V14 felmérés 1. rész

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

V14 beállításai 1. rész

  • Többszintes fejlesztési rendszer (V3 típusú)

    Szavazatok: 157 30,1%
  • Egyszerűsített fejlesztési rendszer (V1 típusú)

    Szavazatok: 347 66,5%
  • Morál: LEGYEN

    Szavazatok: 345 66,1%
  • Morál: NE LEGYEN

    Szavazatok: 166 31,8%
  • Tanyaszabály: AKTÍV

    Szavazatok: 213 40,8%
  • Tanyaszabály: NEM AKTÍV

    Szavazatok: 274 52,5%
  • Fake szabály: LEGYEN

    Szavazatok: 136 26,1%
  • Fake szabály: NE LEGYEN

    Szavazatok: 354 67,8%
  • Templom: LEGYEN

    Szavazatok: 173 33,1%
  • Templom: NE LEGYEN

    Szavazatok: 346 66,3%

  • Összes szavazó
    522
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser14970

Vendég
v14

a gyorsabb szerók azoknak jó akik tényleg nagyon aktivak , a lassabak pedig akiknek nincs elég idejük igy azok olyan szerókon játszanak melyeken lassúak a fejlesztések meg minden , mindkettőnek megvan az előnye ...
 

DeletedUser14970

Vendég
v14

szóval a középút a legoptimálisabb , szerintem ...
 

DeletedUser14970

Vendég
v14

Amúgy mindenki tudja már hova megy ? :p a v14 kezdése után ... Én tudok egy jó helyet xD MAFFIA :D itt talán kicsit nagyobb nevet szerezhetek neki :) akit érdekel a dolog , keressen meg a v5 ... Már legalább egy hónapja nekikezdtünk a hivogatásoknak és nagyon úgytünik hogy valami szép fog összeállni a v14 DÉL-Keleti részén , szal mindenkit sok szeretettel várunk !
 

DeletedUser14

Vendég
mondjuk írhattad volna 1 hszbe is az egészet, mert igy a modik nem fognak szeretni
 

DeletedUser14708

Vendég
re

Szerintem az N3 hülyeség, max n2 legyen, de az sem muszály.
Íjászos, meg lovagos világok meg a védekező játékosoknak nagyon jó, én nem vagyok az.:p
 

DeletedUser11352

Vendég
Én meg felajánlom, neked keresztfater, hogy az elsőkörben zéróra redukálljuk a klánodat................................:D

Asszem talán n2-ről indult a v10.Én is azt tartom a legoptimálisabbnak, lovag íjjász nemkell.Csak a támadók helyzetét teszik vele mégnehezebbé.....................
 

DeletedUser13936

Vendég
Az ember egyik legfontosabb képessége s egyben, sajnos, a legritkább is: várni tudni. Számos ismerősöm a V14-en szeretne igazán játszani:) Várjuk a megjelenését!
 

DeletedUser7641

Vendég
Tetszik ez a szavazás és az új fejlesztéssel járó dolgok is.
Véleményem szerint még lehetne várni a v14-gyel egy kis időt(ezt úgy mondom, hogy még nem adták meg a szerver indítás pontos idejét).
Remélem nem csalódunk az új világban és a játékosok is segítenek majd(regisztrációjukkal), hogy ez a világ átlagon felül legyen színvonalas.
 

DeletedUser13465

Vendég
remélem jobb lesz mint v12. az nagyon jó világ, csak az alvásmód nagyon becs*szett oda :) remélem időben szólnak a pontos indulásról nem aznap.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Remélem a V14 végre olyan lesz ami amilyennek egy jó világnak lennie kell!
Játéksebesség egyértelmű hogy 2-es legyen, az egységek sebessége1
Tanyaszabály nagyon fontos hogy legyen mert ha nem lesz egy idő után kialakul az állóháború ami nagyon nem jó(unalmas lesz a játék):S
Lovag annyira nem fontos, katás falunál jön jól.
Templom egyértelmű hogy legyen!
Klántárs támadható legyen-e? Ha klántárs akkor minek akarjuk támadni?:D Ha piros lesz vagy valami olyat csinál ami nem elfogadható ki kell tenni és elfoglalni!
Külső erősítés ne legyen, sok klán rengetek szövit köt abban bízva hogy azok megvédik.
Klánlimit lehetne 200 és akkor csak 1 jó klán lenne:D
Morál szintén egyértelmű hogy ne legyen!
A többi számomra nem fontos, azok már lényegtelen dolgok....
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok

mért nem egy este hogy induljon a v14 mondjuk este 22:00 órakor:D:(:mad::confused::eek::p;):):rolleyes::eek::cool:
 

DeletedUser14857

Vendég
Mert akkor mindenki kint lenne a térkép szélén... :eek:
:) :) :)
 

DeletedUser

Vendég
101-szer megválaszoltuk. Ha lusták vagytok olvasni, csak a sült galambot várjátok, akkor bizony válasz nélkül maradtok.
 

DeletedUser

Vendég
nem vagyok lusta olvasni csak mostanaban sokkal kevesebb idom van mint szeretnem es sokkal nyugodtabb volnek ha latnak mar egy datumot valahol [ha megis volt ilyen csak elkerulte a figyelmemet akkor bocsi]
 

DeletedUser

Vendég
Akkor megírom Neked:

Még nincs információnk a következő világ indulásáról, de amint lesz meghirdetjük a megfelelő helyen, mindenkinek egyszerre.

Szoktunk szólni. Időben, ahogyan ezt tőlünk megszokhattátok.
 

DeletedUser14989

Vendég
köszi.
lehetne úgy mint az angol szervereken?egy számláló mutatná a bejelentkezés alatt
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent