V12 - Szabadkőművesek

DeletedUser

Vendég
Látod Tavi, most legalább megtudják az Szk szövetségesei, hogy milyen "erős" szövetségben vannak.
Ha már a saját "akadémiáját" képes befoglalni, akkor mi vár majd a Kazera és hasonló "mindent elhiszünk az Szk-nak" klánoknak:)

Majd megérzik ők is és rájönnek, hogy mi nem hiába nem vagyunk szövetségese az Szknak.
 

DeletedUser

Vendég
"Aki nem megy hozzátok, az piros lesz"...nem lennék a helyében az SZK2-nek... így aztán tudtok csalogatni embereket.:(

:)))

jézusom;)


ez legalább olyan baklövés, mint azt hinni, h zsorzsi abbahagyja:D

szerintem inkább ne is olvassatok belső fórumot ha nem láttok a sorok mögé;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az SZK 2 pedig nem akadémia, hanem testvérklán. Ezt meg a nevükben kérem ki.;)
 

DeletedUser

Vendég
A hír igaz...

Csak, hogy Moszkva főterén a sztahanovista dolgozók nem táskákat osztogatnak, hanem táskákat fosztogatnak:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
no csak azért, mert nekem ez tökre nem ugy tünik mint egy ultimátum...

:)

"...De létezik ezen kivül persze számos más alternativa is.
Tudom nagyon jól, h a dolog soha nem ilyen egyszerü. Valaki nyilván nem tudja azt tenni amit a szíve diktál, hiszen a térképen való elhelyezkedés adott. Ezen túlmenően, nyilván meghatározóak a klánon belüli emberi kapcsolatok, ismeretségek is. Ugy gondolom, felesleges falka módjára egymás torkának esni, pláne h ez csak egy játék. Egy egészséges játékos esetében legalább annyira dominál a győzelem utáni vágy, mint maga a játékélmény.
Kiváncsi vagyok minden SZK2-ős véleményére, szeretném ha irnátok minél többen, hogyan képzelitek az egészet.

Bizom benne h akad sok játékos akikkel értelmesen meg lehet beszélni ezeket a dolgokat."
 

DeletedUser

Vendég
Majd megérzik ők is és rájönnek, hogy mi nem hiába nem vagyunk szövetségese az Szknak.

Azért nem vagytok a szövetségeseink, mert 2011-ben több alkalommal is kerestetek minket,mi pedig minduntalan elvetettük az ötletet klánszinten. Pusztán ennyi a titka, nem kell itt moralizálni jobbra-balra.

Azt akartátok h veletek kooperáljunk és menjünk a Szövetségesünk, a Burek ellen.

Igaz, ez már régen volt, akkor még Tavi úr talán labdába se rúgott odaát;)
 

DeletedUser

Vendég
Látom mented ami menthető...még a Bureket is az EEM-re uszítottad...ejjej. Lassan elfogynak a kártyáid, ugye?:)

A levél részleted meg hidegen hagy, bár csak nem estek egymásnak falka módjára, hisz testvérklánok vagytok még egymásnak.. Ha meg fúziózni akarsz, azt lehetne szebb módon is.
 

DeletedUser13318

Vendég
no csak azért, mert nekem ez tökre nem ugy tünik mint egy ultimátum...

:)

"...De létezik ezen kivül persze számos más alternativa is.
Tudom nagyon jól, h a dolog soha nem ilyen egyszerü. Valaki nyilván nem tudja azt tenni amit a szíve diktál, hiszen a térképen való elhelyezkedés adott. Ezen túlmenően, nyilván meghatározóak a klánon belüli emberi kapcsolatok, ismeretségek is. Ugy gondolom, felesleges falka módjára egymás torkának esni, pláne h ez csak egy játék. Egy egészséges játékos esetében legalább annyira dominál a győzelem utáni vágy, mint maga a játékélmény.
Kiváncsi vagyok minden SZK2-ős véleményére, szeretném ha irnátok minél többen, hogyan képzelitek az egészet.

Bizom benne h akad sok játékos akikkel értelmesen meg lehet beszélni ezeket a dolgokat."

Nem kell semmit bizonyítanod, főleg a külső fórumon, ha tudod, h ez nem így volt.

Engem és az EEM-t is teljesen hidegen hagyja, hogy gyakorolsz nyomást a Burekra és az SZK2-re. Egy dolog miatt viszont mosolygunk, mikor ránézünk a háborús statisztikára és azt látjuk, h a közel 3x túlerő ellenére is közel 750 falus előnyünk van :)
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
Nem kell semmit bizonyítanod, főleg a külső fórumon, ha tudod, h ez nem így volt.

Engem és az EEM-t is teljesen hidegen hagyja, hogy gyakorolsz nyomást a Burekra és az SZK2-re. Egy dolog miatt viszont mosolygunk, mikor ránézünk a háborús statisztikára és azt látjuk, h a közel 3x túlerő ellenére is közel 750 falus előnyünk van :)



Üdv.


Nemigen szoktam ide írni,mert csak a felesleges vitát látni,jóíző beszélgetés helyett.Ezzel Ramon feleslegesen próbálkozik folyamatosan,hosszú-hosszú ideje.De erre válaszolok.
Az SZK,amint nyomást gyakorol a Burek-re??????Vagy személyesen Ramon,ahogy ez elhangzott?Na mégcsak hasonló sem történt eddig.És szerintem eztán sem várható.A Burek minden lépése mindig önálló klándöntés.


És Ramon,nagyon régóta figyelem a külső fórumot.Itt sajnos a vagdalkózáson,a kívül sokmindent nemigen látni sajnos.Esélytelen egy jóízű,kötetlen beszélgetés itt.Nincs rá partner.
 

DeletedUser

Vendég
sajnos, igazad van...:(

akkor viszont élnék a jogommal - tekintve h a topicot én hoztam létre - és megkérném a kedves supportos kollégákat, h töröljék ezt a Szabadkőmüves v12es topicot.

Igy tényleg nincs értelme, ennyire kár személyeskedni egy játékban.

Előre is köszönöm;)
 

DeletedUser

Vendég
Nem kell semmit bizonyítanod, főleg a külső fórumon, ha tudod, h ez nem így volt.

Engem és az EEM-t is teljesen hidegen hagyja, hogy gyakorolsz nyomást a Burekra és az SZK2-re. Egy dolog miatt viszont mosolygunk, mikor ránézünk a háborús statisztikára és azt látjuk, h a közel 3x túlerő ellenére is közel 750 falus előnyünk van :)

nyomás, nyomás...te még rosszabbul célzol mint a KM vezetősége.

Hadd áruljak el egy apró titkot, mielőtt ezt az egészet lezárják, az utolsó szó jogán: A klánod egyetlen egy dolog miatt tart ott diplomáciailag, ahol - nem másért. Azért, amit a CSB-vel szemben műveltél.

Játékosnak jó vagy - vezetőnek katasztrofális.
 

DeletedUser13318

Vendég
Tévhit, ha azt hiszitek, h csak az én szememet szúrta a CsB.. Napi szinten kaptam a leveleket miután eltűnt a KM a K43-ról, h csak kihasználnak minket stb..
Az csak hab volt a tortára, h ránk foglaltak és nem lehetett jóformán már senkit támadni.. Szóval Te is úgy ítélkezz csak, ha valamiben tájékozott vagy ahogy én is csak úgy.. Amit írtam azt fent tartom, mivel a vezérek szájából hallottam amit..
 

DeletedUser

Vendég
Az utolsó szó jogán én is élnék a lehetőséggel, magam és pár barátom nevében! Mindenki szálljon magába és vissza lehet olvasni a topikot, és nézze meg ki is az aki nem tudott mást csinálni csak piszkálni a másikat?!

 Ő személyeskedhet natsecnek mi ?
Még hogy Ramon próbálkozott ? Igen ő próbálkozott de nem a jóízű beszélgetés miatt...


nyomás, nyomás...te még rosszabbul célzol mint a KM vezetősége.
Kérdezném mi is ez ? Jóízű beszélgetés ?


Ha valaki figyelmesen vissza olvas, nézze meg mi volt nemeszisszel is..
Ő nem is írt ide mégis volt beszéd téma jó párszor.

Üdv.


Nemigen szoktam ide írni,mert csak a felesleges vitát látni,jóíző beszélgetés helyett.Ezzel Ramon feleslegesen próbálkozik folyamatosan,hosszú-hosszú ideje.De erre válaszolok.
Az SZK,amint nyomást gyakorol a Burek-re??????Vagy személyesen Ramon,ahogy ez elhangzott?Na mégcsak hasonló sem történt eddig.És szerintem eztán sem várható.A Burek minden lépése mindig önálló klándöntés.


És Ramon,nagyon régóta figyelem a külső fórumot.Itt sajnos a vagdalkózáson,a kívül sokmindent nemigen látni sajnos.Esélytelen egy jóízű,kötetlen beszélgetés itt.Nincs rá partner.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
Az utolsó szó jogán én is élnék a lehetőséggel, magam és pár barátom nevében! Mindenki szálljon magába és vissza lehet olvasni a topikot, és nézze meg ki is az aki nem tudott mást csinálni csak piszkálni a másikat?!

 Ő személyeskedhet natsecnek mi ?
Még hogy Ramon próbálkozott ? Igen ő próbálkozott de nem a jóízű beszélgetés miatt...


nyomás, nyomás...te még rosszabbul célzol mint a KM vezetősége.
Kérdezném mi is ez ? Jóízű beszélgetés ?


Ha valaki figyelmesen vissza olvas, nézze meg mi volt nemeszisszel is..
Ő nem is írt ide mégis volt beszéd téma jó párszor.


Szia Swwet
(már ha jól gondolom hogy Te vagy)


Nézd,én is olvastam végig ezt a topicot is,és sok másikat is.Azért nem írtam rájuk mert sose értettem mi fenéért kell egymásra acsarkodni.Ez egy játék,de olyan a fórum,mintha nem ellenfelek lennénk egy játékban,hanem ellenségek az életben.És a kettő között azért van különbség.Itt nem annak kéne folyni hogy bizonygatjuk egymásnak,mi vagyunk a jobb játékosok,az erősebb klán,stb.ez külső főrum.Itt beszélgetni kellene,jókat röhögni.De ami itt van....


Hogy Ramon nem próbálkozott többször is normális hangnemű beszélgetéssel?de.nem egyszer,nem kétszer.
És valóban ez utolsó megjegyzésem itt.
 

DeletedUser7952

Vendég
Hehehe, én jóízűeket röhögök rajtatok:D

Mindenki írja nem kellene személyeskedni, de azért mindenki személyeskedik:D


És remélem most zárnak, és így enyém az utolsó szó :p már csak a személyem miatt is:D
 

DeletedUser

Vendég
Szia Swwet
(már ha jól gondolom hogy Te vagy)


Szia!
Nem Csilla vagyok hanem Judit, de ezt már tisztáztuk azt hiszem anno... Egyébként inkább hízelgő mint sértő, ha vele azonosítotok, mert elég sok jót hallottam róla..:D


ui: Bocs Wlasov de enyém az utolsó szó így:D
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
Szia Swwet
(már ha jól gondolom hogy Te vagy)


Szia!
Nem Csilla vagyok hanem Judit, de ezt már tisztáztuk azt hiszem anno... Egyébként inkább hízelgő mint sértő, ha vele azonosítotok, mert elég sok jót hallottam róla..:D


ui: Bocs Wlasov de enyém az utolsó szó így:D



Sweet-ről valóban nem lehet semmi rosszat mondani.Ha jókat hallottál róla az mind igaz.Aki rosszat mond róla az meg hazudik.


Na írj valamit,hogy tied legyen az utolsó szó.
 
Fent