V12 - Szabadkőművesek

DeletedUser

Vendég
Minden esetre örülök hogy megismerhettelek benneteket! Remélem, fogunk még más világon is találkozni ;) Jó végjátékot kívánok nektek!!
Győzzön a legkitartóbb klán!!
 

DeletedUser12440

Vendég
Hali

1 Dolgot mgjegyeznek en is!, EMM aljas modon megszakitotta a kapcsolatot anno a CsB vel es hatbatamadta!

2 honap es EEM tortenelem lessz ! ezt garantalom!
 

DeletedUser13318

Vendég
Én 2 dolgot jegyeznék meg :)

1. A klánunk neve =EEM=, nem EMM :D

2. Amíg a világ világ lesz, a lesz mindig egy sz lesz :D
 

DeletedUser12440

Vendég
Natsec Sok sikert a V18 an:D

Vigyázzatok az ELME re mert megnyerik majd a szervert..
 

DeletedUser

Vendég
A buliból üzenjük :) hogy a fals info nem jött össze és most vígan Bulizunk kíváncsian várjuk hogy a tisztelt SZK mikor fog ilyen minőségi bulit rendezni :)) nálunk egy csapat van de nálatok??? Ugyan mikor??? :Ddddd pápá kértek egy vodkát?? :D puszi Titike
 

DeletedUser

Vendég
mi nem érünk rá bulizni meg találkozni egymással. A KH-n kivül nincs életünk.
 

DeletedUser14533

Vendég
mi nem érünk rá bulizni meg találkozni egymással. A KH-n kivül nincs életünk.

Ezért foltos a monitor nap mint nap.... Csak a vazzelin és a KH. Látod látod. Nem baj tata. Csak nyomjátok. Mi is azon vagyunk... Több, kevesebb sikerrel...;)
 

DeletedUser

Vendég
nem, ezt az ismételt nem idevaló megnyilatkozásra értettem - szted miért van az Sas, h az egész Cru-ból veled meg pokeressel lehet értelmes párbeszédet folytatni, amelyben a csipkelődések erőssége soha nem lépi át a bunkóság cinizmussal kikövezett határát...?

még szerencse h ti vagytok a vezérek, különben már rég feladtam volna:))
 

DeletedUser

Vendég
Egy vezető általában minden helyzetben higgadt, bármennyire is dühítő egy adott szituáció. :)

Ramon...dehogy adod fel, te is szervert jöttél nyerni! Meglátjuk melyik klán lesz a kitartóbb, kinek lesz a jobb stratégiája az elkövetkezendő hetekben, hónapokban!
 

DeletedUser

Vendég
ebben igazad van, dehogy adja fel bárki is, vicceltem;)

csak nem értem, h azért mert fogom magam és a wc-n ülve mikor épp nincs semmi más dolgom telóról megküldök vkit 1000 karddal, még miért kell csőlakó monitorrágó szerencsétlennek gondolni engem, vagy a pajtásaim. Már nem commodor 64-ek előtt játszunk a Giana sisters-szel, az aktiv játéknak a technika nemigen szab határt.
A klántalálkozókról annyit, h nem tudom Nofertiti mennyit leng ki a KHpajtásaival, de ez az utóbbi amiről emlitést tesz ha ennyire nagy dobra van verve biztos kuriózumnak számít nála.

Nos nálam nem annyira.

Van a telefonomban pár tucat KH-s szám, és elhiheted h nem disznek, hanem használom is őket:)
Mivel telefonálni meg utálok, jobban szeretem a személyes találkozókat - már csak a hangulat kedvéért is. Nyilván egy sepsiszentgyörgyi gyerekkel nehezebb tartani a személyes kapcsolatot nekem is mint egy Pest környékivel. De ez már más kérdés.

Phonx uraság amugy mindig akkor kezd el kiborulni és szájkaratézni mikor vagy sorra veszti a falvakat, vagy sorra veszti az egységeket más falai alatt.
Meg kéne tanulni csendben játszani - csendben nyerni és csendben veszteni. Ne feledd, a belső béke a legfontosabb;)
Phonx, menj el, bulizz egyet te is, csajozz egyet, vagy üss fel egy jó könyvet - találd meg önmagad!:D

Mi nem éjjel nappal "monitor előtt" vagyunk, hanem éjjel nappal "netközelben". Azért ez óriási különbség, nem tudom érzed-e..?;) Dehát mi ezt nem is titkoltuk/juk.
Ja, h állandóan itt vagyunk? Bocs , ez a csapat ugy lett inditva, és igy is lett bővítve. Elnézést ezért a bűnös taktikáért, azt hittem szervert nyerni csak aktív emberekkel lehet...:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14533

Vendég
Muhaha

:) Bezony-bezony...te biztos ismersz engem....ugyi? :D

Nem szoktam karatézni, nem az én stílusom amúgy sem. Még a végén legyőztök a rutinotokkal...egy falut elveszíteni egy dolog de odáig sülyedni, hogy legyőzzenek egy teljesen más tészta....
 

DeletedUser7952

Vendég
Hehe, látom itt nem változott semmi:)

Egy dologban kiigazítanálak Ramon, az aktív ember kevés, ideje is kell, hogy legyen:D
 

DeletedUser13948

Vendég
Hehe, látom itt nem változott semmi:)

Egy dologban kiigazítanálak Ramon, az aktív ember kevés, ideje is kell, hogy legyen:D

Vannak még itt aktív emberek :)
De sajnos egyre többen esnek ki, mint ahogy sajnos énis...
Pedig szívesen játszottam volna még Ultiékkal, és az SZK-ban mondjuk Syronaval, akit nagyra tartok...
Viszont bekerültek erre a világra olyan csodálatos játékosokat mint kasza :)
Aki a saját hibáit mindig a mi nyakunkba próbálta akaasztani, mint pl az =EEM= feloszlatását, amire személyesen ő adott engedélyt.

Nah de ez már a múlt.
Sok sikert az SZK-nak és a CsB-nek!
 

DeletedUser

Vendég
Mi meccsnézés közben is aktívak voltunk....söröztünk a csapattal :D. Mondjuk sajna kikapott a válogatott :(
 
Fent