V12 beszélgetés

DeletedUser3687

Vendég
hát ez az jó volna ezt tudni lehet egymáson tesztelték
lehet ez lessz a válasz:)
 

DeletedUser3687

Vendég
a v11 es világ fórumán a válaszokat megtaláljátok a teszt fiókokkal kapcsolatban..
 

DeletedUser

Vendég
Aham, én azért maradok a már használt "Röhej." megállapításomnál.

Mégis mit kell tesztelni? Néhány support-tag tapasztalata többet ér, mint pár ezer játékosé?
 

DeletedUser3687

Vendég
na ez már a te köröd én kiderítettem amit tudtam a többi már másra vár bár én hiszek nekik mert nem hiszem hogy megérné nekik hogy minket becsapjanak!
Belőlünk játékosokból fejlődik maga a játék nem hiszem hogy nekünk keresztbe akarnák húzni a terveink!


eltudom képzelni amúgy hogy tényleg csak azért vannak a teszt fiókok hogy ellenőrizzék azt hogy az adottvilágon minden megfelelően működik bár nem tudom 100 % mondani ezt csak bizakodok amíg nem csalódok
 

DeletedUser

Vendég
lol

Teszt2 v11 belehúzott.

Milyen megnyugtató, hogy a support képes ilyesmire egy épp futó világon, nemde? Mindenesetre korrektebb, hogy a k32 közepén tesztelgetnek és nem ott, ahol más játszana. Ez hamarabb is eszükbe juthatott volna.
 

DeletedUser

Vendég
még nagyon fiatal a szerver.
de szerintem a Ressz_Cash klán nem lesz hosszúéletű, pedig pedig :)
... nem valami jo a diplomata, mindenkit ellensségnek állit be :)

aki ennek ellenére szeret és bír is egy szerver ellen menni, ahol nem konkurencia a közeli klántárs a farmokon... szövetséges, MNT pedig elvből sincs az első 3 hónapban, az irjhat ott ;)
 

DeletedUser13834

Vendég
Építési sor felezése

Olyan kérdésem lenne, hogy találkozott már valaki olyan jelenséggel, hogy felezteti az építési időt a PL fal (főhadiszálásnál) és mikkor támadnak és bontanak a falból akkor már ugye a kisebb értékről építi újra de viszont ott már a normál idővel!

Ezt én kicsit csúnyának tartom !
 

DeletedUser

Vendég
Srácok, a főnemes az most itt v12-n mennyibe kerül? :D És az akadémia?
Mert olyan jó hogy le van írva wikin is, 50K mindenből... Ennél már sokkal olcsóbb a főnemes nem?
 

DeletedUser

Vendég
Basszus, azért kérdezem hogy mennyi, mert tudom hogy ezen a világon nem annyi xD Wikin meg az van kiírva hogy 40K 50K 50K, de ez szerintem V1-es...
 

DeletedUser

Vendég
most attól még hogy 3 éve játszottam v1-en az nem jelenti azt hogy akkor már volt v12 is -.-"
 
Fent