nem jött ez miatt vissza,de nem panaszkodok,ez van,az Inno tervez,s dönt,mi meg elfogadjuk,vagy nem..
Mindenki egyéni döntése mit tesz s hogyan.
Ellenben Lightrex nálad jobban senki nem szidta a tőzsdét,mégis már tegnap óta top1.-re tőzsdézted fel magad..:)
Mind1.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
Több ismerősöm nem jött ez miatt vissza,de nem panaszkodok,ez van,az Inno tervez,s dönt,mi meg elfogadjuk,vagy nem..
Mindenki egyéni döntése mit tesz s hogyan.
Ellenben Lightrex nálad jobban senki nem szidta a tőzsdét,mégis már tegnap óta top1.-re tőzsdézted fel magad..:)
Mind1.

Én is utálom a tőszdét, de több féle képp is lehet szidni
1. ppsek előnyben mert megtehetik
2. nincs rajta elég nyersi nekem :)

én az utóbbi miatt szidtam v36on :)
szval sztem rex is emiatt szidja :p
 

DeletedUser

Vendég
Több ismerősöm nem jött ez miatt vissza,de nem panaszkodok,ez van,az Inno tervez,s dönt,mi meg elfogadjuk,vagy nem..
Mindenki egyéni döntése mit tesz s hogyan.
Ellenben Lightrex nálad jobban senki nem szidta a tőzsdét,mégis már tegnap óta top1.-re tőzsdézted fel magad..:)
Mind1.

v39es nagy sz*rkavarás közepette ide is kitoltad a pofádat?:DDDDDD
Hogy érsz rá ilyenekre?:)
Dolgod van bent nem?:)
 

DeletedUser

Vendég
nemtudom,lighttal jókat nevetünk rajta:D

ma azzal próbálta idegesíteni lightot skypen,hogy mi szövetséget ajánlottunk neki:D
mindenki tudott róla,csak mi nem:)

nagy kópé a witcher fiú:D
 

DeletedUser18465

Vendég
nemtudom,lighttal jókat nevetünk rajta:D

ma azzal próbálta idegesíteni lightot skypen,hogy mi szövetséget ajánlottunk neki:D
mindenki tudott róla,csak mi nem:)

nagy kópé a witcher fiú:D

lol, ha már nem tud játszani legalább ne vezérkedjen... így is gáz amiket művel világról világra, egy világot sem nyert nem hogy vezérként (ezt nem én találtam ki nekem is mondta egy kedves ismerősöm) :)

mellesleg pár tagja már írta nekem skypeon, hogy mennyire kiállhatatlan már most, és még el sem kezdődött a világ :) ez tényleg very last dream lesz
de EZ VAN ezt kell szeretni :p mondjuk sztem már megszokta h mindenhol buktak/bukott :p
 

DeletedUser

Vendég
azzal ráb*szol,mert nagyon keveset termelnek..még azt se tudom mondani hogy a farmból szerzett nyersit elküldöm,mert az is nagyon gyenge:)
De rohadt finom rántottát tudok csinálni.Heti 2x csinálok neked,de akkor békén hagyol:)
 

DeletedUser18465

Vendég
azzal ráb*szol,mert nagyon keveset termelnek..még azt se tudom mondani hogy a farmból szerzett nyersit elküldöm,mert az is nagyon gyenge:)
De rohadt finom rántottát tudok csinálni.Heti 2x csinálok neked,de akkor békén hagyol:)

De MIÉÉÉRTTT???? nekem fluimucilt agyáááá :D ne rántottát :D

 

DeletedUser

Vendég
bikuci_sp9w4p_1107.jpg

Visszatérve witcherre:) Mikor megláttam a képet,egyből eszembe jutott:)
 
Fent