v13 chat

DeletedUser

Vendég
http://hu.twmaps.org/

Láthatod itt is mennyire csökken az igény erre a játékra. De nem csak itthon, hanem szinte vilégszerte. Mindenütt zsugorodó világok vannak. Így gondolom a németeknem nem éri meg teljes méretű világokat üzemeltetni, így ha hamarabb megtelik a világ, gyorsabban nyithatják az új világot, amivel a kieső bevételt valamelyest próbálják kompenzálni. Gondolom én .. Hogy eről miért nem tájékoztattak bennünket az már egy más kérdés.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát sok izgalom már 13on se várható.....

Szép volt Süsü!

go v15 :)
 

DeletedUser

Vendég
Remek diplomáciai húzás volt :)

Csak vicceltem az előbbi mondatomban..ekkora sz@rságot még nem láttam,KlánHÁBORÚ helyett klánKÖRBESZOPI van..ennyit a játéktudásról, egyenességről, becsületről, etikáról..sorolhatnám..=süsü=ben bíztam..a mai napig.. :(
 

DeletedUser

Vendég
Nos elmondok egy nagy igazságot:
- hiába a 3 klán olvadása, mert a nevűket elvesztették!
- ezért ennek az új formációnak nincs múltja és gyökere semmi. :)
A briliáns Monti az lett volna ha lenne most egy START vagy egy MH , de nincs.
 

DeletedUser

Vendég
Full Moon.
A TRIUMPHnak valoban nincs multja,csak jovoje.
Ebben a jatekban a multbol megelni nem lehet.
Nem tortent semmi egetrengeto.
A jatekrol alkotott nezetek megegyeztek,nyerni akar mindenki.
Azt se vitatta senki ,hogy a masik fel nem jo jatekosokbol all.
A tagok ismerik egymast,mas szervereken tarsak vagy baratok.
Egyetlen dolog lehetett volna ami meghiusitja a fuziot,a klan nev es a pozicio feltes.
Valamit-valamiert.
Senki nem garantalja a szerver gyozelmet,de azt igen hogy a szerver vegere minden TRIUMPH tag buszke lesz arra,,hogy a klan tagja lehetett.
 

DeletedUser15174

Vendég
Hát gyerekek erre a világra sem fog senki sem emlékezni...még csak múltja sem lesz:D de már a jelene is erősen +kérdőjelezhető..

Süsü v14-es topicban kicsit furcsán szemlélted az MHC-t..hát 1ilyen húzáshoz nagy gratula..ennyire fontos 1győzelem? +kaphatjátok könnyedén,de kb senkit nem fog érdekelni kik nyertek:)

így kell 1 szerót +nem történté tenni a jövőre nézve:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15174

Vendég
gondolom a v7-es hatalmas bukás vezetett ide,hogy győzelem kényszerben élik világukat:)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Süsü!
Igazad van ebben a játékban a cél szentesíti az eszközt.
Mindenki nyerni akar, ezzel nincs is gond és az nyer szervert aki nyerni akar....
Talán én ezért nem nyertem még mert vannak elveim és én hiszek a múltban és legtöbbször csak játszani jövök és nem nyerni.
Mivel a START-ból lettem oda is tartozom ezen a világon kénytelen leszek a leendő győztes esélyesek oldalán harcolni ,de bárhogy is lesz számomra a győzelem ( ha az lesz) nem lesz több mint egy szimpla "hál istennek ennek is vége lett".
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki ugy játszik ahogy akar....!

Amit egyedül kritizálnk Süsü ,,,az a MH, azaz a Mesehösök nev, mely sokak számára sokat mondott!
Te lemondtál errol egy "bekes gyözelem" miatt,,,

Ez az amit pl sose tennek hogy a nevet amirol emlekeznek,,,felhagyom csak mert gyozzek
Valaki pontosan fogalmazott, senki se fog emlekezni igy v13 ra,,,,,

Lehet pozitiv , lehet negativ de ha emlekeznek a klánnevre mar letettel valamit

Sokak lehet ezt mashogy latjak, en igy gondolom!

Ketsegtelenul,mar semilyen "izgalom" nem varhato azon a szerveren es meg messze a vege



Sry az ekezet nelkulisegre, rossz geprol irok
 

DeletedUser11266

Vendég
Mint ahogy a v9 az elejétől nem volt túl izgalmas, és csak azok "emlékeznek" rá akik megfordultak ott.
A v13 még messze nincs vége,addig az új csapat desztillálódik, és "legendák"(a kedvenc vesszőparipátok) továbbra is születhetnek.Nem állt meg az MHC-nál:)
 

DeletedUser

Vendég
Számomra nem sok klán név maradt mint igazi Brand.
Az egyik az MHC, és talán ezért még többet érhet a szerver győzelem nekik.
A másik a CoTR klán ami a V1 óta addig küzd amig lehet. Egyet megtanultam a V10-en míg a CoTR-ot ütöttem, mindig az igazi tömegklánoké a szervergyőzelem ha nem tudják őket az elején kiírtani.
Az ilyen klán játék stílusa és menete tőlem távol áll de ha jó a vezetőjük és jól szervezi a dolgokat akkor a végén ők nevetnek mert mindig aktívak a tagjaik.

Az nyer szervert aki nagyon szervert akar nyerni. Aki csak játszani jött és jól szórakozni soha nem nyer szervert.
Csakhogy a V9 óta mindenki 2 perc alatt akar nyerni befektetett meló nélkül. :)
 

DeletedUser11266

Vendég
Ez igaz, mert látják v9 óta, hogy úgy a legkönnyebb.
 

DeletedUser

Vendég
Persze nem baj mert ez a játék olyan mint a foci, az nyer aki gólt lő.
Itt is az nyer aki mindent meg tesz ezért.

Megírtam anno a közös forumon miért tértem vissza a START-ba. Éreztem Froston és rajtad az AKARÁST. Ennyi volt az indok és talán még az is mert Frostnak sokat jelenthet a szervergyőzelem és talán neked is.
Titkos és ÉN mindig felette fogunk állni a legtöbb embernek mert mi bármikor abba tudjuk hagyni a játékot és bármikor eltudjuk kezdeni. minket más motivál ami néha másoknak nevetséges vagy érthetetlen.....
De talán igazad van ő nem képes még arra amire sokan, megalkudni egy célért eredményért.
Én nekem is sokszor ez gondot jelentett de ő ilyen és ha az ember elfogadja ezt akkor sok minden helyére kerül. Még mindig hiszem, hogy egy az egyben mindenkit megverne a szerveren még akkor is ha most úgy érzi az ő ideje lejárt.
Viszont amíg én jelen vagyok addig az ő szelleme is itt lesz mert a faluim egy része róla lesz elnevezve.
 

DeletedUser15174

Vendég
v1 Cotr kicsit más tészta Full,mert nem mondhatni ősi klánnak..1fúzio során jött létre kb 2évre rá,hogy a szerver kezdetét vette...legalábbis az alap Cotr teljesen elhanyagolható klán volt..kb full jelentéktelen
 

DeletedUser

Vendég
Én játszottam v1-en szinte a kezdése pillanatától. A CoTR ősi klán.
Olyanokkal kezdte mint az Attika, Skulls, Metatron Elit, KL ezeknek a nagy részére azok se nagyon emlékeznek akik a kezdetek óta ott voltak. :)
 

DeletedUser11266

Vendég
Titkos és ÉN mindig felette fogunk állni a legtöbb embernek mert mi bármikor abba tudjuk hagyni a játékot és bármikor eltudjuk kezdeni.


...ezek miért kellenek?Nem csak tőled látok ilyen és ehhez hasonló hsz-eket.
Mindig két élűek.
Ha én teszem ezt, az ellen vagy az antidrukkerek egyszerű megfutamodásnak, cserbenhagyásnak tekintik.
Amint ők,akkor meg "felette állásnak".
A "bármikor betudjuk fejezni" az esetek túlnyomórészében(akár nálam is) annyit jelent, hogy nem jött be amit akartunk:)
 

DeletedUser15174

Vendég
2008 nov 27-től vagyok v1-en...COTR 1 teljesen jelentéktelen klán volt;) azért volt csak ismert,mert külsőn be be szólogattak 1másnak-Ipi apacs vs Skulls szóban..amúgy észre sem lehetett őket venni
 
Fent