V27 Élménybeszámoló

  • Témaindító DeletedUser18477
  • Kezdés ideje

DeletedUser18477

Vendég
Kedves Játékosaink!

Köszönjük, hogy itt velünk voltatok a v27 világában, a győztes klán beküldte a világon eltöltött játékáról szóló bejegyzést és a hozzá tartozó videót.
Természetesen, ha mások is élnének ezzel a meghirdetett lehetőséggel, örülünk, ha hallunk rólatok! :)
Még egyszer gratulálunk a világon játszó minden kedves játékosunknak, és további jó játékot kívánunk! Reméljük a többi világon találkozunk:

Klánháború Csapat


Élménybeszámoló:


"Ez volt az első szerverem és annyira bele csöppentem a közepébe hogy kb gondolkodni se volt időm. Mindjárt a csatlakozásom után (GH klán tagjaként) kikerültem a frontra ahol 2 frontot kellett tartani az ASG és WWU ellen. Később ugye a WWU a GH beolvadása után, együttes erővel megnyerte a világot. Ugye említettem hogy zöldfülűként kezdtem a világot. Volt némi tapasztalatom hasonló játékokból, de ahogy elkezdtem vele játszani valamilyen szinten magába szívott.. Az aktivitás mellett kifejezetten fontos az időzítés és a klántagokkal való jó összjáték. Ha ezen 3 "alkotóelem' megvan, véleményem szerint már egész szép eredményekkel lehet játszani ezt a jatékot. Sok újítás is volt a V27 lefolyása alatt pl. nem kell különböző böngészős bővítményeket használni nemesvonat küldéshez. Ez valamilyen szinten jó és rossz is.. Jó mert bármikor, könnyűszerrel, akár telefonról, viszonylag rövid időn belül képesek vagyunk 4-5 nemest egymás után kiküldeni, viszont rossz, mert így már bárki könnyűszerrel élhet a nemesvonat lehetőségével. Egyszóval nagyon megfogott a játék és már tervezem a következő világon való indulást."

Videó:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent