V12 Felmérés 2. topik

Melyik beállítást szeretnéd? (több választás is lehetséges)

  • Íjászok: AKTÍV

    Szavazatok: 319 74,5%
  • Íjászok: NEM AKTÍV

    Szavazatok: 99 23,1%
  • Lovag : Legyen

    Szavazatok: 377 88,1%
  • Lovag : Ne legyen

    Szavazatok: 47 11,0%
  • A bontási idő csökkenthető: IGEN

    Szavazatok: 237 55,4%
  • A bontási idő csökkenthető: NEM

    Szavazatok: 164 38,3%
  • Játék sebessége: 0,8

    Szavazatok: 19 4,4%
  • Játék sebessége: 1

    Szavazatok: 48 11,2%
  • Játék sebessége: 1,2

    Szavazatok: 58 13,6%
  • Játék sebessége: 1,5- nagyobb max 2

    Szavazatok: 312 72,9%

  • Összes szavazó
    428
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Kedves játékosaink

Szeretnénk egy felmérést készíteni , hogy milyen beállításokat szeretnétek a következő világhoz.

Az új világ indulásának nincs tervezett időpontja.

Ez egy tájékozódás jellegű felmérés, nem garantáljuk, hogy a beállítások azonosak lesznek a legtöbb szavazatot kapó pontokkal. A világ természetesen 7.0 felületen fog futni, ezért itt sincs arra mód, hogy a régi formát kérjétek vissza.

A kérdések 3 topikban vannak felsorolva , ezért mindegyiket nézzétek meg.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
szerintem ez így egyenlőre jól áll de fejlesztési szintet nem kéne csökkenteni...
1 elég drága
2 nem éri meg mert max estére teszed be
 

DeletedUser13364

Vendég
Az 1.2 Lenne szerintem a legjobb sebességre de ha már 1.5-2.0 ig lesz akkor jó lenne max. 1.6 és N1 -N2 és közötti épületek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem 2-es legyen mert az a legjobb a többi túl lassú és ha mész farmolni akkor is például a barbik gyorsabbanntermelnek így többet hozol stb
 

DeletedUser11612

Vendég
Én 0.8 as sebességűn vagyok a legjobb gyorsabb az nem nagyon megy...:S
 

DeletedUser

Vendég
Templomos lesz a 12-e vlág is

Valóban csak ennyi lenne a kérdésem.:D
Templomosra tervezitek a 12-es világot is?

:):):)
 

DeletedUser12765

Vendég
Kérdés

Az épületek szintjét hol lehet szavazni?
 

DeletedUser11266

Vendég
Nem ártana ha ketté választanátok a játék és az egységek sebességét.
A játék sebessége annál jobb minél gyorsabb,az csak a nyersi,egység és építési időt gyorsítja,így nem unsz bele a játékba és farmolnod is kevesebbett kell...vagy legalábbis a hiánya nem vet vissza a többiekhez képest annyira mint lassú világokon.

Ami miatt "ríttok",az az egységek sebessége.Az egyes vagy annál kevesebb az "emberbarát".
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem a 2 a leg jób aránylag elég gyors jóban lehet benne fejlődni.de ha 3 mas is lenne akkor az lenne a leg jóbb.
 

DeletedUser13600

Vendég
robotka95

nem értem én ezt a sebeséges dolgot hogy van? :confused: a bányák többet termelnek max-n?:confused::confused:
 

DeletedUser

Vendég
Eljutottam idáig a regisztráció után.
De hogyan tudok szavazni.
Ennyire hülye lennék?
Nem tudom. :(
 

DeletedUser

Vendég
Alighogy a hozzászólásomat megírtam, megjelent a szavazási lehetőség, így túl vagyok a dolgon. :D
 

DeletedUser

Vendég
Rejtekhely és más...

Üdv!
Lehet,hogy lemaradtam egy két dologról és bevallom nem olvastam el minden hozzászólást de bennem első blikkre a rejtekhely problémája merült fel mint megoldandó probléma.Ezzel a jelenlegi kapacitással nincs értelme a rejtekhelynek.Vagy legalább a tízszerese vagy semmi.
A másik nagy gond szerintem az amivel én magam szembesültem nem olyan rég.Önmagukban csak a katapultok nagy száma a valóságban nem lehet elég a védekezésre ám ez mégis így van.1200 kata és 1 szál lovag több ezres seregemet verte tönkre és ez szerintem abszurdum!
 

DeletedUser

Vendég
nuke

Szerintem is legyen íjász, lovag. Sebesség 1,5-2, de igen, lehetne indítani még egy V6-os szervert (más néven, pl. V13), mert rengetegen vannak akik nem tudnak egész nap lenni, és azoknak megfelelő az a szerver.
Üdv, Ryk96!
 

DeletedUser13644

Vendég
V12

Szerintem Gyerekek :9 Én azt mondom a játék minél gyorsabb annál jobb :9 Óriási sikert érnének el például azzal, ha a Játék sebessége 5-s Lenne De 3-s is oké a Speed Szerverek jó bulisak viszont egy Állandó Speed szerver XD áhh nem lehetne megunni :9 De pl Olyat ha lehet ne rakjon be senki a szerverre, hogy Építési időt felezni lehessen mert ez túl nagy előnyt ad a pénzesebbeknek és míg akik csak játszani jönnek azok lemaradnak és a Pénzes emberek azokat támadják és ők a "nagy" játékosok V10-n indítás után kb 20 30 perccel regeltem be és 3 4 nap alatt farmal meg mindennel míg nekem volt 3k pontom addig ők már 2 3 faluval vetélykedtek Tehát ilyen idő felezés ne legyen és úgy már mindjárt másabb a játék :9 a gyorsaság meg azért jó mert kis idő alatt eredményeket lehet elérni és ez által nem válik uncsivá a dolog! S6-n vittem haveromnak a kariját és hát az pfúú mire eljutottam 3 mezővel arrébb azt hittem megőszülök és csak 1920-stán a Max termelés ez kevés!
4800-s termelés az igazi :) bár az is Muris lenne ha a max 9600-s lenne így a 100%-s bónusz falvak 19200-s termeléssel visítanának XD :D

No de remélem az Indítás is Hétvégére vagy Péntek estefelé esik mert akkor már mindenki otthon van :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent