V21 felmérés

V21 alapbeállítások


  • Összes szavazó
    205
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser349

Vendég
Szerintem inkább a sok dual-osra, zombira gondol. Jó volna egy alvásos világ, mint egyszer volt valamelyik. Csak épp tényleg alvásos kéne hogy legyen: megmondom hogy 00:00-tól 08:00-ig alszok, és akkor se én se ők nem támadhatnak. Sőt: se támadást, se erősítést nem indíthatnak az alvó fiókra. Ezt lehetne akár a hét napjaira beállítani, hetente 1x cserélni. Esetleg megnyomni hogy "mentem aludni" - és akkor 8 óra kikapcs. Értelemszerűen ilyenkor nincs "éjjeli bónusz" külön.
Nemes tárolósba meg az a durva hogy néha a nemesért milliárdokat kell fizetni, hiába "olcsó utánvét" vagy minek hívják ezt.
Íjászt nem tudom minek kiszedni - a legtöbben nem ismerik a lovasíjász, hagy szenvedjenek akkor.
Fejlesztéssel megint csak a gondok vannak, főleg a 3-assal...
Templom mindegy, klánlimit mindegy mivel úgyis összevonnak 1000 tagot ha lehet ha nem. Nemestáv meg legyen vagy végtelen, vagy csak 5-6 mező.
Fake limit meg? A fake-kat utálom, szóval lehetne egy olyan hogy lásd mivel jön az ellenség.

No, egy ilyen világon játszanék! :))

Speed-ezni vágyók meg menjenek speed-re.
 

DeletedUser7569

Vendég
A letárolós rendszer semmivel sem rosszabb, mint az aranyérmés rendszer, sőt, még csak nem is drágább. Ezen a rendszeren nem aranyat veretsz, hanem letárolsz. Ugyanannyiba kerül 1 letárolás, mint 1 aranyérem. És ha megvan a letárolás, azután ingyen képzed a nemest és nem kell még pluszban tízerzeket rákölteni külön nemes-költség címen. Nekem például jobban tetszik a letárolós rendszer.
A 3-as fejlesztés szintén nem rossz dolog, többet lehet stratégiázni. Ha meg lehet oldani, hogy az íjászt is bevonjuk (mellette értelemszerűen a lovasíjászt is), akkor a 3 szintes rendszer egész érdekes csatákat hozna. Plusz ha mellettük még lovag is van.
 

DeletedUser

Vendég
A nem egyszerű fejlesztési rendszer tényleg jó lenne, emlékszem nekem v3-on nagyon bejött, nem tudom sokaknak miért nem tetszik, több volt benne a harci lehetőség, de már mindenki hozzá szokott az ilyen sablonos világokhoz. :S
 

DeletedUser

Vendég
A letárolós rendszer semmivel sem rosszabb, mint az aranyérmés rendszer, sőt, még csak nem is drágább. Ezen a rendszeren nem aranyat veretsz, hanem letárolsz. Ugyanannyiba kerül 1 letárolás, mint 1 aranyérem. És ha megvan a letárolás, azután ingyen képzed a nemest és nem kell még pluszban tízerzeket rákölteni külön nemes-költség címen. Nekem például jobban tetszik a letárolós rendszer.
A 3-as fejlesztés szintén nem rossz dolog, többet lehet stratégiázni. Ha meg lehet oldani, hogy az íjászt is bevonjuk (mellette értelemszerűen a lovasíjászt is), akkor a 3 szintes rendszer egész érdekes csatákat hozna. Plusz ha mellettük még lovag is van.

Ezek szerint nem sokáig játszottál V3on. Ha képzel egy nemest, és pl védekezésben elesik, akkor a teljes árát le kell tárolnod még egyszer. Ha pedig támadásban esik el, akkor nem tudod kedvezményesen újraképezni csak ott ahol eredetileg gyártottad. Ha magadra foglalsz szintén buktad a nemes teljes árát. Míg az érmerendszernél 1 érme áráért újraképzed bárhol. Tehát nem a szó szoros értelmében, de drágább a nemes a tárolásos világon. Ha buksz egy falut, az ugyanúgy egy teljes nemes árába kerül.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11220

Vendég
Legyen olyan mint a V5 beállításai. Azon a világon már a "kicsik" nem tudnak sokmindent elérni de eddig személy szerint azt a világot élveztem a legjobban. Szóval a sebessége legyen 2-es ! :D
 

DeletedUser

Vendég
Templom legyen.Íjász legyen.Fejlesztés -- classic többszintes (minden egység max 10 szint)
 

DeletedUser17147

Vendég
Kéne egy lassabb világ is egyszer, pl 0.8-as.
A fejlesztős (3 szintes) nekem nagyon bejön, az is jó lenne.
A templommam meg mi a baj?
 

DeletedUser17017

Vendég
Én nem valószínű hogy indulok ezen,de azért leírom :

Aranyérmerendszer : érmés-veretős
Lovag - legyen
Ijász - legyen
Fejlesztés - Classic
Templom - Ne legyen
Klánlimit - Az SE legyen XDDD ( Hadd legyenek 1000 fős klánok )
Nemes távolság 58 óra , azt a jóég tudja hogy hány mező :D
 

DeletedUser

Vendég
Van rá esély, hogy egyszer indul egy olyan világ ahol minden taktikai elem egyszerre lehet jelen?

Értem ez alatt:

Fejlesztés -- többszintes ( egységenként max 3 szint , összesen 15 szint lehetséges) 2411,71%
Lovag, íjász van.
Morál, éjszakai bónusz, 1:20-as szabály aktív.
Templom van.
Zászlók vannak.
Milícia aktív.

Szerintem egy ilyen nagyon jó lenne.

Ebben talán nem lenne olyan nyomasztó a kockák fölénye.
 

DeletedUser

Vendég
Hát elég gyorsan zártátok a szavazást. :( Nem volt 8 óra rá. (a küldött levél, és a szavazás zárása között eltelt időre gondolok)
Pedig most lett volna időm. Na mindegy. Úgy sem nagyon szoktátok figyelembe venni, mit is akar a többség. :(
Minden esetre leírom mit szeretnék: :)

Nemesképzés -- aranyérme rendszer

Lovag -- NE legyen, bár egy kicsit határozatlan vagyok. :)

Ijászok-- NE legyen
---
Fejlesztés -- többszintes ( egységenként max 3 szint , összesen 15 szint lehetséges)
vagy
Fejlesztés -- classic többszintes (minden egység max 10 szint)
---
Templom--- NE legyen - Ezt nagyon nem szeretem. Iszonyatos tanyahelybe kerül... Taktika ide, vagy oda.

Klánlimit : 50, vagy még kevesebb. :)

Nemes távolság: 200 mező, vagy 5-6 az nagyon tuti lenne! :)

És az a felvetés is tetszik, hogy minden elem szerepeljen benne, mint "nehezítés".

Plusz a dolgozó emberkék miatt, jó lenne egy 0,9-es, vagy 0,8-as sebességű világ is. :) Annó az nagyon tetszett. Nem késtem le semmiről. Persze van mobilom, de arról nagyon macerás.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Vagy volt valami tanyaszabályos dolog. Na az még elnyerné a tetszésem. :) Azt hiszem nem volt még olyan világ, persze tévedhetek.
 

DeletedUser6772

Vendég
V21 tökmind1
V22-re lehetne:

Templom:aktív
íjász:aktív
lovag:aktív
Fejlesztés:3szintes max 15szint
egység sebesség:0,8-2között
klánlimit:100
külső erősítés:inaktív
zászlók:inkatív
Nemes képzés:tárolós
Nemes táv:200mező
Olcsó nemes:aktív
Morál:inaktív (vagy regeléstől max 1 hónapig)
Éjjeli bónusz:inkatív
alvó mód:8 óra (48 óránként)
Milícia:mind1
 

DeletedUser8560

Vendég
A felmérés célja az volt, hogy közvetíteni tudjuk a felmerülő igényeket a központ felé.
Ha összesítve megnézzük az eredményeket, akkor látható, hogy a játékosok két nagyobb csoportra oszlanak: az egyik csoport egy nehezebb technikásabb világot szeretett volna, a másik kérése egy v5 típusú gyorsabb világ nyitása volt.
Mivel a következő szerver mindenképpen 1/1 gyorsaságú lesz, így az a döntés született, hogy a v5 típusú szerver legyen a következő, gyorsabb világgal párosítva, míg most akkor induljon egy lassabb, technikásabb világ.

Így remélhetőleg mindkét csoport még idén megkapja azt a világot, ahol szívesen játszana.

Ami ebben a pillanatban tényként kezelhető:
- titkos világ csak classicon lesz, normál világon nem
- alvómód csak classicon lesz, normál világon nem
- csökkentett prémium funkciók csak classicon lesznek elérhetők
- classic világok remélhetőleg folyamatosan kerülnek indításra, és nem ilyen rövidek (ez első körként leginkább csak bemutatkozás), hanem 6-12 hónaposak is elő fognak fordulni
- a normál világok nyereményeit nem változtatják meg, és a sokak által kért/javasolt nyertes világ legjobb LET, LE harcosainak jutalmazása is csak a classicon oldható meg.
- tanyaszabály csak speed és classic szervereken aktiválható.


 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15525

Vendég
A felmérés célja az volt, hogy közvetíteni tudjuk a felmerülő igényeket a központ felé.
Ha összesítve megnézzük az eredményeket, akkor látható, hogy a játékosok két nagyobb csoportra oszlanak: az egyik csoport egy nehezebb technikásabb világot szeretett volna, a másik kérése egy v5 típusú gyorsabb világ nyitása volt.
Mivel a következő szerver mindenképpen 1/1 gyorsaságú lesz, így az a döntés született, hogy a v5 típusú szerver legyen a következő, gyorsabb világgal párosítva, míg most akkor induljon egy lassabb, technikásabb világ.

Így remélhetőleg mindkét csoport még idén megkapja azt a világot, ahol szívesen játszana.

Ami ebben a pillanatban tényként kezelhető:
- titkos világ csak classicon lesz, normál világon nem
- alvómód csak classicon lesz, normál világon nem
- csökkentett prémium funkciók csak classicon lesznek elérhetők
- classic világok remélhetőleg folyamatosan kerülnek indításra, és nem ilyen rövidek (ez első körként leginkább csak bemutatkozás), hanem 6-12 hónaposak is elő fognak fordulni
- a normál világok nyereményeit nem változtatják meg, és a sokak által kért/javasolt nyertes világ legjobb LET, LE harcosainak jutalmazása is csak a classicon oldható meg.
- tanyaszabály csak speed és classic szervereken aktiválható.



Azaz a v22 gyors lesz?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent