V12 beszélgetés

DeletedUser

Vendég
Szerezhetett volna ugyanúgy is, mint rendes pontokat. [RAINBOW]Varászlattal![/RAINBOW]:cool::cool:
 

DeletedUser

Vendég
akkor varácslattal lett serege is!:)
és gondolom azért van serege h a felmerülő kérdésekre tudjanak válaszolni...:eek::rolleyes::cool::D:D:D
 

DeletedUser13552

Vendég
most attól még hogy 3 éve játszottam v1-en az nem jelenti azt hogy akkor már volt v12 is -.-"


Minden világon ugyan annyi:D
Egyébként ha nagyon kötekedni szeretnék akkor meg súgnám hogy 3 éve még nem is volt magyar szerver:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12980

Vendég
Egész pontosan a V1 2008.05.08-ekkor indult. közel van a 3 év :)
 

DeletedUser14031

Vendég
Réz jogar:)

Sziasztok ...


Kaptam "v12" egy jogart ! Kérdésem az lenne ha valaki már foglalkozott "sajnos nem találtam" vele mennyit fog segiteni " vagy ugye hátráltatni az igért min 30%" 35-45 között van a szerver beállitás...

Üdv..
 

DeletedUser

Vendég
bejövő támadás

Sziasztok,

Lehetséges az a V12-n hogy nem látom egy bejövő támadásról, h mikor ér be és hogy kitől érkezik?
 

DeletedUser1561

Vendég
És ilyenkor, ha visszajön a támadó fél alvó módból, újra megjelenik a kardocska?
 

DeletedUser

Vendég
Akkor tűnik el a kardocska, ha a támadói katonái hazatértek a támadóhoz. :)

(SzaszaG, Mondtuk Mi Neked, hogy van még mit tanulni! Ez csak egy fokkal jobb, mint éjszakai bónuszban támadnod! :D )

De aktív és érdeklődő nemzedéknek segítünk fejlődni, még ha az ellentáborhoz tartozik is, mert a Mi játékunk is csak így lesz jó és érdekes! :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Üdvözlet mindenkinek. V12-n, a 63-as kontinensen belépnék valami ütős kis klánba. Megnéztem a tw-statsot, de már nem emlékszik rám. Anno V5-ön a spártában voltam tag ;)
 

DeletedUser

Vendég
Azért ne írjatok ide ilyen sűrűn, nem fogja bírni a fórum...
 

DeletedUser11243

Vendég
Üdvözlet mindenkinek. V12-n, a 63-as kontinensen belépnék valami ütős kis klánba. Megnéztem a tw-statsot, de már nem emlékszik rám. Anno V5-ön a spártában voltam tag ;)


2009-10-11 18:05:17 ekkor foglaltál utoljára ott falut,volt 53 falucskád!

2009-05-01 16:14:49 első foglalásod egy barbi :D

1,692,580 LET


nagy kaland volt tuti,nah ennyit rólad :p
 
Fent