V28 beállításai

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17710

Vendég
emerpont

Sziasztok!
Engem meg ez érdekelne:
V21 beállítása:
Főnemesek
Főnemesek árának növekedése: Inaktív
Főnemesek képzése: Tárolós rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Aktív
Főnemesek maximális hatótávolsága: 250 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1

V28 beállításánál nemír semmit erről. Van rá sansz hogy ittse fog emelkedni az ára? Vagyis a 100. nemes is 1 aranyba kerül mint V21en? Mivel az rendkivül tetszett, a támadó játékosokat segítette.....

Mindig tudtam, hogy túl vagy fizetve, vagy nem az eszed után fizetnek :p, de ennyire. Én a helyedben még annak is örülnék, ha rugdoslak. ;)
http://hu21.klanhaboru.hu/stat.php?mode=settings
http://hu28.klanhaboru.hu/stat.php?mode=settings

Főnemes
Főnemesek árának növekedése Aktív, a költségek a második főnemestől kezdve nőnek
Főnemesek olcsó újragyártása Aktív
Főnemesek maximális hatótávolsága 250 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként 20-35
Hűség növekedése óránként 1.7

kiemeltem neked pirossal
akko' rád szabták? Egészen véletlenül?
Szerintem kár bárkinek indulnia veled egy szerveren! Akkora hátszeled van kisfiam, hogy az már nem lehet mák! :rolleyes: Egyébként minden lehet, félre ne érts, nem hiszem, hogy a szupport támogat, de azért fura!

Hál'isten, hogy itt voltál, s nem kellett mást bántsak!
 

DeletedUser4544

Vendég
Kösz Firka az infot, meg aztis hogy belinkelted hol tudom részletesebben megnézni a világ beállításait. Kiis ment a fejemből, kapsz egy pirospontot, kend a hajadra :D
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok!
Engem meg ez érdekelne:
V21 beállítása:
Főnemesek
Főnemesek árának növekedése: Inaktív
Főnemesek képzése: Tárolós rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Aktív
Főnemesek maximális hatótávolsága: 250 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1

V28 beállításánál nemír semmit erről. Van rá sansz hogy ittse fog emelkedni az ára? Vagyis a 100. nemes is 1 aranyba kerül mint V21en? Mivel az rendkivül tetszett, a támadó játékosokat segítette.....


Szia,

A nemesképzés költsége növekedni fog.
 

DeletedUser17995

Vendég
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mivel nincs égtájválasztás (előregisztráció), és belépek 1 klánba, akkor automatikusan a többi tag közelébe dob be?
 

DeletedUser16987

Vendég
"Kémrendszer: A kém külső egységeket ki tud kikémlelni"

Ez hogyan működik?
 

DeletedUser17710

Vendég
"Kémrendszer: A kém külső egységeket ki tud kikémlelni"

Ez hogyan működik?

Regisztrálsz a játékban. Építesz egy falut, s ott egy istállót és egy szobrot. Az ehhez szükséges nyersanyaghoz hozzájuthatsz termeléssel vagy ***ztogatással. Majd képzel felderítőt, illetve kapsz 10-et a küldetés teljesítéséért. Már csak meg kell várnod, hogy a lovagod megtalálja a távcsövet és azzal felszerelve küld ki a felderítő sereget.


http://hu28.klanhaboru.hu/stat.php?mode=settings
ez nagy segítségedre lesz:
http://help.klanhaboru.hu/wiki/Kezdőlap
kémlelésről:
http://help.klanhaboru.hu/wiki/Csaták#K.C3.A9mlel.C3.A9s

Gondolom a fórumban közölt kémrendszerre vonatkozó rész, csak elírás lehet.
 

DeletedUser16987

Vendég
Regisztrálsz a játékban. Építesz egy falut, s ott egy istállót és egy szobrot. Az ehhez szükséges nyersanyaghoz hozzájuthatsz termeléssel vagy ***ztogatással. Majd képzel felderítőt, illetve kapsz 10-et a küldetés teljesítéséért. Már csak meg kell várnod, hogy a lovagod megtalálja a távcsövet és azzal felszerelve küld ki a felderítő sereget.

Hát igen, ezt éppenséggel mind tudtam. Csakhogy amit írsz az nem igazán a kémekre, mint inkább a lovag-fegyverre vonatkozó infó.
A leírás viszont azt engedi sejtetni (tévesen, ahogy látom), hogy a kémek magukban is tudnának távolra látni, miként a többszintű fejlesztős világban?
 

DeletedUser4544

Vendég
Szia!
V21en volt szerencsém a többszintű fejlesztési világhoz.
1 szint: Csak a nyersanyagokat láttad.
2 szint: Falu szerkezetét is láttad
3 szint: ekkor láttad már azokat az egységeket is, amik falun kivül voltak.

Viszont itt nincs fejlesztési rendszer, vagyis csak távcső fegyóval láthatsz be....
 

DeletedUser8560

Vendég
A sikeres kémlelés feltétele a következő:
Nyersanyagok kikémleléséhez a küldött kémek minimum 50%-nak kell életben maradnia.
Épületek kikémleléséhez a küldött kémek minimum 70%-nak kell életben maradnia.
Külső egységek kikémleléséhez a küldött kémek minimum 90%-nak kell életben maradnia VAGY lovagnak (távcsővel felfegyverezve) is kell támadnia.
 

DeletedUser16558

Vendég
A sikeres kémlelés feltétele a következő:
Nyersanyagok kikémleléséhez a küldött kémek minimum 50%-nak kell életben maradnia.
Épületek kikémleléséhez a küldött kémek minimum 70%-nak kell életben maradnia.
Külső egységek kikémleléséhez a küldött kémek minimum 90%-nak kell életben maradnia VAGY lovagnak (távcsővel felfegyverezve) is kell támadnia.

Mi is kipróbáltuk klántárson és nem mutat kinti egységeket.
 

DeletedUser

Vendég
Halloween!

A v28-on miért nincs tánc móka kacagás?
Tudomásom szerint más világokon,megemelt nyersi termelés van minden bányában,ma nulla órától.
Ez megkülömböztetés,vagy negatív diszkrimináció.Esetleg az a baj,hogy mással faragtatom a Halloween tökömet?
Maradjunk a régi ünnepnél!
 

DeletedUser16987

Vendég
Azért egy hét alatt legalább annyi választ kaphattunk volna az illetékesektől, hogy ez tényleg nem a leírás szerint megy!?
 

DeletedUser16987

Vendég
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent